GreTime's na Rho :)

  • Rozpoczynający wątek Undahun
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy świata Rho.
W ramach działalności GreTime's został mi przydzielony Wasz świat Grepo, jako jeden z kilku.
Co się z tym wiąże?
Otóż dzięki Wam i Waszej chęci współpracy, w tworzeniu wszelkich artykułów dotyczących właśnie Waszego świata,
będę mógł pokazać szerszemu gronu graczy „co w trawie piszczy”.
Zapraszam zatem wszystkie zainteresowane osoby. Współpraca może być różnoraka,
począwszy od news'ów na temat aktualnie odbywających się akcji,
poprzez sprawozdania z toczących się wojen pomiędzy sojuszami a skończywszy na wszelakich opowiadaniach,
które być może gracze serwera Rho tworzą.

Za sprawą GreTime's będę się starał przybliżać sylwetki najlepszych graczy serwera,
najlepszych przywódców, agresorów, obrońców itd.
Ale … ale nie tylko :)
Przecież i w tych mniejszych sojuszach – nie koniecznie topowych – również odbywają się różne akcje
i grają tam zapewne ciekawe osobowości.
Grepostats daje tylko suche statystyki a przecież za każdym sukcesem i porażką
stoją żywi ludzie.
Bez Waszej pomocy nie da się przybliżyć kulis Waszego świata szerszej publice.
Wielu z Was jest zorientowanych w sytuacji na Rho ale to wiedza tylko Wam dostępna.
Idę o zakład, że wielu graczy z mniejszych sojuszy chciałoby poczytać o tym
co się realnie dzieje na serwerze.
Świat Rho jest w miarę „młodym” i przypuszczalnie jeszcze wiele zmian przed nim w kwestiach istnienia sojuszy,
różnych fuzji i przyszłych wojen.
Będą rosły w siłę mniejsze, na dziś dzień być może niewiele znaczące, sojusze, które może kiedyś urosną do rangi najlepszych.
Zapraszam wszystkich graczy serwera Rho do dyskusji w tym temacie, do przedstawiania swoich propozycji.
Jakbyście to sami widzieli – czyli Wasze istnienie na łamach GreTime's.
Jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje, sugestie.
W myśl zasady – Nic o Was bez Was.


Będę miał jednak prośbę.
Pomimo wszelakich wojen, niesnasek pomiędzy graczami, animozji i szeroko pojętej niechęci wobec przeciwników
– zachowajmy kulturę wypowiedzi i poszanowania drugiej osoby.
Wszystkimi targają emocje – bo gra bez emocji jest nudna – ale to wciąż tylko GRA :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Chyba najsłynniejsza wojna to Outalaw i Fanatycy kontra Roma(roma ma tam za sobą jeszcze Nieśmiertelnych i miała Pod skrzydłami anioła,lecz już ich niema)
Wojna zaczęła się od fuzji romy z wrogiem Outlaw i Fanatycy "RBH".
Przed tą fuzją te dwa sojusze żyły ze sobą od początku świata.
Niestety jak można zauważyć roma mogła to zrobić po to by zdobyć dodatkowe punkty w rankingu.
Tyle ode mnie
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Będę miał jednak prośbę.
Pomimo wszelakich wojen, niesnasek pomiędzy graczami, animozji i szeroko pojętej niechęci wobec przeciwników
– zachowajmy kulturę wypowiedzi i poszanowania drugiej osoby.
Wszystkimi targają emocje – bo gra bez emocji jest nudna – ale to wciąż tylko GRA :)

Żart z graczy świata Rho, dość niesmaczny. Oto przykład kultury wypowiedzi i poszanowania drugiego gracza, zaserwowany nam przez autora prośby:

Jak na moje oko - jawna obraza gracza, który jest aktualnie Top 1 serwera !
Rozumiem, że to Ty starasz się swoje kompleksy leczyć w grze nie mając do niej dystansu.

A co do wielkich graczy Grepo - Jak niektórzy wiedzą grałem ( nie tylko ja tu obecny ) z Manfredem przez dość długi czas. Jest dobrym graczem ale nie wyrocznią w tej grze :) A przywoływanie jego nicku nie dodaje Ci animuszu i wartości jako dla gracza.

Śmieszne jest to, że nie radząc sobie w grze ... zwala się to na karb majętności innego gracza.

Tak to ma wyglądać? Jeśli tak, to dziękujemy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Uwaga słuszna ale nie trafiona ...
Wypowiedź tyczyła się sprawy donacji premium a nie samej gry.
Niemniej choćbyś chciała mi zarzucić cokolwiek - to ani razu nie odniosłem się do drugiej osoby w sposób chamski czy nie kulturalny.
Arogancki owszem - tego nie zamierzam ukrywać.
I muszę przyznać, że Twoja pamięć do mojego nicku ( właściwie nic nie znaczącego w Grepolis ) jest dla mnie imponująca.

I tu należałoby zaznaczyć, że z momentem dołączenia do ekipy GT zaprzestałem wszelakiej gry na polskich serwerach by móc być obiektywnym wobec innych graczy.
Jeśli uraziłem Cię poprzednimi moimi wypowiedziami to z tego miejsca serdecznie przepraszam.
Grasz w Grepo nie od wczoraj i zapewne dobrze wiesz, że ludźmi grającymi targają emocje.
Mea Culpa ...
A by udowodnić swoją bezstronność byłbym content mogąc przeprowadzić z Tobą wywiad odnośnie gry na Rho. Z tego co mnie pamięć nie myli jesteś Top 1 punkcików na serwerze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

OMG, co sie stało ze starym Undą

Aż nie poznaje, jaki podniosły styl :D ... i szacunek dla lusi :D

grubo
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Tak Mira Unda jest stary ale rozumku chyba nigdy mi nie brakowało :)
A Twoja wypowiedź stawia mnie w świetle jakobym był Samym Złem i pod presją się ochrzcił :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Powiem tak co do punktów zauważ, że dla luzdelsur nie liczą się punkty.Bo miasta,które podbija od razu oddaje.
I tyle na ten temat

Powiem też tak nauczyła mnie ona dość sporo,a także 5m5m co bardzo mi pomogło w tej grze i w utrzymaniu swoich miast.Nie raz mi odbijała kolona i jest to przykład dobrego gracza,który dba o swoje prawa i prawa swoich sojuszników.Patrząc na jej tematy na forum.
I jeżeli miałbyś z kimś zrobić wywiad to ona jest bardzo dobrym wyborem!
Tyle ode mnie:D
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

@ Undahun

Dziękuję za doprecyzowanie. Owe poszanowanie drugiego gracza polegać ma na tym, że możemy się do siebie zwracać w sposób arogancki, byle nie był chamski.

Nie sądzę, aby dobrym pomysłem było marnowanie Twojego cennego czasu na wywiady ze mną. Wszak jak sam zauważyłeś kilka tygodni temu ja sobie w tej grze nie radzę :(.

A tak poważnie: uznaję temat za zamknięty. I dodam tylko, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Od dawna nie miałam okazji przeczytać na tym forum błyskotliwej wypowiedzi członka polskiego teamu grepolis, w której widać klasę jej autora. Tobie się to udało.

I tą wymianą uprzejmości kończę, bo jeszcze ktoś odniesie wrażenie, że lusia potrafi być miła. Nie można czytelników tego forum w błąd wprowadzać :)

@ Aleksander

Grubo to było jak przeczytałam artykuł Undahuna na temat płci pięknej w grach komputerowych. Fiu, fiu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

@luzdelsur
Mam nadzieję, że pisząc o zamknięciu tematu masz na myśli spór o zachowanie.
Jak napisałem wcześniej chciałbym zamknąć za sobą etap gry i wypowiedzi z tym związanych z przeszłości.
Dla rozrywki, pewnego doświadczenia i chęci robienia czegoś ciekawego znalazłem się w szeregach GT.
A idąc w tym kierunku, i będąc "przypisanym" do Waszego świata Rho, chciałbym coś zrobić dobrze, ciekawie ale bez Waszej pomocy to się przecież nie uda.
Chcąc z Wami współpracować na tej płaszczyźnie staram się tylko przedstawić Wasz świat jak Wy go widzicie.
Wiele słów można napisać ... ale muszą być zgodne z prawdą.


Więc zapraszam do dyskusji w tym temacie.
Być może macie jakieś pomysły jak Wasz świat powinien zostać przedstawiony na łamach GT.
 

DeletedUser202

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

A tak poważnie: uznaję temat za zamknięty. I dodam tylko, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Od dawna nie miałam okazji przeczytać na tym forum błyskotliwej wypowiedzi członka polskiego teamu grepolis, w której widać klasę jej autora. Tobie się to udało.

:confused: a to Ja miałem być Twoim mężem i gotować pyszne obiadki :D

Zmiany, zmiany... ...idzie nowe :p

Pozdrawiam
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Też mi kandydat na męża. Opuścił moją wyspę na rho i nawet się nie pożegnał :( A tak opowiadał, że będzie bronił, dbał, doglądał :(

Oby był to początek dobrych zmian. Może jaskółka jednak wiosnę uczyni? (oczywiście nie mam na mysli Twojej ucieczki).
 

DeletedUser202

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Złamałaś mi wtedy serce, uciekłem do lasu :(

Wracając do Undy, artykuł gitarka:D
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Wracając do Undy, artykuł gitarka:D

To prawda. Szukałam dopisku *płeć piękna nie obejmuje oczywiście osobnika o nicku luzdelsur, ale nie znalazłam.

Nawet najlepszym zdarzają się niedopatrzenia :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Gwoli wyjaśnienia -bo to moje małe niedopatrzenie.

Proszę nie mylić mojego udziału w tworzeniu GreTime's z administracją Forum czy też gry.
Za tą inicjatywą stoi grupa osób, która starać się będzie ukazywać Grepo jako Waszą grę nie unikając tematów mniej wygodnych.
Zgadza się, współpracujemy z administracją Forum - ale na zasadzie pomocy skierowanej wobec GT.
Uproszczając - ja to nie administracja Forum.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Nie miałam na myśli moich relacji z administracją gry i forum (rzeczywiście, jest to bardzo gorące, odwzajemnione uczucie) ale stosunek autora artykułu do mnie, który miałam okazję poznać po jego wypowiedziach w archiwum tematu dot świata Rho.

Do agresji ze strony przeciwników w grze jestem przyzwyczajona (i raczej mnie ona nie smuci), ale agresja ze strony osoby, z którą (rzekomo) w grze spotkać się okazji nie miałam była dość zaskakująca.

Tyle gwoli wyjaśnienia, w szczególności pierwszego mojego postu w tym temacie.

I próbując być konsekwentna zamykam temat "gorących" wypowiedzi naszego gre-timeka pod adresem mojej osoby. Zresztą, nie o mnie ma być mowa w tym wątku, jestem tylko jednym z graczy tego świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

No to wyjaśnię - dla jasności.
Tak grałem od początku startu Rho na tym serwie.
Nie jedna to osoba potwierdzi. I owszem byliśmy we wrogich sobie obozach.
Byłem oponentem co do wszelakich "żalów" na temat "wypasionej" premki.
Wszystko jest dla ludzi i albo się z tego korzysta, albo nie.
Ale publiczny lincz gracza Tabby, za to, że było go stać na używanie złotka do woli był żenujący.
A najlepsze jest to, że część osób "plująca" na niego i opcje premium opierała swoją grę na bootach do farmienia.
Czysta hipokryzja w moim mniemaniu.

Więc jeśli już się odnosić do moich wcześniejszych wypowiedzi to należałoby naświetlić cały temat dywagacji a nie wyrywać zdania / wypowiedzi z kontekstu tematu.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Skoro kontynuujesz tę dyskusję to zapytać by się chciało, gdzie jest teraz ów wielbiony przez Was gracz, który nie potrafił wygrywać inaczej niż wzywając fenickiego za złoto (moje domysły okazały się faktami). Okazał się bohaterem jednego tygodnia, a ja której zarzucałeś nieradzenie sobie w grze mam się całkiem dobrze :)

O takich bohaterach chcesz pisać? Pisz. Tylko skończ z hipokryzją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Zarzucasz mi hipokryzję? :)
W którym miejscu wskaż proszę :)
Odniosłem się do tego co było kiedyś, nie mówiłem o tym co jest teraz.
Na ile sobie przypominam wypowiedzi Tabby'iego nigdy nikomu nie udowadniał, że jest lepszy od kogoś.
Wykorzystał możliwości jakie daje gra i tym się bawił.
Było ... minęło. A chyba jakiś żal pozostał...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Żal do Tabby'ego? O co? Żal mogą mieć ci, którym zabrał na początku gry wioski wygrywając tylko dlatego, że ładował w grę kupę kasy. Ja z nim nie przegrałam bo i jakoś (zupełnie przypadkowo oczywiście) walki ze mną nie podjął.

Hipokryzją jest dla mnie nawoływanie do poszanowania innych graczy przez kogoś, kto kilka tygodni temu pisał do kobiety o "przeczyszczaniu zaworów".

Skąd pamiętam Twój nick? Ano stąd. Takiego przykładu chamstwa na forum grepolis jeszcze nie widziałam, choć wielu jego użytkowników (w tym i ja) używa ostrego, dosadnego języka.

Emocje, które gra wywołuje uzasadniają takie wypowiedzi? I to Ty zarzucasz innym brak dystansu do gry?

I żeby była jasność: do Ciebie także żalu nie mam (każdy dyskutuje jak potrafi), co nie oznacza, że mam zachować bierność czytając takie "wskazówki".
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Jak widzę dalej jest wyrywanie zdań z kontekstu ...
Wnioskuję zatem, że jestem największym chamem na tym forum skoro użyłem takich stwierdzeń?
Niech więc i tak będzie.
Nie chcę podejmować polemiki na tej płaszczyźnie bo to do niczego nie doprowadzi.
Nie jestem moderatorem, nie stoję na straży wypowiedzi użytkowników forum a i sam, słusznie z resztą, zaliczyłem kiedyś warna.
Jeśli ogół świata Rho stwierdzi, że nie jestem osobą odpowiednią do relacjonowania wszelkich wydarzeń z Waszego serwera to po prostu ktoś inny zostanie do tego wyznaczony.
Nie mam najmniejszego zamiaru męczyć swoją osobą graczy Rho ani dawać im możliwości do wyładowywania własnych frustracji na mnie.

Nie ma też przymusu by świat Rho ( lub krytyczne do tego osoby ) miał być opisywany na łamach GreTime's.
 
Do góry