GreTime's na Rho :)

  • Rozpoczynający wątek Undahun
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Niczego się nie uczysz, niestety. Znowu sugestia, że ktoś wyładowuje własne frustracje :).

Zapytać bym mogła kto, ale dyskutować mi się już nie chce. Nie zamierzam z Tobą współpracować ułatwiając wykonywanie Twoich zadań. Co nie oznacza oczywiście, że inni gracze tego nie zrobią.

Tak czy siak, powodzenia życzę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

I to jest właśnie najtrafniejszy wniosek z całej dyskusji.
Jesteś tylko jedną z wielu ... wielu osób, które tam grają i niczego ułatwiać mi nie musisz.
Nie władasz tym światem, nie dyktujesz na nim warunków.
Nie ma przymusu do współpracy i jak mniemam "swoim" ludziom zakażesz wszelakich wypowiedzi, kontaktów itd z GT.
Serwer to nie tylko Ty i Twój sojusz....
Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia w grze.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Twoim żartem rozpoczęliśmy tę dyskusję i Twoim żartem kończymy :).

Gdybyś mnie choć trochę znał (a tak wydawać by się mogło po Twoich wypowiedziach w wątku o sytuacji na świecie Rho) to byś wiedział, że w grze zajmuję się wyłącznie grą (ewentualnie walką o szanowanie praw graczy), a nie marnuje swojego czasu na mobilizowanie graczy przeciwko redaktorowi grepolisowej gazety.

Nie mam także (nad czym nie ubolewam) takiej władzy nad ludźmi, aby im czegokolwiek zabraniać.

Tak jak słusznie zauważyłeś jestem tylko szarym graczem, który nie włada światem, ani nie dyktuje na nim warunków. Z ciekawością przeczytam wywiad z tym z graczy, kto władze tę dzierży licząc na to, że materiał będzie tak samo interesujący i tak samo dobrze napisany jak ten o płci pięknej.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

sytuacja jest dość prosta zbliża się ciemność ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Jeśli ogół świata Rho stwierdzi, że nie jestem osobą odpowiednią do relacjonowania wszelkich wydarzeń z Waszego serwera to po prostu ktoś inny zostanie do tego wyznaczony.
Nie mam najmniejszego zamiaru męczyć swoją osobą graczy Rho ani dawać im możliwości do wyładowywania własnych frustracji na mnie.

Nie ma też przymusu by świat Rho ( lub krytyczne do tego osoby ) miał być opisywany na łamach GreTime's.

Ja proponuję tylko, żeby ktoś, kto się weźmie za taką robotę, trochę bardziej dbał o przestrzeganie zasad języka ojczystego, bo osobie na takim stanowisku chyba nie wypada robić paru błędów ortograficznych w 1 poście.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

To akurat nie jest problem, mamy osoby odpowiedzialne za to ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Ja proponuję tylko, żeby ktoś, kto się weźmie za taką robotę, trochę bardziej dbał o przestrzeganie zasad języka ojczystego, bo osobie na takim stanowisku chyba nie wypada robić paru błędów ortograficznych w 1 poście.

Pozdrawiam

Cóż, dla pewności sprawdziłem swoje wszystkie wpisy w tym temacie.
I to z użyciem edytora tekstu.
Niestety nie ma w moich wpisach błędów ortograficznych.
Więc to niestety nieudana próba dyskredytowania mojej osoby.

Jeśli ktoś z Rho będzie uprzejmy to proszę o przypomnienie mi powiązań gracza 5m5m a luzdelsur ... bo pamiętam, że takowe są.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Cóż, dla pewności sprawdziłem swoje wszystkie wpisy w tym temacie.
I to z użyciem edytora tekstu.
Niestety nie ma w moich wpisach błędów ortograficznych.
Więc to niestety nieudana próba dyskredytowania mojej osoby.


Jeśli ktoś z Rho będzie uprzejmy to proszę o przypomnienie mi powiązań gracza 5m5m a luzdelsur ... bo pamiętam, że takowe są.

Edytor tekstu to fajna zabawka, wychwytuje wiele podstawowych błędów, ale niestety nie jest w stanie w pełni zastąpić znajomości zasad języka. Pisząc takie rzeczy sam się dyskredytujesz, bo takich błędów jest co najmniej kilka i żadne powiązania tego faktu nie zmienią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Hmmm.
Wcześniej błędy ortograficzne, których nie ma, teraz stylistyka.
Czekam jeszcze na interpunkcję:)
A przecież nikt nie zmusza szanownego rodzeństwa do lektury moich wpisów.

Zawsze można pomijać moje wpisy i nie ranić sobie oczek rażącymi błędami i ignorancją wobec zasad pisowni języka polskiego.
Natomiast muszę pogratulować Wam znajomości tych zasad. Szkoda, że jednak nie przytoczono konkretnych przykładów bo z chęcią bym chciał się nauczyć i na przyszłość unikać takich gaf.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Hmmm.
Wcześniej błędy ortograficzne, których nie ma, teraz stylistyka.
Czekam jeszcze na interpunkcję:)
A przecież nikt nie zmusza szanownego rodzeństwa do lektury moich wpisów.

Zawsze można pomijać moje wpisy i nie ranić sobie oczek rażącymi błędami i ignorancją wobec zasad pisowni języka polskiego.
Natomiast muszę pogratulować Wam znajomości tych zasad. Szkoda, że jednak nie przytoczono konkretnych przykładów bo z chęcią bym chciał się nauczyć i na przyszłość unikać takich gaf.

Ja sam słabiutko znam te zasady, tyle że nie mam planów ani ambicji bycia dziennikarzem ani moderatorem, a od takich osób wymagać się powinno dobrej znajomości języka polskiego. Na początek polecam zapoznać się z zasadami pisowni "nie" z przymiotnikami i przysłówkami, minimum z 5 błędów ortograficznych będzie mniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Odbiegacie od glownego watku...

Jesli ktos ma zastrzezenia co do pracy dziennikarza (w przypadku gretimes) czy tez moderatora (forum) niech to zglosi do osob odpowiedzialnych za projekt/forum.
Takie pisanie, ze robisz cos zle nie ma sensu.
Jesli juz ktos ma cos do powiedzenia to prosze wyslac dowody.

Dodam jeszcze, ze nikt nie jest idealny i bledy sie zdarzaja.
Wielu z was nie pomoze tylko bedzie krytykowac przy czym sami nic nie wnosicie np do portalu gretimes.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Czytam, czytam i czekam do czego się jeszcze gretimki posuną :).

Undahun, tym razem Ci powiązania przeszkadzają? Jakiś czas temu byłeś łaskaw poruszać temat mojego życia uczuciowego (o którym wiesz dokładnie tyle, ile o tych powiązaniach).

Jakoś lasu rąk osób chętnych do współpracy nie widzę. Wszyscy gracze są ze mną powiązani?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Gretimki posuną się ... do ustąpienia miejsca staruszce w tramwaju tudzież w autobusie ...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Błyskotliwy jak zawsze :). I ta merytoryczna dyskusja....
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

ojj Unda tu chyba miłości nie znajdziesz hehe

spróbuj na innym świecie może tam będzie lepiej :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

ojj Unda tu chyba miłości nie znajdziesz hehe

spróbuj na innym świecie może tam będzie lepiej :))
Maniuś ... znasz mnie troszkę ... każde przeszkoda to wyzwanie :)
Nie zamierzam rezygnować :)
A kochać mnie nikt nie musi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

A lekcja już odrobiona? Mogę kontynuować wyliczanie błędów?

Do Squnqs: nie zgadzam się, że moje wypowiedzi nic nie wnoszą dla GreTime's. Wręcz przeciwnie, bardzo zależy mi na tym, aby młodzi ludzie, którzy będą to czytać, mogli brać stamtąd przykład, a nie czytać artykuły pełne błędów.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

a tak w sumie czytałem sobie tam (gretimes) jeden artykuł i się nie do końca zgadzają fakty chciałem to skomentować ale nie działa mój login i hasło - czy ja muszę tam zakładać nowy login??
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

A lekcja już odrobiona? Mogę kontynuować wyliczanie błędów?

Do Squnqs: nie zgadzam się, że moje wypowiedzi nic nie wnoszą dla GreTime's. Wręcz przeciwnie, bardzo zależy mi na tym, aby młodzi ludzie, którzy będą to czytać, mogli brać stamtąd przykład, a nie czytać artykuły pełne błędów.
Teksty przechodzą przez korektę :)
A tym samym wytykasz błędy ( o ile takie występują ) paniom, które się tym zajmują....
Rozumiem, że posiadasz magisterium o ile nie doktorat z filologii polskiej - czego oczywiście gratuluję.
Chyba, że całe zamieszanie tyczy się tylko mojej osoby, co mi niezmiernie schlebia :)

Ps. Jak miło mądrego poczytać... ahhh
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

5m5m, staramy się jak możemy aby teksty nie miały błędów.
Jeśli już zauważysz błąd to napisz w komentarzu, że wystąpiła literówka, autor poprawi.
Poza tym ok, błędy błędami jednak w większej mierze chodzi tutaj o treść wpisów.

manfred, skorzystaj z przypomnienia hasła, powinno zadziałać.
(wiem, niektórym wyskakuje błąd, staram się to naprawić)
 
Do góry