[Nowość] Grupowe Konwersacje

Czy jesteś za wprowadzeniem opisanej propozycji?

• Tak

Głosy: 55 94,8%
  • Nie

Głosy: 2 3,4%
  • Nie mam zdania

Głosy: 1 1,7%

• W sumie głosujących
    58
Witam! Natchniony legendą i hymnem ku czci największego osobiście pofatygowałem się z propozycją odnośnie grupowych konwersacji!

Mamy już wiadomości masowe, forum sojuszu, ale to nie to samo!

Kiedyś był czat i fajnie byłoby go przywrócić i zmodyfikować. Np. na messengerze mamy możliwość dodania do konwersacji określone przed administratora/moderatora osoby, to samo proponuję w grepo. Tak, żeby nie trzeba było przesyłać każdej wiadomości z osobna, ale działało to jak czat!

Wiem, że jest to w zasięgu naszych wielmożnych inżynierów, wierzę w słuszność tej idei a natchniony stanę nawet na głowie, aby weszła ona w życie.

Z wyrazami szacunku i mało zasobnym portfelem na dzisiejszy Najczarniejszy Piątek, *Hoopoe*.

Jestem na wielkie tak, obgadywanie wychodzi dużo lepiej w trójkę, niż w dwójkę.
Grepo potrzebuje ménage à trois (albo i więcej)
.

Hopciu, stań na reducie!
Zagłosowałam zgodnie z Twoją rozumną propozycję, która jest rozumniejsza od samego źródła natchnienia.

Mi pisać nie kazano, wstąpiłem tu rano, moderatorów Inno ciągną się szeregi...

Twórcze poetycko komentarze również mile widziane, ale chyba nie ma co komentować! Ten pomysł nie ma wad po prostu a i roboty z tym dużo nie jest. :D. Jedna przerwa na kawę w niemieckim korpo mniej i czat gotowy. :D

I wsteczna derywacja!
Też go widzę - oto on - cały w bieli - I ogromna łysina śród kolumny świeci..

Jestem na tak bo granie bez wspólnego forum z Szeryfem to jakieś takie dziwne..

Wiosna o jakiej kolumnie wśród łysiny marzysz? :)

Jeżeli na forum jednocześnie są: Hopek, Maranta i Vesna, to wiedz, że coś się dzieje :D
Zagłosowałem na tak
Hopciu, nie mów nic o BF, juz nim rzygam, bo wszędzie korki i to duże

Właśnie dlatego obgadywanych nie będziemy zapraszać!

Weteran, a na stacjach paliw BF nie ma?
Bo tak te ceny podnosili, że myślałem, iż to celowy zabieg na ten felerny BF... :D