[Nowość] Grupowe Konwersacje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29075
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem opisanej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 55 94,8%
  • Nie

    Głosy: 2 3,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 1,7%

  • W sumie głosujących
    58
Właśnie dlatego obgadywanych nie będziemy zapraszać!
smiley_emoticons_hydra.gif


Weteran, a na stacjach paliw BF nie ma?
smiley_emoticons_lol.gif
Bo tak te ceny podnosili, że myślałem, iż to celowy zabieg na ten felerny BF... :D
Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Dzisiaj mam zamiar wyjść i nie zobaczyć korków, ale powiem Ci, że weekendy na stacjach są tragiczne. Przyjeżdżają Janusze z kanistrami wielkości zbiornika i ściągają diesla, a później dystrybutor pusty i sayonara kierowcy
 

DeletedUser29757

Guest
Głos na TAK

choć wolałbym aby przebudowali trochę forum, zamiast reaktywować czat. Na przykład aby można było zakładać prywatne fora, które potem udostępniałoby się wybranym osobom lub grupom osób. Rozmarzyłem się...

Ale propozycja Hoopoe także mi się podoba więc duże TAK.
 

DeletedUser29075

Guest
Mamy 42:2, tutaj chyba narada administracji nie potrzebna aby następni ogłosić brak zmian? :D

Co dalej z propozycją?
 

DeletedUser31773

Guest
My z komuny zawsze kłamcy
Chcę po prostu chłopaka uświadomić że nic z tego nie wynika, innego bym olał, ale ten mnie specyficznie irytuje :)
Powinien podziękować za prawdę
Nic z tego nie wynika i nic nie wyniknie
Każde zamulenie gry jest spowodowane dodatkowymi bajerami, później będzie pisał że gra się muli, a to on się zwyczajnie przymula
Przepraszam za szczerość
 
Czyli najlepiej siedzieć cicho i się nie wychylać? Po to jest forum, żeby wyrażać własne zdanie, więc ma takie samo prawo jak Ty się odzywać tutaj i coś proponować. Lepsze takie zamulanie niż jakieś nowe grafiki lub niesprawne eventy blokujące grę :)
 

DeletedUser31773

Guest
Napisałem to i owo na priv takiemu "weteranowi" jak Ty odnośnie współczesnej polityki, później zauważyłem że masz urlop. Nie będę tego pisał publicznie bo to nie jest odpowiednie miejsce.
Ale odpowiednim miejscem jest dyskusja nad tą propozycją
Jeszcze nic nie kliknąłem bo mnie lekko śmiech ogarnia. boję się że z rechotanie i drgawek kliknę nie to co trzeba
Wolisz zamulanie gry czy czat?
 

DeletedUser11944

Guest
My z komuny zawsze kłamcy

Nic z tego nie wynika i nic nie wyniknie
No chyba nie zawsze klamiesz komunisto, bo akurat to drugie stwierdzenie to prawda. Niestety minela juz polroczna kadencja Grepolis Player Council i teraz juz sprawa nie ruszy. A szkoda, bo gdyby kadencja jeszcze trwala, to na pewno sprawa bylaby ogarnieta tak jak wszystkie wczesniejsze propozycje graczy. Oni nie zawodzili, szkoda, ze juz nie dzialaja ;)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Czy ktoś z administracji da znać czy jest jakaś szansa na powodzenie?

Administracja odpowiada, że oczywiście szanse zawsze są. Według mnie propozycja fajna, ale powoduje zmianę w mechanice wiadomości co nie jest takie łatwe. Świat idzie do przodu. My ze swojej strony jako administracja możemy przedstawić propozycję wyżej.
Nie mamy mocy sprawczej by wymusić zmianę.
Na pewno nie jest to zmiana od tak.
 

DeletedUser29075

Guest
Administracja odpowiada, że oczywiście szanse zawsze są. Według mnie propozycja fajna, ale powoduje zmianę w mechanice wiadomości co nie jest takie łatwe. Świat idzie do przodu. My ze swojej strony jako administracja możemy przedstawić propozycję wyżej.
Nie mamy mocy sprawczej by wymusić zmianę.
Na pewno nie jest to zmiana od tak.
Sapciu kochany, był już czat w grze. :)
Wystarczy go zmodyfikować delikatnie, aby móc tworzyć dedykowane konwersacje oprócz ten ogólnej. To nie jest takie ciężkie do zrobienia. :)
Proszę, przekażcie to dalej, bo wydaje mi się, że nie sprawi jakichkolwiek trudności twórcom. :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Mylisz się, że to takie proste.
Aby robić konwersacje grupowe trzeba w nich wprowadzić nadrzędność członków, możliwości dodawania i wywalania itd.
Zobaczymy co się da zrobić :).
 

DeletedUser29075

Guest
Ilu ludzi, tyle zdań. :)
Jak na moje to można skorzystać ze stworzonych już mechanizmów. :p
Tak czy inaczej - dzięki za zainteresowanie. :p
 

Sapcio

Zespół Grepolis
I teraz wchodzisz w prawa autorskie, gdzie używane będzie w celach komercyjnych.
Dlatego mówię, że tego od tak nie da się od tak wprowadzić w tą układankę Grepolisową.
 

DeletedUser30521

Guest
Powinien być globalny czat zeby ludki mogly sie oglaszać na handlu czy normalnie sobie pisać tak jak to jest w innych grach strategicznych tym bardziej ze handel w grze istnieje i gdyby grepo rozwijało się w tym kierunku to w przyszłości możnaby handlować nie tylko surowcami i złotem a np pierdółkami z misji czy eventów ... korzyść dla Inno ogromna no ale rozmawiamy o czacie to według mnie wystarczy zwykły pasek np na dole ekranu (okienko wkurzało) i mozliwość zmiany na świat/handel/sojusz i wiecej bym na początku nie kombinował .
 
Do góry