Gry miejskie

Status
Zamknięty.
Odp: Gry miejskie

Niby w Krakowie mieszkam kojarzę te gry, ale jestem chyba w złym przedziale wiekowym.
Piszą tu o podstawówce.
Wiem, że niedawno w krakowskiej ZSM nr.1 to robili i w nagrodę ponoć wyjście do kina zamiast lekcji.
 

DeletedUser19924

Guest
Geocaching jako sport? To już chyba lepiej sobie Pokemon GO zainstalować
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser29238

Guest
W przeciwieństwie do szukania wirtualnych stworów, tu szukasz realnych skrytek.
 

DeletedUser19924

Guest
Ale co to ma wspólnego ze sportem? Nadal tego nie rozumiem.

Do tego nie wiem, czym różni się szukanie skrytek od biegania po mieście za wirtualnymi stworkami? Jedno i drugie polega praktycznie na tym samym. Choć w PoGO latasz i szukasz stworków "na ślepo" przez większość czasu...a tu masz podaną lokalizację i do niej się kierujesz.
 
Ale co to ma wspólnego ze sportem? Nadal tego nie rozumiem.

Do tego nie wiem, czym różni się szukanie skrytek od biegania po mieście za wirtualnymi stworkami? Jedno i drugie polega praktycznie na tym samym. Choć w PoGO latasz i szukasz stworków "na ślepo" przez większość czasu...a tu masz podaną lokalizację i do niej się kierujesz.

Tym, że skrytki mogą być(chyba) w miejscach o których zapomniała ludzkość a poki respią się tylko tam gdzie są gracze, obie gry sprawiają przyjemność kto co lubi to tak jak z offroadem można lubić ale nie trzeba :)
 

DeletedUser29238

Guest
Nie zawsze masz podane współrzędne. Jest sporo zagadek o różnym stopniu trudności. Poza tym nie wspomnę o eventach lokalnych i międzynarodowych.
 

DeletedUser19924

Guest
Poki respią się wszędzie praktycznie...ale mniejsza o nie, to tylko przykład był. Tutaj robi się masakryczne odległości i nikt tego sportem nie nazywa. O to mi chodzi...

"Gra" jak najbardziej, ale "sport" to chyba za dużo powiedziane...chyba, że podciągniesz pod to biegi na orientację
smiley_emoticons_hust.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry