Gry na smartfony...

  • Rozpoczynający wątek GongKing
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Dobra to wypisuje moje gry:
Pou, Guess The Song, 100 Doors, PDF Reader, Steam, MintCoins, Battery Doctor, ColorNote, AppLock, Dowcipy XXL, Benji Bananas, Żulionerzy, Poker Polska, Mx Player, Back Ground oraz CashPirate :)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Wyścigówka była najlepsza:)
Muszę znowu ściągnąć tę grę:D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Zna ktoś jakąś fajną gre na adroida? (Strategie, wojenne, ewentualnie wyścigówki) coś w typie Warlight ale aby jeszcze chodziło offline, gdy wifi w pobliżu nie ma ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Ja to mam Pou albo Happy Jump:D Z żadnych wojennych nie korzystam:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Mój pou nie jadł, nie pił, nie bawił się i nie spał od miesiąca :)

Nie chce mi się włączać tej gry :p Dzień w dzień muszę go karmić, bawić się z nim itp. a ja jestem leniem :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Ja mojego dokarmiam jak sobie o nim przypomnę:D
teraz patrze: głodny,chory, brudny,smutny,bez energii:D Ależ dbam o niego:d
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Poszukuję gry strategicznej, coś podobnego do grepolis (lecz nie chodzi mi o plemiona itd.) Najbardziej zależy mi na tym, żeby można było wojować cały dzień, a co najważniejsze, żeby można było podbijać innych graczy. Od razu zaznaczę, że gry takie jak Boom Beach, lub CoC już przerobiłem.
Jeżeli ktoś zna jakieś fajne RPG, lub gry fabularne to też też z chęcią przetestuję
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Tak. Najlepiej, żeby nie można było logować się na komputerze
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Ja jedyna gre- CoC (clash of clans) super gierka i nawet wciąga :p
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Rzeczywiście fajna, ale denerwujące jest to, że nawet po wygranej walce tracisz wszystkie wystawione jednostki.
Po jakimś czasie się nudzi-gra jest zbyt monotonna. Podnosisz poziom town halla (który może się robić nawet przez tydzień) ulepszasz wieżyczki, koszary itd. a później znow zbierasz przez kilka tygodni na kolejnego town halla.
Czegoś mi brakuje w tej grze...
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Czekaj, czekaj...
A czy każda gra nie jest ciągle przewijana w kółko? Np. takie grepo, tez nic w sumie specjalnego nie masz, a jednak grasz ;)
Tez Ci sie powtarzają czynności etc.
Jedyny minus gry CoC jest czas oczekiwania na zakończenie budowy.
Gra sama w sobie jest interesująca, przy atakach na wyższy TH trzeba juz pomyśleć jak go "ugryźć" i zgarnac dobry loot :)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Gdyby nie krotka przygoda na Retimno to można liczyć, że nie gram już jakiś rok, ale nie to jest głównym tematem :)
Może chociaż słyszałeś o ciekawych grach tego typu?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Z fajnych gier na smartfona to polecam FIFA 15 i Real Racing 3 ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Gdyby nie krotka przygoda na Retimno to można liczyć, że nie gram już jakiś rok, ale nie to jest głównym tematem :)
Może chociaż słyszałeś o ciekawych grach tego typu?


Zagraj se w Pou:d Gra strategiczna - musisz planowac kiedy kłaść go spać i kiedy grać i takie tam:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Mój pou już nie je, nie śpi, nie bawi sie, i jest chory od 7 miesiecy ;d

Zło.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Gry na smartfony...

A masz jakąś dobrą taktykę? W sumie od niedawna gram, ale najwyżej udało mi się dojść do 512 :p Staram się trzymać największą liczbę w rogu, a wokół niej od większych do mniejszych numerów, ale w pewnym momencie i tak się wszystko miesza.

Mój wynik to 64460. Łatwiutka. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry