Gry na smartfony...

  • Rozpoczynający wątek GongKing
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Jak wiadomo smartfony zdobyły rzesze zwolenników, nawet zapalonych graczy.Android, Windows Phone i inne os'y mają ogromną popularność wśród smartfonowych graczy i przynoszą ogromne zyski w dużej mierze dzięki grą. Mam do Was pytanie co sądzicie o grach na smartfony i jeżeli gracie to w jakie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Czasem sobie w coś pogram z nudów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Mam mnóstwo aplikacji na telefonie, ale z tego gier może 3-4. Więcej jest aplikacji typu: wiocha, kwejk, joe monster, grepo, s&f itp :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Mam sporo gier, dobrze jest pograć w kolejce ;) Candy crush saga, 2048, 1000 doors of revenge, pasjans, łamigłówki z zapałek, zagadki logiczne, słowotok, water logic, cut the rope, sudoku, logic maze, pewnie by się jeszcze kilka znalazło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

ehh, lepiej kupić dobry komputer niż dobry smartfon za taką samą cenę :/. Lepsza grafika komputera jednak nie oznacza mobilności - ciężko przenieść.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gry na smartfony...

2048 to jest łatwizna ;)

A masz jakąś dobrą taktykę? W sumie od niedawna gram, ale najwyżej udało mi się dojść do 512 :p Staram się trzymać największą liczbę w rogu, a wokół niej od większych do mniejszych numerów, ale w pewnym momencie i tak się wszystko miesza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Ja mam tylko na smartfonie wszystkie wersje Bounce Tales i już to przeszedłem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

A masz jakąś dobrą taktykę? W sumie od niedawna gram, ale najwyżej udało mi się dojść do 512 :p Staram się trzymać największą liczbę w rogu, a wokół niej od większych do mniejszych numerów, ale w pewnym momencie i tak się wszystko miesza.

To dobrą masz taktykę
Największa liczba w rogu musisz być i kolejne w jednej linii z nią
Nie można pozwolić aby ta największa liczba ruszyła się z tego roga
Jak masz np. tą największą liczbę w lewym górnym rogu to starej się jak najmniej robić ruchów w prawa
A w ogóle nie rob w dół
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Gry na smartfony...

blobby volleyball- polecam:)
Ale nie oszukiwać na angry mode!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

A masz jakąś dobrą taktykę? W sumie od niedawna gram, ale najwyżej udało mi się dojść do 512 :p Staram się trzymać największą liczbę w rogu, a wokół niej od większych do mniejszych numerów, ale w pewnym momencie i tak się wszystko miesza.

Ja tak samo - tylko do 512... Mocniejszego klocka nie udało mi się zrobić...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

mi niedużo brakowało i by był 4048 jest to możliwe ale mi się nie chce
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Może bym miał nawet więcej, ale faktycznie szybko się nudzi :) Gram baaardzo rzadko. Bo jest Grepolis :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Dziś zagrałem sobie jeden raz i
2024 ułożone
I ponad 32000 pkt zdobyte
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Hill climb nie do przejścia hehe :D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Gry na smartfony...

uwielbiam te grę:D

Motorem fajnie jest na księżycu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Ja tam wolałem tego boggi (no wiesz o co chodzi )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Najlepszy poduszkowiec i wyścigówka (o ile mówimy o tej samej grze)... Resztą nie umiem jeździć :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gry na smartfony...

Poduszkowiec był dobry na bagna i nawet nieźle na choinkach sobie radził
Ciężarówka na autostradę wyśmienita
 
Status
Zamknięty.
Do góry