[Hobby] Grzybiarstwo

DeletedUser17693

Guest
Chodzicie na grzybki ja dzisiaj byłam troche ich jest :)
Zdjęcie bym wstawiła ale za duże ;(
 
Odp: Grzybiarstwo

ja byłam ze 2 dni temu, trochę znalazłam, ale chyba się spóźniłam i jakiś inny grzybiarz grasował przede mną;) Może jutro pójdę, ale to chyba o tej 5 rano wstanę, brrr... :D
 
Odp: Grzybiarstwo

No właśnie, ale za to wczoraj znalazłam cały duży kosz grzybów (a spotkałam ze 20 grzybiarzy, którzy podkradali moje grzybki ;)), jutro planuję 2 kosze uzbierać :cool:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Ja tam nie mogłem :(

U mnie nic nie było :(
 
Odp: Grzybiarstwo

A mnie się nie udało jednak 2 koszy uzbierać - ledwo 1 znalazłam :( Ale za to byłam na zupełnie innym stoku i zupełnie inne rodzaje grzybów mam, więcej kozaków, borowików a i maślaczki się też trafiły :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grzybiarstwo

A teraz takie pytanko: wy chodzicie na grzyby, czy po grzyby?:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Heh dziś na godzinkę weszłam do lasu i w efekcie mam kosz grzybów :)
Posprawdzałam w katalogu co przyniosłam (ogólnie to wiem co sie zbiera, ale grzybiarz to ze mnie żaden).
Mam borowiki, podgrzybki, koźlarze i maślaki - jestem z siebie dumna <lol>
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Heh dziś na godzinkę weszłam do lasu i w efekcie mam kosz grzybów :)
Posprawdzałam w katalogu co przyniosłam (ogólnie to wiem co sie zbiera, ale grzybiarz to ze mnie żaden).
Mam borowiki, podgrzybki, koźlarze i maślaki - jestem z siebie dumna <lol>

oj a ja do lasu już siły nie mam chodzić :p
a teraz zielone (gąski) masa ich jest.
a ja miałam dwa wiaderka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Dobra mam grzyby na święta już mi sie nie chce chodzić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Ja chodzę ale malutko jest u mnie,pół koszyka podgrzybków przez kilka godzin.I kilka prawych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Hahah teraz oglądałem moje grzybki patrze a tu borowik ponury :p
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Hahah teraz oglądałem moje grzybki patrze a tu borowik ponury :p
u mnie jakoś takich za bardzo niema same jadalne :)
Zbieracie betki , bedłki ,gołąbki czy jak je nazywacie tam :) ja ich nie ogarniam za dużo różnych kolorów niektóre jadalne a inne niejadalne
umiecie ja rozróżniać ?
 
Odp: Grzybiarstwo

Ja też ograniczam się do kilku znanych mi gatunków grzybów - nie ma co ryzykować nawet z atlasem :D A i jak nie jestem pewna, to też wolę wyrzucić. Mimo tego i tak kosz grzybów zawsze mam, więc nie narzekam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Tak trochę z innej beczki:
Znam gościa który zbiera i zjada muchomory. To były żołnierz, może gdzieś w wojsku go tego nauczyli :) Gotuje ze 3 razy + dodaje jakieś te swoje składniki, całkowicie neutralizując truciznę. Żre te muchomory na pomstę hehe :D Oczywiście ma trochę pod deklem nie tak bo normalny człowiek by się tego nie czepiał
 
Do góry