[Hobby] Grzybiarstwo

DeletedUser17693

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Racja, teraz to można pochodzić po lesie i na szyszki popatrzeć, chociaż wczoraj jak biegalam to przy drodze rosły jakies zajaczki albo szatany, więc może juz niedługo będzie można znaleźć jakies grzybki.
U mnie po lasach też sporo takich "ekip" chodzi, ale i grzybów na szczęście nie brakuje :D
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Grzybiarstwo

No to chyba sezon czas zacząć. Dziś ze 3-4kg nazbierałem. Zawartość mieszana: 5 sporych prawdziwków, brzozaki (czarne łebki), maślaki, kurki, podgrzybki (sporo robaczywych), kilka małych kani. Ogólnie byłem przejechać się rowerkiem od 11 do 15, na cuda nie liczyłem więc miłe zaskoczenie. Ludzie o 11 już wracali to mieli przynajmniej po pełnym wiaderku.
Dla ciekawskich: powiat elbląski ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Zielonek nie lubię zbytnio...trzeba je na szybko zrobić i zjeść. Choć sów trafiłem ostatnio sporo i co się nawpieprzałem, to moje
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grzybiarstwo

Zielonek nie lubię zbytnio...trzeba je na szybko zrobić i zjeść. Choć sów trafiłem ostatnio sporo i co się nawpieprzałem, to moje
smiley_emoticons_biggrin.gif
sowy tylko na jajecznice, a od sów wolę kurki, ale jak tak dalej będzie to pierogi na święta będą z pieczarkami, a nie jak wcześniej z prawdziwkami. Dobra jadę na grzyby zobaczę jak tam.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grzybiarstwo

sowy tylko na jajecznice, a od sów wolę kurki, ale jak tak dalej będzie to pierogi na święta będą z pieczarkami, a nie jak wcześniej z prawdziwkami. Dobra jadę na grzyby zobaczę jak tam.

Sowy w jajku i bułce tartej to jest to, co mogę jeść w nieskończoność...na kurki narzekał nie będę, ale u mnie akurat praktycznie nie ma.
 

DeletedUser33734

Guest
Dziś w nocy podobno mają być przymrozki
, pamiętajmy, chowamy nasze sadzonki do domu.
Ja właśnie to zrobiłem ale się przestraszyłem
, kurde dzik mi w lesie koło domu goni.
bysiu.gif
 
Do góry