[GT] Liczba osób na czacie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16342
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz, by było napisane ile osób jest na czacie GT?

  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser16342

Guest
Witam!
Wczoraj, podczas rozmowy na czacie ktoś powiedział, że było takie małe udoskonalenie, że widać było liczbę osób, którzy są aktywni na czacie w danym momencie.
Uważam, że powinno się to ponownie wprowadzić, ponieważ ułatwia to pisanie na nim. Zazwyczaj ja osobiście patrzę, czy ktoś jest, spoglądając na nicki przy artykułach. Jeśli ktoś jest online, to wtedy obok jego nicku jest napisane właśnie to słowo.
Pragnę, by powyżej opisane udoskonalenie zostało wprowadzone, ale niech w owej liczbie osób będą wszystkie, co są na stronie, a nie tylko te w zakładce ,,Czat",
Uważam, że jest to potrzebne, dla tych, co piszą na czacie. Dlatego, jeśli ktoś nie korzysta z czatu GT, proszę o niepotrzebne nie komentowanie ;)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [GT] Liczba osób na czacie

Oczywiście jestem za. Jakby też zrobili GT, jako wersję mobilną to spoko :D
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: [GT] Liczba osób na czacie

Zachęcam do zrobienia nowego tematu o tym Auditoree, bo ja na telefonie nie jestem. Zachęcam też do dania plusowego punkcika reptacji xD
 
Odp: [GT] Liczba osób na czacie

Wczoraj, podczas rozmowy na czacie ktoś powiedział, że było takie małe udoskonalenie, że widać było liczbę osób, którzy są aktywni na czacie w danym momencie.
To w sumie bardziej by chyba pasowało do błędów na stronce niż do propozycji zmiany. Kiedyś pokazywała się lista zalogowanych użytkowników i faktycznie bardzo to pomagało w określeniu, czy ktoś jeszcze jest na stronie.
Jakiś czas temu podczas jednej z aktualizacji niestety coś się popsuło i tak jest do dziś. Czat odwiedza jedynie tajemniczy nick "Nikt" i dlatego też wspomniana informacja z obecnymi nickami została wyłączona. Chęci zmiany są, a jedyny problem polega na tym, że stronka GT jest prowadzona przez zwykłych adminów, którzy nie są informatykami, więc ciężko od nich oczekiwać zaawansowanych zmian w skryptach (to zdanie też dotyczy wspomnianej wersji mobilnej).
 

DeletedUser

Guest
Odp: [GT] Liczba osób na czacie

ja bym jeszcze proponowal dodac czas na tym czacie xd bo bez czasu jakos tak dziwnie ;d
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [GT] Liczba osób na czacie

Jestem za, z gretimes raczej nie korzystam chociaż mam tam konto, ale jak napisała Slietie kiedyś było widoczne kto jest obecnie na czacie GT, ale nie wiem dlaczego to zniknęło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry