GTA V - Warto kupić?

  • Rozpoczynający wątek TheKkok2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zastanawiam sie nad kupnem GTA V ale nie wiem czy sie opłaca.

Znajomy przeszedł gre szybko a ja nie chce tak szybko jej przechodzić.

Jak ktoś grał to prosze o porade :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Ja nie grałam, ale uważam, że to strata pieniędzy. Jeśli przejdziesz grę w kilka dni i dalej już nie masz co do roboty.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

A ja jestem stary ale kupiłem sbie GTA 5. To prawda jest banalnie łatwe do przejścia :) Co prawda można potem sprzedać ale radze ci poczekać troche jak troszke ceny spadną pamiętaj nigdy nie kupuj w premiere.

A jak się juz przejdze to chyba wszyscy wiemy co się robi albo gra się na multi albo dla zabawa
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Albo czeka się i ściąga pirata ;) Choć nie polecam tej opcji ;P
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Ja nie polecam premierowo kupować, sam poluję teraz na grę popremierową (w dniu premiery 200 zł dziś tylko 30 zł), więc jest różnica :) A swoją drogą polecam GTA V fajne, a wada to to, że jeśli dużo czasu na to poświęcisz to bardzo szybko ją przejdziesz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

No gry można kupić o wiele taniej, ale to min. od roku. Czasem są promocje w media markt w dniu premiery, bo np. w dniu premiery fifa 13 kosztowała 80zł, a w grudniu płaciłam 100zł, a to było gdzieś 2-3 miechy po premierze, a teraz można kupić za 50zł.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Ja nie mam żadnego GTA :)
Są lepsze gry, najlepiej napisane samodzielnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Ja grałam tylko w 3 kilka lat temu, w vice city, gdzieś przy trójce i w SA też dawno, a w samp to z 2 lata temu. W IV nie zamierzam grać i w V. Tam dzieje się tylko to samo, zabijanie, kradzieże itd.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Ja na playstation 2 grałem w III, vice city, liberty city i san andreas, ale odkąd się pozbyłem tej konsoli nie gram ani na kompie, ani nigdzie :)
Po prostu gry przeglądarkowe
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Ja nie grałam, ale uważam, że to strata pieniędzy. Jeśli przejdziesz grę w kilka dni i dalej już nie masz co do roboty.

w kilka dni? ponoć jakiś koleś przeszedł GTA SA w ponad 7 godzin :D no ale to pewnie jakiś zapaleniec... w GTA można grać tygodniami i się nie nudzić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Może grał z kodami, ale pewnie się mylę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

A ja jestem stary ale kupiłem sbie GTA 5. To prawda jest banalnie łatwe do przejścia :) Co prawda można potem sprzedać ale radze ci poczekać troche jak troszke ceny spadną pamiętaj nigdy nie kupuj w premiere.

A jak się juz przejdze to chyba wszyscy wiemy co się robi albo gra się na multi albo dla zabawa
Zgadzam się ja bym poczekał troszke aż ceny spadną
 

DeletedUser15875

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

A ja wam i tak powiem że GTA SA rządzi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

Brachol zakupił ową grę i tak jak nie jestem wielkim fanem serii i zdecydowanie preferuję gry innego rodzaju tak obserwując jak gra w GTA 5 musiałem przyznać ze to zachęcający kawał solidnie wykonanej roboty obowiązkowy dla miłośników gatunku..
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: GTA V - Warto kupić?

GTA V^^ mam ją na PS3. Gra jest wyśmienita i ma bardzo fajne multi. Niezłym pomysłem jest zwiększenie dynamiki akcji w postaci 3 oryginalnych bohaterów (choć i tak wszyscy zazwyczaj przebywają w Los Santos). Każdy będzie się przy niej nieźle bawił, ale mój 8 letni barat to przechodzi za pierwszym razem, wiec... jeśli poszukujecie trudnych gier lepiej zaczekajcie na wieśka 3;D

PS. Teksty i zachowania Trevora wymiatają:D
 
Do góry