Gythium - party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4105

Guest
Odp: Gythium - party

Czy ja wiem czy takie zmiany?;) Oprócz prowadzeniu w punktach z budowy domków Legionu X nic się nie zmieniło:D W punktach walki jesteśmy lepsi niż cały Legion X z odłamami plus MAG, widzę też tutaj BG się pnie w góre, a w obronie też jesteśmy sporo lepsi od koalicji antysigmowej:cool:

Ogólnie jak dla mnie po zmianie nazwy to nic sie nie dzieje, chociaż 1 dnia było troche więcej ataków:) Widzę też że kilku ludzi z Magu porzuciło szeregi i stało sie odszczepieńcami. Ciekawe tylko dlaczego:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

Morex, zostały w zasadzie tylko 4 sojusze, bo Legion i ich odłamy podliczę jako jedno (łatwo wziąć najlepszych ludzi w punktach z kilku sojuszy i wejść na Top1 świata)...
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Gythium - party

No niby tak, ale ostatnio ataków na nas jest nawet więcej:D
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Gythium - party

Przynajmniej coś się dzieje a będzie coraz lepiej:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

Zacny strzał gora. :D
Warrior, czy ja wiem czy ciekawiej. Inna nazwa, taka sama masa.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Gythium - party

Mam dar do rozkręcania towarzystwa:)

Co do transików strzał piekny niestety kolega zaniedbał i przy murku chyba 4lvl padło tam sporo mu tego deffika:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

Każda osoba która się tu pojawi coś wnosi. Bo my tu z Morexem sami gadać ciągle nie będziemy :p
To mając 4 poziom murku te lądowe mało wniosły, co widać na obrazku... :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Gythium - party

Normalka można sie tego było spodziewać.
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Gythium - party

Mozna i nie można;) czasami gracz niby nieaktywny i nagle cofa całe wsparcie bo jednak wszedł po 2-3 dniach. Gra jak gra i raczej tutaj nic nie da sie przewidzieć:rolleyes:
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

NIkt nie chce gadać z nami;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No, jest nas trzech, nadal mało ale coś ruszyło ostatnimi czasy...
A żeby nie odbiegać od tematu, to nic się praktycznie nie zmienia. Wojna pozycyjna trwa :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No możemy:) a co do wojny to chyba tak zawsze bedzie. Jaka tutaj moze byc inna taktyka. Na jednym froncie niektórym sojuszom idzie lepiej a na innych pozostałym:cool:
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Zgodze się z Tobą Morex. Mimo wszystko uważam, że gra na tym świecie sprawia przyjemność wszystkim, nie tylko tym lepszym ;p

Niedługo Święta. Jestem bardzo ciekawy, ile niespodzianek będzie przed nimi w grze? Jak wiadomo, czas na grę będzie dla niektórych ograniczony z powodu przygotowań. Wyjazdy, przyjazdy itd.
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tak, ale z tego co pamietam to na świeta zawsze jest ochrona włączona:) także po świetach bedzie pewnie lawina ataków ze wszystkich stron. Najgorzej będzie z sylwestrem jak połowa zapije:p
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Dlatego też trzeba dać propozycję na forum, aby w Sylwestra i Nowy Rok, była włączona ochrona ;] pijacka ;p
 
Do góry