Gythium - party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Teraz zgodnie z tym co pisaliście ostatnio po starcie świata, mamy dla Was nowy system podboju i brak morale.
Jak Wam się podoba reszta ustawień? Kto planuje jutro rozpocząć walkę na nowym świecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

to po grzyba .....
eeee ale ty puchaty jesteś ... zazdroszcze ci włosów :(
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gythium - party

Polecam olejowanie włosów, m.in. działa na porost, a przy okazji będą piękne, gładkie i lśniące :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

a co z rozdwajającymi się końcówkami ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

Polecam olejowanie włosów, m.in. działa na porost, a przy okazji będą piękne, gładkie i lśniące :D
On już nawet nie ma skóry na głowie, a co dopiero włosów, jemu nawet to już nie pomoże, ale nie mów mu tego bo się chłopak załamie całkiem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

Czy olejowanie włosów działa na szkielety?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gythium - party

Też działa :) Ja zaczęłam stosować olej lniany, ale jest mnóstwo innych do wyboru, trzeba przetestować na swoich włosach :) Przydatne może się okazać przeprowadzenie kilku testów określających ich porowatość :D

Ok, zamieniamy dział Gythium na porady pięknych kobiet :D

Edit: nie zaszkodzi spróbować, ponoć bywa użyteczne na łysienie, więc i szkielety może uzdrowić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

A ja mam łupie pytanie, dlaczego nam piętro niżej nie dali jeszcze moderatora, a tu już jest przypisany chociaż świat jeszcze nawet nie ruszył? :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

jak sie cały zanurzę to chociaż może na klacie urosną

photo-83262a9f-a8ab-4bfb-a08b-f14ab3ab9e0b-for_zoom.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

nie na te, które nie mają włosów .. za to można wypolerowac czache na błysk
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gythium - party

Też działa :) Ja zaczęłam stosować olej lniany, ale jest mnóstwo innych do wyboru, trzeba przetestować na swoich włosach :) Przydatne może się okazać przeprowadzenie kilku testów określających ich porowatość :D

Ok, zamieniamy dział Gythium na porady pięknych kobiet :D

Edit: nie zaszkodzi spróbować, ponoć bywa użyteczne na łysienie, więc i szkielety może uzdrowić :D

czuje sie prawie jak na wizaz.pl :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gythium - party

Shiikamaru, po tym jak moderowałam trochę forum Efezu, wcale się nie dziwię, że brak tam modka :D A tak na poważnie, niedługo powinien się pojawić, póki co moderować mogą supermodzi i olimpiusze ;)

Biedronetka, przypomniałaś mi, że muszę kozaki wypolerować :(
Edit: Jesteś wizażanką?! :O
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gythium - party

Jesteście super hiper mega ekstra aktywni :D
 
Do góry