1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Hades i Demeter

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika 323232, 6. Lip 2010.

?

Chcecie żeby doszły nowe bóstwa takie jak Demeter i Hades ?

1. tak

61 głos(ów)
    69,3%
  2. nie

15 głos(ów)
    17,0%
  3. powstrzymuje się od głosu

7 głos(ów)
    8,0%
  4. obojętnie

5 głos(ów)
    5,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 323232

323232

Czary Hadesa :
    Zaraza - W danym mieście zmniejsza się wydobywanie surowców o 50% na 6 godzin - koszt 400 łask (można rzucić raz na 12 godzin)

Głód - Niszczy 5 % wojsk lądowych w stacjonujących w danym mieście danym mieście - koszt 340 łask (można użyć raz na 3 dni)

Podziemny skarbiec - Miasto otrzymuje 1000 srebnych monet - koszt 50 łask

Zmartwychwstanie - 2% straconych wojsk w bitwie na nowo ożywa - koszt 140 łask (raz na 18 godzin, nie dotyczy jednostek mitycznych)

Jednostki mityczne u Hadesa :
    Cerber
    WYMAGANIA: 20 poziom świątyni
    koszt 7000 drewna , srebra , kamienia
    ilość mieszkańców 40
    łaski 400
    czas produkcji jednego : 2:30:05
    INFORMACJE:
    broń obuchowa : 990
    szybkość : 20
    łup: 1300
    obrona przed bronią obuchową : 900
    obrona przed bronią tnącą : 1000
    obrona przed bronią dystansowa : 870

opis jednostki : Cerber to trzygłowy pies, który strzegł wejścia do świata zmarłych. Żył on nieopodal Styksu gdyż to na niego właśnie natykały się dusze po przewiezieniu przez Charona.

wygląd : trzygłowy pies

Erynia :
    WYMAGANIA: 10 poziom świątyni
    koszt 2490 drewna 1500 kamienia 2000 srebra
    ilość mieszkańców 10
    łaski 220
    czas produkcji : 00:53:00
    INFORMACJE:
    broń tnąca : 350
    szybkość : 8
    łup : 230
    obrona przed bronią obuchową : 500
    obrona przed bronią tnącą : 420
    obrona przed bronią dystansowa : 200

opis jednostki : Erynie boginie zemsty kary, gniewu za wszelką nieprawość .Zostały zrodzone z krwi okaleczonego Uranosa, która spadła na Gaję

wygląd : Przedstawiane były jako staruchy z wężami zamiast włosów, psimi głowami, ciałami czarnymi jak węgiel, skrzydłami nietoperzy i przekrwionymi oczami.

Pomysł Gregoriiana na Demeter
    Demeter

Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować zima w związku z czym pozyskiwane surowców i rekrutacja wojsk trwa 30% wolniej (trwanie 6 godzin) - koszt 220 łask - można rzucić do 12h

Pani Urodzaju - Morale wszystkich jednostek są zwiększone przez 12 godzin - koszt 120 łask

Żyzność gleby - Drewno jest pozyskiwane 30 % szybciej przez 6 godziny - koszt 40 łask

Imigranci - daje kolejnych 10 ludzi do każdego oddziału obywatelskiego na czas 2 godzin - koszt 80 łask

Jednostki mityczne :
    Ladon
    Wymagania : 18 poziom świątyni
    Koszt : 2000 srebra , drewna , kamienia 270 łask
    30 mieszkańców
    czas produkcji jednego : 1:34:25

Wartość ataku : 585
    szybkość : 14
    Wartość obrony : 800
    Zdolność przetransportowania : 0

opis jednostki : Ladon to smok o stu głowach . Był synem morskiego boga Forkosa i jego żony, bogini morskiej, Keto.
    wygląd : smok o stu głowach

Ostatnio edytowane: 9. Lip 2010
  2. Gregoriian

Gregoriian Guest

popraw na bóstwa i imigranci nie emigranci emigranci to ci co odchodzą jak kopiujesz czary to rob to porządnie xd

3. volveryin7

volveryin7 Guest

aaa... ja się pomyliłem wcześniej...
    A jesli chodzi o temat to mogłeś się bardziej postarać by wyglądało to jakoś... Zrobiłeś Ctrl+C i Ctrl+V i nic więcej... Zrób kolory, odstępy itp. Pozatym każdy bóg w Grepolis posiada 2 jednostki mityczne - słabsza (5lvl świątyni) i silniejsza (10lvl świątyni) - więc nie możesz wymagać od jednostki 18lvl świątyni...
    Widać że nawet nigdy nie rekrutowałeś jednostek mitycznych.
    Inna sprawa to określony lvl koszar - a co ma piernik do wiatraka?? hyy?? - wymagania tyczące się poziomu koszar muszą być usunięte.

Kolejna ważna sprawa to brak balansu między przedstawianymi bogami
    Demeter ma dary zabierające kolejno - 40, 60, 120, 180 łask - wszystkie niskobudżetowe
    Hades ma dary zabierające kolejno - 140, 200, 400, 400 łask - wszystko wysokobudżetowe
    Taki balans nie może być!!

Edit :
    Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować zima w związku z czym surowce są pozyskiwane o 30% wolniej (trwanie 6 godzin) - koszt 180 łask - można rzucić do 12h

Zaraza - W danym mieście zmniejsza się wydobywanie surowców o 40 % na 5 godzin łaski : 200 można rzucić raz na 8 godzin

Muhahahahahahaha ROFL
    To jest praktycznie to samo! My tu mówimy o jakiś zróżnicowaniu, zrównoważeniu...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Lip 2010
  4. 323232

323232

ty taki mądry sam wszystko wymysl a nie ciągle innych podsumowujesz

5. RailGun

RailGun Guest

Ja tam myślałem że Cyklop wymaga 12 poziomu :p

Co do samej większej ilości bogów... ja już się nie chcę wypowiadać, pomysłów było kilka, ale żaden nie wejdzie. Niestety, bądź stety :)

Ludzie... kultury trochę... i luzu :)

6. Gregoriian

Gregoriian Guest

"ty taki mądry sam wszystko wymysl a nie ciągle innych podsumowujesz" nie przywłaszczaj sobie bo Demeter to ino ja jej czary wymyśliłem

7. volveryin7

volveryin7 Guest

ok, ok
    Ja się trochę pomyliłem. Na razie gram ciągle Herą. A teraz po tych wszystkich bilansach się mylę więc przepraszam. Co do balansu nie trzeba przesadzać ludzie...

Zaraza - W danym mieście zmniejsza się wydobywanie surowców o 50% na 6 godzin - koszt 400 łask (można rzucić raz na 12 godzin)

Głód - Niszczy 5 % wojsk lądowych w stacjonujących w danym mieście danym mieście - koszt 340 łask (można użyć raz na 3 dni)

Podziemny skarbiec - Miasto otrzymuje 1000 srebnych monet - koszt 50 łask

Zmartwychwstanie - 2% straconych wojsk w bitwie na nowo ożywa - koszt 140 łask (raz na 18 godzin, nie dotyczy jednostek mitycznych)

Co wy na to??

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15. Sie 2010
  8. Mateusz.7

Mateusz.7 Guest

tak za przedmówcą

9. Gregoriian

Gregoriian Guest

po co zaraza jak jest tesknota za persefona?

10. 323232

323232

dobre volveryin7 zara to zmienie

11. nawet fajna propozycja

12. heros111

heros111 Guest

hmm

ale to będzie tylko na Jocie czy na wszystkich??

13. volveryin7

volveryin7 Guest

Eee...?! WTF?? Jaśniej proszę

14. 323232

323232

sorry gregoriian że zapomniałem ale poprawiłem że czary na demeter to twój pomysł

15. volveryin7

volveryin7 Guest

"Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować zima w związku z czym surowce są pozyskiwane o 30% wolniej (trwanie 6 godzin) - koszt 180 łask - można rzucić do 12h"

Hymn...rzeczywiście - Tęsknota za Persefoną to taka słabsza zaraza

Może...

Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować śnieg i w związku z tym wydobycie surowców i rekrutacja jednostek staje się wolniejsza o 30% przez 6 godzin (można rzucić co 18 godzin) - koszt 220 łask

Może tak??

16. Cygan0123

Cygan0123 Guest

Nie chcę ci zwracać uwagi, ale co z Hydrą, Mantykorą, Pegazem?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15. Sie 2010
  17. volveryin7

volveryin7 Guest

Przeczytaj trochę dalej, przyznałem się do błędu :) trochę się pomyliłem a poza tym odświeżasz stary temat :/

18. Cygan0123

Cygan0123 Guest

tak, wiem, robię to w większości po to, żeby ludzie patrzący tylko na 1 stronę zagłosowali w starszych ankietach

19. Baleburg

Baleburg Guest

Wszystko ok, oprócz jednostek, które są za mocne

20. xplode11

xplode11 Guest

1.Żyzność gleby - Drewno jest pozyskiwane 30 % szybciej przez 6 godziny - koszt 40 łask

2.Imigranci - daje kolejnych 10 ludzi do każdego oddziału obywatelskiego na czas 2 godzin - koszt 80 łask

1 zyznosc gleby zbyt dlugo jak na 40 łask lepiej byloby zrobic za 60łask tak jak np u posejdona

2.daje kolejnych 10 ludzi do każdego oddziału obywatelskiego na czas 2 godzin - koszt 80 łask

zbyt krótko i nieoplacalne jakby dodawalo co poziom 25 oddzialu obywatelskiego to tak :) np gospodarstwo 1 poziom = 25 oddzialu+zwykle
    gospodarstwo 10poziom 25x10 = 250 wiecej + zwykle
    lub jakos zrobic zeby byl balans ;<

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.