Hades i Demeter

Chcecie żeby doszły nowe bóstwa takie jak Demeter i Hades ?

  • tak

    Głosy: 61 69,3%
  • nie

    Głosy: 15 17,0%
  • powstrzymuje się od głosu

    Głosy: 7 8,0%
  • obojętnie

    Głosy: 5 5,7%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser5089

Guest
Czary Hadesa :
Zaraza - W danym mieście zmniejsza się wydobywanie surowców o 50% na 6 godzin - koszt 400 łask (można rzucić raz na 12 godzin)

Głód - Niszczy 5 % wojsk lądowych w stacjonujących w danym mieście danym mieście - koszt 340 łask (można użyć raz na 3 dni)

Podziemny skarbiec - Miasto otrzymuje 1000 srebnych monet - koszt 50 łask

Zmartwychwstanie - 2% straconych wojsk w bitwie na nowo ożywa - koszt 140 łask (raz na 18 godzin, nie dotyczy jednostek mitycznych)


Jednostki mityczne u Hadesa :
Cerber
WYMAGANIA: 20 poziom świątyni
koszt 7000 drewna , srebra , kamienia
ilość mieszkańców 40
łaski 400
czas produkcji jednego : 2:30:05
INFORMACJE:
broń obuchowa : 990
szybkość : 20
łup: 1300
obrona przed bronią obuchową : 900
obrona przed bronią tnącą : 1000
obrona przed bronią dystansowa : 870

opis jednostki : Cerber to trzygłowy pies, który strzegł wejścia do świata zmarłych. Żył on nieopodal Styksu gdyż to na niego właśnie natykały się dusze po przewiezieniu przez Charona.

wygląd : trzygłowy pies

Erynia :
WYMAGANIA: 10 poziom świątyni
koszt 2490 drewna 1500 kamienia 2000 srebra
ilość mieszkańców 10
łaski 220
czas produkcji : 00:53:00
INFORMACJE:
broń tnąca : 350
szybkość : 8
łup : 230
obrona przed bronią obuchową : 500
obrona przed bronią tnącą : 420
obrona przed bronią dystansowa : 200

opis jednostki : Erynie boginie zemsty kary, gniewu za wszelką nieprawość .Zostały zrodzone z krwi okaleczonego Uranosa, która spadła na Gaję

wygląd : Przedstawiane były jako staruchy z wężami zamiast włosów, psimi głowami, ciałami czarnymi jak węgiel, skrzydłami nietoperzy i przekrwionymi oczami.

Pomysł Gregoriiana na Demeter
Demeter

Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować zima w związku z czym pozyskiwane surowców i rekrutacja wojsk trwa 30% wolniej (trwanie 6 godzin) - koszt 220 łask - można rzucić do 12h

Pani Urodzaju - Morale wszystkich jednostek są zwiększone przez 12 godzin - koszt 120 łask

Żyzność gleby - Drewno jest pozyskiwane 30 % szybciej przez 6 godziny - koszt 40 łask

Imigranci - daje kolejnych 10 ludzi do każdego oddziału obywatelskiego na czas 2 godzin - koszt 80 łask

Jednostki mityczne :
Ladon
Wymagania : 18 poziom świątyni
Koszt : 2000 srebra , drewna , kamienia 270 łask
30 mieszkańców
czas produkcji jednego : 1:34:25

Wartość ataku : 585
szybkość : 14
Wartość obrony : 800
Zdolność przetransportowania : 0

opis jednostki : Ladon to smok o stu głowach . Był synem morskiego boga Forkosa i jego żony, bogini morskiej, Keto.
wygląd : smok o stu głowach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
popraw na bóstwa i imigranci nie emigranci emigranci to ci co odchodzą jak kopiujesz czary to rob to porządnie xd
 

DeletedUser

Guest
aaa... ja się pomyliłem wcześniej...
A jesli chodzi o temat to mogłeś się bardziej postarać by wyglądało to jakoś... Zrobiłeś Ctrl+C i Ctrl+V i nic więcej... Zrób kolory, odstępy itp. Pozatym każdy bóg w Grepolis posiada 2 jednostki mityczne - słabsza (5lvl świątyni) i silniejsza (10lvl świątyni) - więc nie możesz wymagać od jednostki 18lvl świątyni...
Widać że nawet nigdy nie rekrutowałeś jednostek mitycznych.
Inna sprawa to określony lvl koszar - a co ma piernik do wiatraka?? hyy?? - wymagania tyczące się poziomu koszar muszą być usunięte.

Kolejna ważna sprawa to brak balansu między przedstawianymi bogami
Demeter ma dary zabierające kolejno - 40, 60, 120, 180 łask - wszystkie niskobudżetowe
Hades ma dary zabierające kolejno - 140, 200, 400, 400 łask - wszystko wysokobudżetowe
Taki balans nie może być!!



Edit :
Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować zima w związku z czym surowce są pozyskiwane o 30% wolniej (trwanie 6 godzin) - koszt 180 łask - można rzucić do 12h

Zaraza - W danym mieście zmniejsza się wydobywanie surowców o 40 % na 5 godzin łaski : 200 można rzucić raz na 8 godzin

Muhahahahahahaha ROFL
To jest praktycznie to samo! My tu mówimy o jakiś zróżnicowaniu, zrównoważeniu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5089

Guest
ty taki mądry sam wszystko wymysl a nie ciągle innych podsumowujesz
 

DeletedUser

Guest
Pozatym każdy bóg w Grepolis posiada 2 jednostki mityczne - słabsza (5lvl świątyni) i silniejsza (10lvl świątyni) - więc nie możesz wymagać od jednostki 18lvl świątyni...

Ja tam myślałem że Cyklop wymaga 12 poziomu :p

Co do samej większej ilości bogów... ja już się nie chcę wypowiadać, pomysłów było kilka, ale żaden nie wejdzie. Niestety, bądź stety :)

bo ci pozmniejszałem bo ci nie pasowało frajerze
Ludzie... kultury trochę... i luzu :)
 

DeletedUser

Guest
"ty taki mądry sam wszystko wymysl a nie ciągle innych podsumowujesz" nie przywłaszczaj sobie bo Demeter to ino ja jej czary wymyśliłem
 

DeletedUser

Guest
ok, ok
Ja się trochę pomyliłem. Na razie gram ciągle Herą. A teraz po tych wszystkich bilansach się mylę więc przepraszam. Co do balansu nie trzeba przesadzać ludzie...

Zaraza - W danym mieście zmniejsza się wydobywanie surowców o 50% na 6 godzin - koszt 400 łask (można rzucić raz na 12 godzin)

Głód - Niszczy 5 % wojsk lądowych w stacjonujących w danym mieście danym mieście - koszt 340 łask (można użyć raz na 3 dni)

Podziemny skarbiec - Miasto otrzymuje 1000 srebnych monet - koszt 50 łask

Zmartwychwstanie - 2% straconych wojsk w bitwie na nowo ożywa - koszt 140 łask (raz na 18 godzin, nie dotyczy jednostek mitycznych)


Co wy na to??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować zima w związku z czym surowce są pozyskiwane o 30% wolniej (trwanie 6 godzin) - koszt 180 łask - można rzucić do 12h"

Hymn...rzeczywiście - Tęsknota za Persefoną to taka słabsza zaraza

Może...

Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować śnieg i w związku z tym wydobycie surowców i rekrutacja jednostek staje się wolniejsza o 30% przez 6 godzin (można rzucić co 18 godzin) - koszt 220 łask

Może tak??
 

DeletedUser

Guest
Pozatym każdy bóg w Grepolis posiada 2 jednostki mityczne - słabsza (5lvl świątyni) i silniejsza (10lvl świątyni) - więc nie możesz wymagać od jednostki 18lvl świątyni...
Widać że nawet nigdy nie rekrutowałeś jednostek mitycznych.

Nie chcę ci zwracać uwagi, ale co z Hydrą, Mantykorą, Pegazem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ok, ok
Ja się trochę pomyliłem. Na razie gram ciągle Herą. A kiedyś na niemieckim właśnie tak było więc przepraszam. Co do balansu nie trzeba przesadzać ludzie...

Przeczytaj trochę dalej, przyznałem się do błędu :) trochę się pomyliłem a poza tym odświeżasz stary temat :/
 

DeletedUser

Guest
tak, wiem, robię to w większości po to, żeby ludzie patrzący tylko na 1 stronę zagłosowali w starszych ankietach
 

DeletedUser

Guest
1.Żyzność gleby - Drewno jest pozyskiwane 30 % szybciej przez 6 godziny - koszt 40 łask

2.Imigranci - daje kolejnych 10 ludzi do każdego oddziału obywatelskiego na czas 2 godzin - koszt 80 łask


1 zyznosc gleby zbyt dlugo jak na 40 łask lepiej byloby zrobic za 60łask tak jak np u posejdona

2.daje kolejnych 10 ludzi do każdego oddziału obywatelskiego na czas 2 godzin - koszt 80 łask

zbyt krótko i nieoplacalne jakby dodawalo co poziom 25 oddzialu obywatelskiego to tak :) np gospodarstwo 1 poziom = 25 oddzialu+zwykle
gospodarstwo 10poziom 25x10 = 250 wiecej + zwykle
lub jakos zrobic zeby byl balans ;<
 
Status
Zamknięty.
Do góry