Hades i Demeter

Chcecie żeby doszły nowe bóstwa takie jak Demeter i Hades ?

  • tak

    Głosy: 61 69,3%
  • nie

    Głosy: 15 17,0%
  • powstrzymuje się od głosu

    Głosy: 7 8,0%
  • obojętnie

    Głosy: 5 5,7%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, Bogowie za silni :) jak już coś robicie to róbcie tak żeby jednostki i czary były zrównoważone do pozostałych bogów bo z tego co widzę:

Jednostki mityczne u Hadesa :
Cerber
WYMAGANIA: 20 poziom świątyni
koszt 7000 drewna , srebra , kamienia
ilość mieszkańców 40
łaski 400
czas produkcji jednego : 2:30:05
INFORMACJE:
broń obuchowa : 990
szybkość : 20
łup: 1300
obrona przed bronią obuchową : 900
obrona przed bronią tnącą : 1000
obrona przed bronią dystansowa : 870

JEDNOSTKA NIEZNISZCZALNA JAK WIDAĆ !​
_____________________________________________________

Zaraza - W danym mieście zmniejsza się wydobywanie surowców o 50% na 6 godzin - koszt 400 łask (można rzucić raz na 12 godzin)

Rozumiem jakieś 15-20 ale 50!?​
_____________________________________________________

Tęsknota za Persefoną - W danym mieście zaczyna panować zima w związku z czym pozyskiwane surowców i rekrutacja wojsk trwa 30% wolniej (trwanie 6 godzin) - koszt 220 łask - można rzucić do 12h

Znowu za duże ;/​
_____________________________________________________

Jestem za ale proszę to dopracować ;)

Pozdrawiam LuksusVS​
 

DeletedUser

Guest
Mam propozycje do Hadesa

-Chimera wymagania-świątynia 17p, koszary 23p, 2500 drewna, 1500 kamienia i 3500 srebrnych monet, 320łask 100 wolnych mieszkańców25, czas trwania rekrutacji 2.30h
rodzaj uzbrojenia-broń dystansowa 890, szybkość 19, łup 345, obrona bronią obuchową, obrona bronią tnącą 245, obrona bronią dystansową 560.
-opis: Chimera to pośrodku koza, na przodzie lew i wąż na tyle. Zionęła płomiennym ogniem zagłady.

-Cerber wymagania- świątynia 13p, koszary 17p, 1790drewna, 2350kamienia, 2500srebnych monet, 175łask, 25wolnych mieszkańców, czas trwania 1.00h
rodzaj uzbrojenia-broń tnąca 340, obrona bronią obuchową120, obrona bronią tnącą310, obrona bronią dystansową 215.
-opis: Cerber to trójgłowy pies o wężowej sierści. Strzegł on wejść do Hadesu. Dla wchodzących dusz był wręcz uprzejmy ale nie wpuszczał do Hadesu żywych i nie wypuszczał zmarłych.

-"Zemsta" zabiera 1500 każdego surowca przeciwnikowi -135łask.

-"Dar Hadesa" możesz rekrutować dowolną jednostkę lecz tylko jedną sztukę-470łask
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ee...a gdzie jakieś inne zaklęcia?? :) i gniew hadesa mi trochę nie pasuje, przecież mamy już gniew Zeusa więc jeszcze hadesa ma być a na dodatek ten czar to powinien tylko niszczyć surowce a nie jeszcze dawać :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o te stworzenia mityczne to dlaczego zawsze ludzie wzorują się na hydrze to już każdy stwór ma mieć po parę głów ;pp i czemu hades ma mieć tylko jedno stworzenie ??
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o te stworzenia mityczne to dlaczego zawsze ludzie wzorują się na hydrze to już każdy stwór ma mieć po parę głów ;pp i czemu hades ma mieć tylko jedno stworzenie ??

Ma 2 stworzenia ,a 300 coś obrażeń z obucha , dla cerbera to zbyt mało - obrońca bramy do piekła musi mieć dużo siły - będzie tylko trochę mocniejszy od Mantykory ,która obrażenia ma z tnącej ,a tnąca według mnie bardziej się opłaca .Ja bym dodał jeszcze Aresa (Boga wojny) i Afrodytę ,tylko im trzeba wymyślić jednostki i czary - Ares może mieć coś w stylu wzmacnianie jednostek w miastach - osłabianie ,a jednostki to wilk i sokół .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie, nie, nie, przedstawieni bogowie są słabo dopracowani. Hades powinien być na równi z Zeusem i Posejdonem. Uważam też, że dla odróżnienia od dwóch braci, nie powinien mieć silnych zaklęć, ale powinien dysponować najpotężniejszym tytanem - Krakenem. I o ile miasta mają obecnie dobre warunki do obrony, to po pojawieniu się Krakena wszyscy "zabunkrowani" powinni drżeć. Sugeruję mocno upgradowaną morską wersję katapulty:cool:. Co do Demeter to dla mnie klapa. Generalnie zaklęcia są tak słabe, że nikt nie zdecyduje się na wybór tego bóstwa. Hera zwiększa na 12h wydobycie wszystkich surowców, a "Tęsknota za Perdefoną" nie zadziała jeśli gracz ma przepełniony magazyn. Generalnie musiałbyś szpiegować wroga i w momencie kiedy zobaczysz, że brakuje mu surki blokujesz go na 6h - chamskie i głupie moim zdaniem.

ZATEM jeśli Hades zostanie wzmocniony a Demeter zamieniona na inne, silniejsze bóstwo (Apollo - zaproponowany przeze mnie w wątku "Nowi bogowie", Afrodyta, Artemida lub Ares - to są tylko 4 przykłady z początku długiej alfabetycznej listy liczącej ponad 50 bóstw czczonych w starożytnej Grecji, jest nad czym siedzieć, jest co przemyśleć, więc) DO ROBOTY!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jest ich chyba 64/66 ,ale jak by mieli być tu wszyscy to Ci ostatni byli by do kitu - nie ma sensu tylu dawać - to mają być Bogowie ,o których wszyscy słyszeli .
 

DeletedUser

Guest
Podejrzewam, że ostatnich 40 czczono by bardziej dla oryginalności niż ze względów praktycznych;) Chodzi mi o to, że mamy całą kopalnię inspiracji - po co wzorować się na starych szablonach, skoro można stworzyć rzeczy zupełnie nowe - oczywiście w ramach możliwości gry.
 

DeletedUser

Guest
Moim skromnym zdaniem- Demeter nie wypali. Z Bóstw mało przydatnych wystarczy Atena.

Hades miałby o wiele większe szanse na utrzymanie się. Jego atrybuty zostały już w zasadzie opisane. Jednostki mityczne dla niego to Cerber i Kraken, tylko, że kraken musiałby być jak 3 hydry. Czary to Zaraza, Zmartwychwstanie, Podziemny Skarbiec i powiedzmy Przerażenie (-10% do skuteczności wojsk obrońcy).


Drugie bóstwo jakie bym chciał zobaczyć, to oczywiście Ares- i to nad nim wypadałoby się zastanowić.

Czary:
  • rzeczony wyżej Głód (wynikły przypuśćmy z oblężenia)
  • Pobór (obniża koszt rekrutacji wojsk lądowych o 20%, przez 6h),
  • Pospolite Ruszenie (dodatkowe 5 oddziałów milicji obywatelskiej, co by dało razem z badaniem 500 sztuk dla 25lvlu gospodarstwa)- czas 2h
  • Deszcz Ognia (niszczy 5-15% atakujących wojsk lądowych).

Jednostki mityczne:
  • Satyr (porównywalny do Harpii)
  • Kolos (kto grał w Age of Mythology, będzie wiedział o co chodzi)- byłby powiedzmy jak 3 Minotaury.

Ilość łask dla Aresa musi ustalić ktoś bardziej rzetelny niż ja ;)
 

DeletedUser

Guest
Pomyliłem się przy Herze - oczywiście czar zadowolenie trwa 6 godzin. Ale to i tak 5 razy więcej niż proponowane dla Demeter.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja wprowadzona w zycie.

Propozycja została częściowo wprowadzona w życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry