Halloweenowy event - dyskusja

zgredeek

Guest
Aniołek Śmierci !!!

No w końcu doczekałam się mojego kochanego święta;]
nutka strachu dla odmiany ^^ może duchy antycznych przodków do na przemówią ;)

halloween no to czekam na "Figielek albo pikuś"; )​

Polowanie na dynie znaczy że jak się zaloguje to już licznik liczy??

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Polowanie na dynie znaczy że jak się zaloguje to już licznik liczy??
Huhuuuu!

Po zalogowaniu otrzymasz automatycznie odznakę "Trwa Halloween!". Aby rozpocząć polowanie, musisz znaleźć na mapie dowolną dynię - po kliknięciu na nią włączy się odliczanie 60 sekund, w czasie których powinnaś szybkim ruchem zwiedzić mapę, coby znaleźć jak najwięcej dyniek ;)

58.

NataIcia

Guest
Halloween

"ZŁO"
[Nie czytaj na głos]

Zło to straszna bestia,
Żywym ciałem uwielbia się żywić.
To dwugłowy potwór,
Którego nie chciałbyś znać.
Jedna głowa wypija krew,
Druga mięso będzie ssać.
Na plecach nosi swe dzieci i obślizgły skrzek.
Dzieci po wykluciu żądają dokarmiania.
Zło chwyta wtedy ofiarę aby dzieci pożarły ją same.
Ale nie martw się i nie płacz,
Zło tak na prawdę nie istnieje.
Chyba, że będziesz o nim myślał.
Pamiętaj żeby o nim myśleć.

The haunting hour: Don't think about it

SIR MIRON

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat Halloweenowego eventu, który dostępny będzie w Grepolis od 26 września do 2 października.
Podzielcie się opiniami na temat Halloween oraz mrożącymi krew w żyłach historiami!
rozumiem ze masz na mysli rok 2012

a tak wogole wydawalo mi sie ze zbliza nam sie Swieto Zmarlych (czyli raczej cos powaznego jak dla mnie) a nie jakies halo-costam (swieto dla niezrownowazonych dyniomaniakow) zal

Mam wrażenie, że v1.xx została zapomniana:/ No więc- dlaczego to jest tylko na nowych światach?
Niestety mapka w wersji 1.x nie jest dostosowana do eventów związanych z wyławianiem przedmiotów z morza. Na pewno ciężko byłoby zebrać 10 dyniek w ciągu 60 sekund bez mapki, którą można bardzo łatwo i szybko przesuwać, błyskawicznie eksplorując duży obszar.

rozumiem ze masz na mysli rok 2012
Dziękuję, poprawione ;)

a tak wogole wydawalo mi sie ze zbliza nam sie Swieto Zmarlych (czyli raczej cos powaznego jak dla mnie) a nie jakies halo-costam (swieto dla niezrownowazonych dyniomaniakow) zal
Święto zmarłych jest na tyle poważne, że każdy powinien przeżywać je w gronie najbliższych. Halloween jest natomiast okresem radości, zabaw, podchodzenia z przymrużeniem oka do przesądów i strachów, który możemy spędzić w Grepolisowym gronie ;)

Ostatnia edycja:
Shannqa napisał:
Niestety mapka w wersji 1.x nie jest dostosowana do eventów związanych z wyławianiem przedmiotów z morza. Na pewno ciężko byłoby zebrać 10 dyniek w ciągu 60 sekund bez mapki, którą można bardzo łatwo i szybko przesuwać, błyskawicznie eksplorując duży obszar.
Jajka wielkanocne były, więc można na mapie umieszczać eventy. Co do trudności znalezienia- wystarczyłoby zwiększyć ilość dyń lub wydłużyć czas na szukanie.

Jestem dokładnie tego samego zdania co Michał,zapominacie o wersji 1.xx,gdybyście dbali o starych graczy to byście dali jakiś event,nie musi być taki sam,wystarczy taki jak jajka wielkanocne tylko dać,np. po 2 dynie na 1 dzień,a Wy dla starszych graczy nie zrobiliście nic :(

SNAJPER007

Guest
Mam pytanie co do tych dyniek , one będą rozesłane po całej mapie i będzie pokazane tak jak z prezentami adwentowymi ? że był prezent w dolnym prawym rogu podglądu mapy i najeżdżając pojawiało się jego morze :/// coś w tym stylu będzie czy jak ?

jeszcze jedno , mam w ciągu 60 sekund przelecieć mapę całego swojego świata i znaleźć 10 prezentów ?! to jest nie możliwe w ogóle do zrobienia !:/

5m5m

Guest
Hurrraaa, można zdobyć 5%!!!!!! większej produkcji i to na całe 10 godzin!!!!!! Dziękujemy, lecę szukać

SIR MIRON

Guest
a jak sie ma bonus od dyniek do zadowolenia hery
blokuja sie czy mozna miec 55% bonusu do produkcji

HusarXVI

Guest
55% :D jest a jeszcze sobie zakup 30% więcej i masz +80% surowca na godzinę:D

TheGreat

Guest
A to trzeba szukać na "dużej mapie" (podgląd całych wysp), czy na tej standardowej?

Na tej standardowej...

Ale początkowe dynie nie powinny być problemem dla nikogo.. w 12-30 sekun winno się znaleśc pierwszą dziesiątkę...

Dopiero kolejne będą pewnie gorsze.. bo dyń jest XXX. i wszystkich zostają na morzu, więc trzeba będzie brodzić pomiędzy zużytymi xDD

Ctrl+kółko myszy w dół i jazda... widok zapiera dech w piersi.,. 14 dyni w jednym okienku ^___^

Ostatnia edycja:

zgredeek

Guest
Aniołek Śmierci !!!

A to tylko na nowej wersji gry??? :):)
szkoda że nie widać orderów na strych świtach ;[ bo takie fajne ;)

Marijusz

Guest
tylko 10 ? bo kolejne nie wchodzą ,nie ma możliwości zebrania 20 na jeden raz?
odznaczenia: łowca dyń, kolekcjoner dyń

exus22

Guest
Dynie :d

Fajna zabawa z tymi dyniami :D jak na razie zebrałem za jednym machnięciem najwięcej 7 dyń :) ale dam rade 10 w minute :) straszne w ogóle i te pajęczyny :p

pochwalam i życzę więcej takich eventów :)
pozdro