Halloweenowy event - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5408

Guest
Ale ten obrazek główny z forum grepolis kompletnie mi do gustu nie przypadł:/ Sorry temu kto go robił:)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Michał333 takie straszne :p:p mi tam się podoba ale ta pani po prawej mogła by być inna ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Sama grafika mało zmienia...
Sądze że cały layout by zrobił szok.. ale Kiemu grafikowi by Się chciało robić nowego maina, na parę dni^_^
:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Niestety mapka w wersji 1.x nie jest dostosowana do eventów związanych z wyławianiem przedmiotów z morza. Na pewno ciężko byłoby zebrać 10 dyniek w ciągu 60 sekund bez mapki, którą można bardzo łatwo i szybko przesuwać, błyskawicznie eksplorując duży obszar.


Dziękuję, poprawione ;)


Święto zmarłych jest na tyle poważne, że każdy powinien przeżywać je w gronie najbliższych. Halloween jest natomiast okresem radości, zabaw, podchodzenia z przymrużeniem oka do przesądów i strachów, który możemy spędzić w Grepolisowym gronie ;)

Jak to nie jest przystosowana!?!?!? Jakoś w okresie adwentu i świąt udało się ogarnąć Paczki z prezentami dla graczy ze starych wersji serwerów. Żenujące tłumaczenie. po prostu z lenistwa zapomniano o nas i olano nas... nie dziwie się, ze ludzie przechodzą do Ikariam czy do wytworów facebook'a. Albo zaczniecie się z nami liczyć albo będziecie bez sporej liczby graczy!
 

DeletedUser

Guest
Jestem dokładnie tego samego zdania co Michał,zapominacie o wersji 1.xx,gdybyście dbali o starych graczy to byście dali jakiś event,nie musi być taki sam,wystarczy taki jak jajka wielkanocne tylko dać,np. po 2 dynie na 1 dzień,a Wy dla starszych graczy nie zrobiliście nic :(

popieram czesto zapomina sie o starych graczach:(( nie ladnie
 

DeletedUser

Guest
W wersji 1.xx da się przewijać mapę za pomocą "przytrzymaj i pociągnij"?
Czy trzeba klikać w strzałkę? Jeśli trzeba klikać to się nie dziwcie. Jest tylko minuta na zdobycie 10 dyń więc nie wiem czy za pomocą klikania udałoby wam się to.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Retryk może i prawda ;P ale na angielskim widzę podobny ;) :):)
 

DeletedUser

Guest
W wersji 1.xx da się przewijać mapę za pomocą "przytrzymaj i pociągnij"?
Czy trzeba klikać w strzałkę? Jeśli trzeba klikać to się nie dziwcie. Jest tylko minuta na zdobycie 10 dyń więc nie wiem czy za pomocą klikania udałoby wam się to.

A w czym problem zmniejszyć liczbę dyń do znalezienia? Dla chcącego nic trudnego.
 

DeletedUser7039

Guest
Mam nadzieję,że na Święta Bożego Narodzenia nie oleją wersji 1.xx,bo starsi gracze też chcą mieć eventy...

A te hallowewn-owe dynie bardzo fajnie wyszły :) (mam konto z 1 miastem na jednym świecie z wersją 2.xx to wchodzę sobie czasem)...
 

DeletedUser

Guest
W wersji 1.xx da się przewijać mapę za pomocą "przytrzymaj i pociągnij"?
Czy trzeba klikać w strzałkę? Jeśli trzeba klikać to się nie dziwcie. Jest tylko minuta na zdobycie 10 dyń więc nie wiem czy za pomocą klikania udałoby wam się to.

Pewnie że się da przewijać w ten sposób mapę na 1.xx. Co więcej trzeba tak robić bo nie ma żadnych strzałek. Ja na 2.0 przed chwilą 10 dyń w 12 sekund znalazłem...

Tak jak tu napisali ludzie to jest olewanie tych co nie grają na nowych serwerach. A światy w 2.0 są moim zdaniem gorsze od tych w 1.xx ze względu na ten nowy system farmienia w 2.0. I to nie jest tylko moje zdanie ale chyba większości.
 

DeletedUser5408

Guest
Varlord napisał:
Cytat:
Napisał Squnqs Zobacz post
W wersji 1.xx da się przewijać mapę za pomocą "przytrzymaj i pociągnij"?
Czy trzeba klikać w strzałkę? Jeśli trzeba klikać to się nie dziwcie. Jest tylko minuta na zdobycie 10 dyń więc nie wiem czy za pomocą klikania udałoby wam się to.
Pewnie że się da przewijać w ten sposób mapę na 1.xx. Co więcej trzeba tak robić bo nie ma żadnych strzałek. Ja na 2.0 przed chwilą 10 dyń w 12 sekund znalazłem...

Tak jak tu napisali ludzie to jest olewanie tych co nie grają na nowych serwerach. A światy w 2.0 są moim zdaniem gorsze od tych w 1.xx ze względu na ten nowy system farmienia w 2.0. I to nie jest tylko moje zdanie ale chyba większości.

No właśnie to jest najgorsze, że nie ma żadnych przeciwwskazań żeby w wersji 1.xx wprowadzić te dynie... Mapa działa dokladnie tak samo jak na 2.xx, tyle że nie można mapy powiększyć. Ale na nowych światach i tak pewnie są tacy, co nie wiedzą o możliwości powiększenia mapki:p

Z resztą stosunek IG do starej wersji widać po wprowadzanych aktualizacjach, które są w większości tylko dla nowych światów. Tylko ok. co piąta aktualizacja jest do wersji 1.xx, a może i rzadziej...
 

DeletedUser946

Guest
No właśnie to jest najgorsze, że nie ma żadnych przeciwwskazań żeby w wersji 1.xx wprowadzić te dynie... Mapa działa dokladnie tak samo jak na 2.xx,
jak może działać tak samo jak w 2.0 wszystko opiera się na innym... nie wiem jak to fachowo się zowie, ale powiedzmy "systemie"


Z resztą stosunek IG do starej wersji widać po wprowadzanych aktualizacjach, które są w większości tylko dla nowych światów. Tylko ok. co piąta aktualizacja jest do wersji 1.xx, a może i rzadziej...
od razu przy pojawieniu się światów 2.0 było powiedziane, że od tej chwili światy 1.xx nie będą dalej rozwijane... problem taki, że Inno myślało, że uda się 2.0 wprowadzić na starych światach szybciej i nie spotka się 2.0 z takim sprzeciwem graczy... Inno nie miało i nie ma w planach prowadzenia 2 wersji gry, to, że światy 1.xx zostały (i możliwe że zostaną do końca) to wynik problemów z 2.0 i wyjście naprzeciw graczom którzy tak ostro sprzeciwiają/sprzeciwiali się wprowadzenia 2.0 na starych światach...
moim zdaniem to nieuczciwe podejście z ich strony, bo skoro gracze na starych światach grają i także płacą to powinni otrzymywać "pełen serwis" a nie być traktowani jako jacyś gorsi (tym bardziej, że do tej pory nie mieli nawet możliwości by ich światy zmieniły się na 2.0 - ale podobno nie długo proces ten ma ruszyć w Niemczech - ciekawe kiedy u nas? drodzy team'owicze - wiadomo coś o tym? i wtedy będą już jasne zasady, że opowiedzenie się za 1.xx oznacza m.in. brak takich atrakcji jak ta dyniowa)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Lukasz555 rok temu były na starych świtach ;) :D:D nadzieja zawsze jest ;)
 

DeletedUser

Guest
tez pozwole sobie na pochwalenie się:
halloween-sigma.png
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z tym,że światy 1.xx są zapomniane i to trochę boli.
Ja w przeciwieństwie do niektórych osób gram tylko na tym świecie - jak coś robić,to dobrze.
I też kupuje premki i uważam,że nam też się należą jakieś urozmaicenia gry - nie piszę o zasadach,bo nie chcemy mieć systemu farmienia jak w 2.0, bo tu jednak promuje to graczy aktywnych,którzy poświęcają trochę wiecej czasu grze.
Tylko jakieś eventy,czy tym podobne nam się też należą,bo w końcu jajka wielkanocne były,to czemu nie dynie.
Eventy to podstawa większości gier.
Dlaczego nas to ma ominąć?
Bo za długo gramy?!
 

DeletedUser

Guest
kolekcjoner dyń drugi poziom odznaki jest po znalezieniu 50 dyń jestem ciekawy czy dużo osób uzbierało już taką pulę ?
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Przyznaje bez bicia że jeszcze raz i dziś będzie 50 ;) :rolleyes:
 
Do góry