Halloweenowy event - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
header_halloween.png


Zapraszamy do dyskusji na temat Halloweenowego eventu, który dostępny będzie w Grepolis od 26 października do 2 listopada.
Podzielcie się opiniami na temat Halloween oraz mrożącymi krew w żyłach historiami!

Ogłoszenie znajduje się w tym miejscu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

No w końcu doczekałam się mojego kochanego święta;]
nutka strachu dla odmiany ^^ może duchy antycznych przodków do na przemówią ;)
halloween.jpg

halloween no to czekam na "Figielek albo pikuś"; )​

Polowanie na dynie znaczy że jak się zaloguje to już licznik liczy??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Polowanie na dynie znaczy że jak się zaloguje to już licznik liczy??
Huhuuuu!

Po zalogowaniu otrzymasz automatycznie odznakę "Trwa Halloween!". Aby rozpocząć polowanie, musisz znaleźć na mapie dowolną dynię - po kliknięciu na nią włączy się odliczanie 60 sekund, w czasie których powinnaś szybkim ruchem zwiedzić mapę, coby znaleźć jak najwięcej dyniek ;)

halloween_077.JPG

58.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Mam wrażenie, że v1.xx została zapomniana:/ No więc- dlaczego to jest tylko na nowych światach?
 

DeletedUser

Guest
Halloween

"ZŁO"
[Nie czytaj na głos]

Zło to straszna bestia,
Żywym ciałem uwielbia się żywić.
To dwugłowy potwór,
Którego nie chciałbyś znać.
Jedna głowa wypija krew,
Druga mięso będzie ssać.
Na plecach nosi swe dzieci i obślizgły skrzek.
Dzieci po wykluciu żądają dokarmiania.
Zło chwyta wtedy ofiarę aby dzieci pożarły ją same.
Ale nie martw się i nie płacz,
Zło tak na prawdę nie istnieje.
Chyba, że będziesz o nim myślał.
Pamiętaj żeby o nim myśleć.


graveyard_gelatin_dessert1.jpg


The haunting hour: Don't think about it
 

DeletedUser

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat Halloweenowego eventu, który dostępny będzie w Grepolis od 26 września do 2 października.
Podzielcie się opiniami na temat Halloween oraz mrożącymi krew w żyłach historiami!

rozumiem ze masz na mysli rok 2012

a tak wogole wydawalo mi sie ze zbliza nam sie Swieto Zmarlych (czyli raczej cos powaznego jak dla mnie) a nie jakies halo-costam (swieto dla niezrownowazonych dyniomaniakow) zal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Mam wrażenie, że v1.xx została zapomniana:/ No więc- dlaczego to jest tylko na nowych światach?
Niestety mapka w wersji 1.x nie jest dostosowana do eventów związanych z wyławianiem przedmiotów z morza. Na pewno ciężko byłoby zebrać 10 dyniek w ciągu 60 sekund bez mapki, którą można bardzo łatwo i szybko przesuwać, błyskawicznie eksplorując duży obszar.

rozumiem ze masz na mysli rok 2012
Dziękuję, poprawione ;)

a tak wogole wydawalo mi sie ze zbliza nam sie Swieto Zmarlych (czyli raczej cos powaznego jak dla mnie) a nie jakies halo-costam (swieto dla niezrownowazonych dyniomaniakow) zal
Święto zmarłych jest na tyle poważne, że każdy powinien przeżywać je w gronie najbliższych. Halloween jest natomiast okresem radości, zabaw, podchodzenia z przymrużeniem oka do przesądów i strachów, który możemy spędzić w Grepolisowym gronie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Shannqa napisał:
Niestety mapka w wersji 1.x nie jest dostosowana do eventów związanych z wyławianiem przedmiotów z morza. Na pewno ciężko byłoby zebrać 10 dyniek w ciągu 60 sekund bez mapki, którą można bardzo łatwo i szybko przesuwać, błyskawicznie eksplorując duży obszar.
Jajka wielkanocne były, więc można na mapie umieszczać eventy. Co do trudności znalezienia- wystarczyłoby zwiększyć ilość dyń lub wydłużyć czas na szukanie.
 

DeletedUser7039

Guest
Jestem dokładnie tego samego zdania co Michał,zapominacie o wersji 1.xx,gdybyście dbali o starych graczy to byście dali jakiś event,nie musi być taki sam,wystarczy taki jak jajka wielkanocne tylko dać,np. po 2 dynie na 1 dzień,a Wy dla starszych graczy nie zrobiliście nic :(
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie co do tych dyniek , one będą rozesłane po całej mapie i będzie pokazane tak jak z prezentami adwentowymi ? że był prezent w dolnym prawym rogu podglądu mapy i najeżdżając pojawiało się jego morze :/// coś w tym stylu będzie czy jak ?

jeszcze jedno , mam w ciągu 60 sekund przelecieć mapę całego swojego świata i znaleźć 10 prezentów ?! to jest nie możliwe w ogóle do zrobienia !:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hurrraaa, można zdobyć 5%!!!!!! większej produkcji i to na całe 10 godzin!!!!!! Dziękujemy, lecę szukać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a jak sie ma bonus od dyniek do zadowolenia hery
blokuja sie czy mozna miec 55% bonusu do produkcji
 

DeletedUser

Guest
55% :D jest a jeszcze sobie zakup 30% więcej i masz +80% surowca na godzinę:D
 

DeletedUser

Guest
A to trzeba szukać na "dużej mapie" (podgląd całych wysp), czy na tej standardowej?
 

DeletedUser9664

Guest
Na tej standardowej...

Ale początkowe dynie nie powinny być problemem dla nikogo.. w 12-30 sekun winno się znaleśc pierwszą dziesiątkę...



Dopiero kolejne będą pewnie gorsze.. bo dyń jest XXX. i wszystkich zostają na morzu, więc trzeba będzie brodzić pomiędzy zużytymi xDD


Ctrl+kółko myszy w dół i jazda... widok zapiera dech w piersi.,. 14 dyni w jednym okienku ^___^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

A to tylko na nowej wersji gry??? :):)
szkoda że nie widać orderów na strych świtach ;[ bo takie fajne ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tylko 10 ? bo kolejne nie wchodzą ,nie ma możliwości zebrania 20 na jeden raz?
odznaczenia: łowca dyń, kolekcjoner dyń
 

DeletedUser

Guest
Dynie :d

Fajna zabawa z tymi dyniami :D jak na razie zebrałem za jednym machnięciem najwięcej 7 dyń :) ale dam rade 10 w minute :) straszne w ogóle i te pajęczyny :p

pochwalam i życzę więcej takich eventów :)
pozdro
 
Do góry