[Ulepszenie] Handel bonusami za złoto - mniej funkcji premium w eventach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej funkcji?

  • Tak

  • Nie

  • Obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzenie handlu bonusami za złoto (podobnie jak w przypadku handlu złotem za surowce), pod warunkiem, że zostaną zlikwidowane/lub znacznie ograniczone funkcje premium w eventach. Taka zmiana byłaby dla wszystkich korzystna - innogames nadal ma zyski z gry na równie wysokim poziomie, tzw. złotnicy bonusy, a zwykli gracze złoto co wpłynie pozytywnie na zrównoważenie rozgrywki(której obecnie pod tym względem nie ma).
 
Nie słyszałem jeszcze gorszego pomysłu, każdy dopuszczony legalny handel czegoś tam za złoto jest patologią i krzywdzi grę, bo zaraz pojawiają się handlarze z "dopłatami", może wprowadzić handel monetami bohaterów i za moment wszyscy złotnicy mają komplet bohaterów na maksa czy jak ?
Miałeś kolego przerwę w grze, kilka lat wisiał twój bezsensowny poradnik na temat podziału jednostek na of i def, w międzyczasie kilka lat temu pozmieniały się parametry jednostek, a Ty nagle wskakujesz i go aktualizujesz niby, w końcu mistrz propozycji roku a nawet dwóch lat, i udajesz, że grasz, i rzucasz z rękawa bezsensowne propozycje dla jeszcze bardziej skutecznego rozwalenia gry, w którą i tak nie grasz.
Nie masz tu głosu ani za ani przeciw bo to jest bez sensu.
 
Ostatnia edycja:
fajne by było wprowadzenie na pewno bonusów z misji by można się nimi wymieniać , np. ktoś potrzebuje buta to wymienia się z drugą osobą na szybką rekrutacje
Oczywiście nie mówię o bonusach gdzie otrzymujemy jednostki.
 

DeletedUser15166

Guest
Nie słyszałem jeszcze gorszego pomysłu, każdy dopuszczony legalny handel czegoś tam za złoto jest patologią i krzywdzi grę, bo zaraz pojawiają się handlarze z "dopłatami", może wprowadzić handel monetami bohaterów i za moment wszyscy złotnicy mają komplet bohaterów na maksa czy jak ?
Miałeś kolego przerwę w grze, kilka lat wisiał twój bezsensowny poradnik na temat podziału jednostek na of i def, w międzyczasie kilka lat temu pozmieniały się parametry jednostek, a Ty nagle wskakujesz i go aktualizujesz niby, w końcu mistrz propozycji roku a nawet dwóch lat, i udajesz, że grasz, i rzucasz z rękawa bezsensowne propozycje dla jeszcze bardziej skutecznego rozwalenia gry, w którą i tak nie grasz.
Nie masz tu głosu ani za ani przeciw bo to jest bez sensu.


Równowagi między "złotnikami", a przeciętnymi graczami od dawna nie było, nie ma i nie będzie, żadna firma nie zrezygnuje z zysku tylko dla tego aby zadowolić część graczy którzy nie płacą na ich produkt albo robią to sporadycznie, według mnie taki system byłby optymalnym rozwiązaniem na którym wszyscy skorzystają.
Jednak ty uważasz, że jakakolwiek zmiana jest bezsensowna i najlepiej zostawić status quo.

Człowieku, daję propozycję, a Ty masz prawo głosu i wyrażenia własnej opinii, jaki ma z tym związek jakikolwiek poradnik, na który jak widać po liczbie wyświetleń było zapotrzebowanie? Jeśli już coś negujesz podawaj konkrety odnoszące się do propozycji zamiast pisać najczarniejsze możliwe scenariusze. Czy ja wspominałem o handlu monetami bohaterów???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Wprowadzenie możliwości handlu kolejnymi opcjami doprowadzi do jeszcze większego rozwarstwienia pomiędzy graczami ze względu na posiadanie złota. Dopuszczenie możliwości handlu surowcami za złoto spowodowało obecność graczy, którzy organizowali prywatne sojusze handlarzy wspomagające ich grę surowcami za złoto. W takim miejscu gra po prostu traci sens dla pozostałych graczy. Sama doświadczyłam kilka razy sytuacji, gdy przeciwnik wypuszczał na moje miasto ze swojego jednego miasta kilkanaście ataków pełnych składów ogni- jeden po drugim. To jest taki moment, gdzie po prostu przestaje się grać - robisz se herbatę w ulubionym kubku, drinka, kawkę, wódeczkę, lub sok marchwiowy, poprawiasz się w fotelu i po prostu obserwujesz ile razy jeszcze będzie powtórka i masz z tego bekę, gdyż gra nie ma sensu ( oczywiście można walić sztormem, ale patologia tej sytuacji jest tak głęboka, że odchodzi się od stolika) . Jeśli zaczniemy handlować bonusami, to dysproporcja jeszcze się zwiększy i gracze odejdą, co przełoży się na spadek zysków INNO.
A jeśli Achilles uważasz, że INNO wprowadzając opcję którą proponujesz, zrobiłoby to kosztem możliwości dokonywania zakupów w evencie, to się Szanowny Pan mylisz. To znaczy w pierwszym evencie by "znacznie ograniczyło" tą opcję, a następnie zdejmowałoby ograniczenia:)
 

DeletedUser30335

Guest
Głos na nie. Każdy doskonale wie kto będzie kupował te bonusy, każdy kto nie kupuje złota tylko dostaje sporadycznie złoto za sprzedawanie surki nie kupi takiego bonusu tylko zostawi na czarną godzinę na odbudowę wojska.
 
Do góry