Handel ekwipunkiem

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

jesteś

  • za wprowadzeniem

    Głosy: 37 82,2%
  • przeciw wprowadzeniu

    Głosy: 7 15,6%
  • obojętny na propozycję

    Głosy: 1 2,2%

  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję, aby do gry wprowadzić możliwość handlu tym, co mamy w ekwipunku, ale handel ten odbywały się jedynie w obrębie sojuszu i wymiana następowałaby od razu w momencie zaakceptowania oferty (a nie tak jak w przypadku surki, która musi być sprowadzana jakiś czas). Tyle :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Popieram, siedzie obecnie z pełnym ekwipunkiem obrony VII Bo nie mam co z tym zrobić...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Jestem jak najbardziej za, tylko by handel mógł się odbywać pomiędzy wszystkimi graczami a nie tylko w obrębie sojuszu, tak jak w przypadku handlu surowcami, powinna być funkcja wyboru dla kogo ma być widoczna oferta wymiany(wszyscy, twój sojusz, twój sojusz i członkowie paktu).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Achilles specjalnie podałem aby opcja była tylko dla sojuszników. powodów jest wiele ale nie wszystkie chcę ujawniać :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Jestem za. Też mam pełen ekwipunek i nie mam co z tym zrobić, a pewnie innym by się przydało :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Nareszcie bardzo dobry pomysł :)

Oczywiscie ze jestem na Tak :)

Bede mogł wreszcie koledze pomóc w jakis inny sposob niz tylko surowce ;d
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

No kurczak jeden z twoich świetnych pomysłów. Jak najbardziej głos za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Także popieram, czasem na niektóre misje tygodniami się czeka...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

No to przesadziłeś hehe. To może od razu wprowadzić, że najaktywniejsi atakujący i obrońcy maja zawsze ten + bonus?

Na NIE i to z przytupem! :D
 
Odp: Handel ekwipunkiem

Kurczak, no ja już Ci pisałam na samym początku, że ta propozycja mi się nie podoba. Równie dobrze można by wprowadzić handel łaskami, a może jeszcze pójdźmy dalej i jednostkami? ;)

Dla mnie ekwipunek jest elementem strategii. Mamy nim tak zarządzać, aby mieć w nim to, czego potrzebujemy w momencie, gdy tego potrzebujemy. Oczywiście jestem na nie - handel surowcami w zupełności według mnie wystarczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

w zasadzie handel łaskami już dziś może istnieć: rzuć mi X na miasto AAA a ja rzucę ci Y na miasto BBB (jedynie z te rzucane na ataki odpadają)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Na nie,niepotrzebne nagrody można zużyć.Wystarczy handel surowcami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

ale po co mam zużywać np. bonus do obrony, skro będzie mi nieprzydatny? większy z niego użytek zrobię gdy np będzie mi potrzebny bonus z ataku a nie będzie na wyspach misji by go zdobyć - w tym przypadku szukam kogoś ko się zamieni.

oczywiście bonusami można by jedynie handlować na tym samym poziomie, bo bez sensu byłaby wymiana lojalności VI na lojalność IV
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel ekwipunkiem

Zdecydowanie za, czasem na przyśpieszone ruchy czeka się i czeka...
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Handel ekwipunkiem

Propozycja odrzucona.
Co dostajemy do ekwipunku zależy od rozwoju konta. Wprowadzenie ten propozycji, by to zbyt mocno zakłóciło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry