Handel i inne opcje wioski

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak was ale mnie denerwuje fakt ze żądać surowce czy plądrować wioski można z jednego miasta i czas jest wspólny dla innych naszych miast na tej samej wyspie.

Mam dwa miasta na tej samej wyspie i kiedy żądam surowców od wioski dla "miasto I" to nie mogę żądać dla "miasto II". Natomiast w handlu kiedy handluje z wioska po między "miasto I" to współczynnik wymiany jest pomniejszany również dla "miasto II" co nie powinno mieć żadnego wpływu !
 

DeletedUser

Guest
lol?

gralem ;d i nie chodzi tu o to by zmieniac swiat tylko chodzi o bledy i niedociagniecia w grze co chyba jest normalne.
 

DeletedUser

Guest
ciesz sie ze w 2,xx nikt nie moze ci "zabrac" surowcow (w wersji 1,xx ja podniose sile na max a sasiad zaatakuje wioche zabiera surke i zmniejsza automatycznie sile przez co ja albo zabieram mniej surki albo musze podnosic sile od nowa)

gdyby mozna bylo farmic kazdym miastem na wyspie ilosc surki ktora mozemy zabrac musialaby byc podzielona przez 20

dodam tylko ze to ze wioski sa przypisane do gracza a nie do miasta jest dobrym rozwiazaniem poniewaz osoba posiadajaca jedno miasto moze wyciagnac z wiosek tyle samo surki co osoba ktora ma ich dziesiac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Fakt, iż wioski znajdujące się na danej wyspie mają wspólny nastrój i siłę (możliwość pozyskiwania surowców) dla wszystkich posiadanych tam przez gracza miast, nie jest ani błędem ani niedociągnięciem. Jeżeli uważasz inaczej to w odpowiednim dziale załóż propozycję zmian. Oczywiście ankieta również musi się pojawić.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Handel i inne opcje wioski

Co do wiosek to mam takie pytanie związane z opcją premium tj kapitanem.Czy jest możliwość w podglądzie wiosek gdzie się plądruje wszystkie wyspy oddzielić te wyspy poprzez zmienienie tła w prostokącie z numerem wyspy lub np zmienić tło wiosek na ciemniejsze bo póki co tło jest jednolite i utrudnia plądrowanie przez co wielokrotnie zdarzało się mi pomijać jakąś wyspę na której mam 1 miasto.Wydaje mi się że to nie powinno tak wyglądać a tym bardziej utrudniać znalezienie wyspy której się nie plądrowało.Pozdrawiam i liczę na odpowiedź w tej sprawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel i inne opcje wioski

odpowiadac nie bede ale mam jeszcze jedno pytanie ,w opcji premium handlarze maja ponoc miec skrocony czas dostawy surowcow miedzy miastami,ale dlaczego to nie dziala przy wszystkich miastach,a czasami wogole???????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel i inne opcje wioski

odpowiadac nie bede ale mam jeszcze jedno pytanie ,w opcji premium handlarze maja ponoc miec skrocony czas dostawy surowcow miedzy miastami,ale dlaczego to nie dziala przy wszystkich miastach,a czasami wogole???????

Mnie działa bez problemów, z tym, ze to tylko z kapitanem jest.
 
Do góry