Handel ludźmi

  • Rozpoczynający wątek Szatana
  • Data rozpoczęcia

Czy wprowadzić handel ludźmi ???

  • TAK

    Głosy: 21 55,3%
  • NIE

    Głosy: 17 44,7%

  • W sumie głosujących
    38
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może by tak zacząć handlować oprócz surowcami to ludźmi :D W starożytnej Grecji to było na początku dziennym :D Handel gladiatorami czyli naszym wojskiem :D
ktoś chce się pozbyć 100 Łuczników to rozbija je o inne polis albo sprzedaje na hali za od 80% do 120% ich bazowej cenny w koszarach :D Dodatkowym plusem będzie to że nie nie trzeba czekać kilku godz aż sie wojo wybuduje, tylko tyle czasu ile zajmuje to transportowcom handlarzy :D
 

DeletedUser

Guest
Jest to nie poprawne politycznie. Nie wyobrażam sobie by cos takiego wprowadzono.
 

DeletedUser

Guest
omg !!!
Gra ma na celu odzwierciedlać czasy Starożytnej Grecji anie czasy współczesne :p
Ale niech i tak będzie :)
 

DeletedUser

Guest
zaniedługo zaczniemy handlować kontami :D :D :D
a za niedlugo wyspami i morzami :D
 

DeletedUser

Guest
na innych grach np Desert Operation czy jakoś tak jest opcja handlu jednostkami i jest to naprawdę dobro opcja :D
 

DeletedUser

Guest
Ughm pomysł raczej nie przejdzie , pozatym jak ty to sobie wyobrażasz ?
 

DeletedUser

Guest
W starożytnej Grecji, było oczywiście niewolnictwo, ale gladiatorami nie handlowano, bo to dopiero czasy Cesarstwa Rzymskiego.

Ale pomysł handlu ludźmi jest co najmniej niesmaczny, poza tym nie wyobrażam sobie że go twórcy zdecydują się wprowadzić. Nie wiem co miałby wnieść do gry?
 

DeletedUser

Guest
Handlowano niewolnikami, a nie żołnierzami czy gladiatorami. Ale ogólnie pomysł nawet mi się podoba. Lecz w grze i tak jakoś tego nie widzę!:D
 

DeletedUser

Guest
Normalnie sobie wyobraża, albo Ty nie masz wyobraźni :)

TAK! W końcu to czasy starożytne, a nie współczesne.
 

DeletedUser

Guest
Mojim zdaniem to dobry pomyśł np. Chce wybudować budynek, a musisz czekać jeszcze 2 godziny, masz niepotrzebnych 100 szermierzy. Sprzedajeż szermierzy i robisz budynek :D Proste, a Grepolis to nie musi być gra w której nie morzna sprzedawać ludzi bo to nie etyczne, a etyczne jest mordowanie ludzi? Okradanie wieśników z surowców? Branie wojska z wiosek to jest etyczne? Na przykład, przyjeżdżają do ciebie żołnierze i biorą twojego ojca i brata na potrzeby wojny, miło by ci było? Ta gra (bez obrazy) jest dość nie etyczna jak większość gier od szczelaninek do gier strategicznych.

Jestem na TAK :D
 

DeletedUser

Guest
Mojim zdaniem to dobry pomyśł np. Chce wybudować budynek, a musisz czekać jeszcze 2 godziny, masz niepotrzebnych 100 szermierzy. Sprzedajeż szermierzy i robisz budynek :D Proste, a Grepolis to nie musi być gra w której nie morzna sprzedawać ludzi bo to nie etyczne, a etyczne jest mordowanie ludzi? Okradanie wieśników z surowców? Branie wojska z wiosek to jest etyczne? Na przykład, przyjeżdżają do ciebie żołnierze i biorą twojego ojca i brata na potrzeby wojny, miło by ci było? Ta gra (bez obrazy) jest dość nie etyczna jak większość gier od szczelaninek do gier strategicznych.

Jestem na TAK :D

Ja tu nie pisze o etyce!

Jestem przeciwny wszelkim ułatwieniom w grze, szczególnie takim które niwelują błędy w planowaniu.

Ale mam świadomość tego, że twórcy nie wprowadza takiego rozwiązania.
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja odrzucona.
Nie przesadzajcie już z tymi pomysłami ^^
Jeszcze trochę to będzie Polis na sprzedaż ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry