Handel między własnymi wioskami prawie jak w plemionach

  • Rozpoczynający wątek Drauggul
  • Data rozpoczęcia

Chcesz żeby cała ilość surowca była dostępna przez kliknęcia ????

  • TAK

    Głosy: 46 90,2%
  • NIE

    Głosy: 2 3,9%
  • Obojętne

    Głosy: 3 5,9%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No więc chodzi o to żeby trochę uprościć życie - niestety jestem leniwy bardzo i penie nie tylko ja ;) heheh :p

chodzi mi o to żeby jednym kliknięciem można było wkleić w pole tekstowe maksymalną wartość posiadanego surowca - tak żeby nie wklepywać z klawiry.

tak jak to działa w plemionach. - Ci co grają(grali) wiedzą o co chodzi

rynek.jpg
 

DeletedUser

Guest
właściwie to przyda się, mimo że suwakiem można łatwo dojechać do końca - wówczas jednak możemy wybrać więcej surki niż mamy. dlatego za:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, wpisywanie na klawiaturze co prawda trudności wielkiej mi nie sprawia, ale tutejsze "suwaki" pod polami z ilością surowca są niewygodne. Przy większej ilości miast i surowców byłoby to pomocne. Jestem za, co mi się niezwykle rzadko zdarza.
 

DeletedUser

Guest
na TAK... ale ponowne kliknięcie powinno odznaczać maksymalną wartość i ustawiać na zero (swoją drogą tak powinno byc także przy wyborze jednostek do ataku)
 

DeletedUser

Guest
tak tak i jeszcze raz te suwak jest up............ dziwie sie ze twórczy odeszli od tego pomysłu w plemionach jest nawet w the West klikam na bank i na swoją kasę i wpłacam cało :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem za !!! Bardzo dobry pomysł ,poczekamy na odpowiedz kogoś z teamu Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy na TAK to i ja, ale też nie przesadzajcie szkoda wam 10s ? to ułatwi gre ale w jakim stopniu? Mojim zdaniem to jest zbędne choć przydatne :eek:
 

DeletedUser

Guest
moc handlowa

Od niedawna gram w Grepolis i nie mogę zaskoczyć co to jest "moc handlowa" i od czego zależy? Dotyczy to wysyłania surowców, u mnie do moich innych miast. W moim przypadku ta "moc" to 2500 wszystkiego co mogę przesłać. Cierpliwych proszę o info na ten temat. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Za choć mi jest łatwo wpisać wszystko to co mam, ale się przyda ;)
 

DeletedUser

Guest
jestem za, ale chyba tylko dlatego, ze rowniez jestem leniuchem :)
 

DeletedUser1094

Guest
Gdyby programiści tej gry spojrzeli na plemiona, to jest tam cała kupa ułatwień których tu brak.
Tak z wysyłaniem sury jak i wojska (chociażby listy ostatnio odwiedzanych)
Znaczniki na mapie, o forum wewnętrznym nie wspominając.
Ale dobra wiadomość jest taka, że powoli coś się zmienia.:cool:
Tylko dlaczego tak powoli :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Gdyby programiści tej gry spojrzeli na plemiona, to jest tam cała kupa ułatwień których tu brak.
Tak z wysyłaniem sury jak i wojska (chociażby listy ostatnio odwiedzanych)
Znaczniki na mapie, o forum wewnętrznym nie wspominając.
Ale dobra wiadomość jest taka, że powoli coś się zmienia.:cool:
Tylko dlaczego tak powoli :rolleyes:

przecież grepolis i plemiona robili ci sami ludzie
 

DeletedUser

Guest
przecież grepolis i plemiona robili ci sami ludzie
Kocie oni to wiedzą :p
A tak poważnie to poczekajmy. Gra jest młoda i cały czas ewoluuje. Podejrzewam, że programiści bali się posądzenia o zrobienie klona plemion. Chcieli zrobić coś innego i moim skromnym zdaniem im się udało.
Co nie zmienia jednak faktu, że rzeczywiście sprawdzone rozwiązania mogliby przenieść i do uniwersum Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Przydatne są ułatwienia z Plemion (chociaż nie wszystkie), ale to się przyda.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja wprowadzona w zycie.

Pomysł jest aktualnie dostępny w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry