[Naprawiony] Handel surki między miastami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
U mnie dzisiaj pojawił się mały błąd podczas handlu między miastami na Sparcie. Jak wszyscy wiemy jest teraz nowy wygląd handlu i przy braku akcji handlowych cały pasek świeci się na zielono pokazując maksymalną pojemność handlową. Dzisiaj chciałem sobie dosłać surki z jednego miasta do drugiego, aby zrobić w nim festyn i co się okazało? Po przesłaniu określonej ilości jednej surki okienko handlu wróciło do "normalności", czyli do stanu sprzed zmiany i mogłem używając DIO dosłać drugiej surki na ten festyn.

Przed słaniem surki mam:
15000/15000
Wysyłam:
2000
Przed wysłaniem pokazuje mi normalnie:
13000/15000
Jak kliknę wysyłkę, to pokazuje mi:
2000/15000
Wysyłam drugą surkę:
3000
W okienku pokazuje mi przed wysłaniu:
-1000/15000
Po wysłaniu pokazuje
5000/15000

O to w tym wszystkim miało chodzić?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18203

Guest
Odp: Handel surki między miastami

Niewiem po co bawia sie tym targowiskiem od jakiegos czasu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel surki między miastami

poprostu juz nie maja co robic i chca obrzydzic gre graczom co graja juz lata i maja swoje przyzwyczajenia.
najgoresze w tym jest to ze dio tools nie wysyla surki procentowo po ich zabawach... a to to juz jest meczace i wielkie utrudnienie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel surki między miastami

Jak sobie wyślesz do tego miasta, gdzie chcesz posłać surkę minimalną ilość jakiejś surki (100 sztuk), to DIO powinno się odblokować i będziesz mógł wysłać normalnie surkę przy pomocy skryptu przez to dziwne udziwnienie, które podałem w pierwszym poście. Chyba, że tylko u mnie takie cuda się dzieją na Sparcie...
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Handel surki między miastami

Supportowi sie nudzi to utrudniają ludzią grę ... Ta ich aktualizacja z tym targowiskiem jest co najwyżej dla mnie śmieszna i żałosna .
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Handel surki między miastami

Jak sobie wyślesz do tego miasta, gdzie chcesz posłać surkę minimalną ilość jakiejś surki (100 sztuk), to DIO powinno się odblokować i będziesz mógł wysłać normalnie surkę przy pomocy skryptu przez to dziwne udziwnienie, które podałem w pierwszym poście. Chyba, że tylko u mnie takie cuda się dzieją na Sparcie...
Nie rozumiem o co dokładnie chodzi,a le też mam pewne cyrki w targowisku.
Mam 6k możliwych surek do wysłania. wysyłam np 2500 i klikam na jakiś surowiec do wysłania, to w okienku dalej pokazuje mi się 6k, klikając by wysłało jest czerwone bum, ż mogę wysłać jedynie 3,5k, dopiero po ponownym kliknięciu na "handluj" wraca do normy, jeśłi normą można to nazwać. tak czy siak to kolejna wkurzająca rzecz, bo zamiast się "dopełnić", to trzeba klikać, pare razy wiecej, by było dobrze.
Supportowi sie nudzi to utrudniają ludzią grę ... Ta ich aktualizacja z tym targowiskiem jest co najwyżej dla mnie śmieszna i żałosna .

to nie support, tylko "szpeczjaliści" w hamburgu czy gdzie tam oni są :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel surki między miastami

Hehe...no to wytłumaczę to bardziej obrazowo, a przynajmniej mam taką nadzieję:)

Chcę zrobić festyn w mieście. Mam po 12k każdej surki. Czyli do zrobienia festynu trochę brakuje...czyli muszę przesłać surkę z innego miasta. Wybieram drugie miasto na wyspie i wchodzę w handel między miastami. System pokazuje mi, że mogę wysłać 15k surki, a przycisk DIO nie działa. W tym momencie muszę wpisywać wszystkie wartości, aby przesłać dokładnie surki na festyn...tyle, że jak wyślę te minimalne 100 sztuk dowolnej surki, to mi się licznik surki "obraca" i nie pokazuje ile mogę wysłać, tylko wraca do stanu poprzedniego pokazując ile wysłałem surki. Wtedy też przyciski DIO do przesyłania surki znowu mi działają i dopełniają surkę do wartości festynu.

PS: Choć teraz widzę, że te liczniki szaleją...jak postępuje według tego schematu i wyślę sobie te 100 surki i licznik mi się obróci, to przy braku odpowiedniej ilości surki przyciskiem z DIO dopełnię zawsze do maksa, a nie tylko tyle surki ile mam w magazynie i mogę wysłać...
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Handel surki między miastami

te zmiany w handlu, to dla mnie jakaś kpina.
Nie dość, że są wbrew temu, do czego się człowiek przez te wszystkie lata przyzwyczaił, to jeszcze nie działa jak należy.
Programiści zamiast zająć się opracowaniem nowego rozwiązania w miejsce Ery Cudów, to na siłę szukają co by tu jeszcze "ulepszyć"....

nie powiem, żebym był zadowolony :|
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Handel surki między miastami

Hehe...no to wytłumaczę to bardziej obrazowo, a przynajmniej mam taką nadzieję:)

Chcę zrobić festyn w mieście. Mam po 12k każdej surki. Czyli do zrobienia festynu trochę brakuje...czyli muszę przesłać surkę z innego miasta. Wybieram drugie miasto na wyspie i wchodzę w handel między miastami. System pokazuje mi, że mogę wysłać 15k surki, a przycisk DIO nie działa. W tym momencie muszę wpisywać wszystkie wartości, aby przesłać dokładnie surki na festyn...tyle, że jak wyślę te minimalne 100 sztuk dowolnej surki, to mi się licznik surki "obraca" i nie pokazuje ile mogę wysłać, tylko wraca do stanu poprzedniego pokazując ile wysłałem surki. Wtedy też przyciski DIO do przesyłania surki znowu mi działają i dopełniają surkę do wartości festynu.

PS: Choć teraz widzę, że te liczniki szaleją...jak postępuje według tego schematu i wyślę sobie te 100 surki i licznik mi się obróci, to przy braku odpowiedniej ilości surki przyciskiem z DIO dopełnię zawsze do maksa, a nie tylko tyle surki ile mam w magazynie i mogę wysłać...
A to teraz chyba rozumiem :) W każdym razie nic nie działa jak powinno, a każda kolejna aktualizacja.... ahh szkoda słów
te zmiany w handlu, to dla mnie jakaś kpina.
Nie dość, że są wbrew temu, do czego się człowiek przez te wszystkie lata przyzwyczaił, to jeszcze nie działa jak należy.
Programiści zamiast zająć się opracowaniem nowego rozwiązania w miejsce Ery Cudów, to na siłę szukają co by tu jeszcze "ulepszyć"....

nie powiem, żebym był zadowolony :|

A kto jest?:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel surki między miastami

To jak to jest w końcu z tym handlem? Tak to ma wyglądać z tym "wariującym" licznikiem, czy to jest błąd jakiś i wymaga poprawy? Temat już trochę wisi, a tutaj ani jednego słowa wyjaśnienia mi tego problemu...bo dla mnie, to jest problem.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Handel surki między miastami

To jak to jest w końcu z tym handlem? Tak to ma wyglądać z tym "wariującym" licznikiem, czy to jest błąd jakiś i wymaga poprawy? Temat już trochę wisi, a tutaj ani jednego słowa wyjaśnienia mi tego problemu...bo dla mnie, to jest problem.

Też bym był wdzięczny za wyjaśnienie tego problemu.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Handel surki między miastami

Błąd został zgłoszony do techników.
 
Do góry