[Wyjaśnione] Handel złotem

  • Rozpoczynający wątek KanioKania
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Chciałam coś zapytać, czy złoto handlowe może się zmniejszać w liczbie? A jeśli się zmniejsza, to dlaczego tak się dzieje?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel złotem

W jakim sensie zmniejszyć? Miałaś przykładowe 100 złota handlowego, nie kupiła surki i masz 50 złota...czy może miałaś 100 złota, dokupiłaś 100 i nadal masz to pierwotne 100?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel złotem

Nie, miałam 60 szt. złota handlowego (kupiłam złoto za sms-a), potem trochę potargowałam, nikt nic nie kupił, wszystko anulowałam i raptem mam 35 złota handlowego, trochę się zmniejszyło :(

53.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel złotem

Z takim problemem, to raczej trzeba bezpośrednio do supportu. Oni jedynie przez ticket sprawdzą problem ze złotem...tak na otwartym forum raczej nie mogą:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Handel złotem

Ogólnie rzecz biorąc, ilość złota handlowego się nie zmniejsza sama z siebie, złoto nie blokuje się automatycznie po pewnym czasie ;) Wyjaśnienia takiej sytuacji mogą być różne - przykładowo, mogłaś mieć 1000 złota zakupionego przez sms (całość jest od razu dostępna do handlu), po czym cztery dni pod rząd zdobyłaś po 25 złota w nagrodzie dziennej i wydałaś 100 sztuk złota na aktywację doradcy. Nadal posiadałabyś 1000 złota, ale tylko 900 byłoby handlowe. Nie da się wymienić złota zdobytego w nagrodach dziennych czy za nieaktywność.

Tak jak napisał DonBeker, jeśli chciałabyś dokładnych informacji na temat złota na twoim koncie, napisz proszę ticketa, wybierając typ "payment" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel złotem

Aaaa, dziękuję za wyjaśnienie :)
 
Do góry