[Ulepszenie] Handel złotem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27936
  • Data rozpoczęcia

Czy powinno się wprowadzić nieograniczoną ilość surowców na targowisku za handel złotem?


  • W sumie głosujących
    13
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser27936

Guest
Wiadomo że na targowisku można kupić max 2000 surowców za 50 sztuk złota.
Często gracze robią nie potrzebny spam w wiadomościach o tym ile sprzedają, oraz często gracze są oszukiwani poprzez to że nie otrzymują danej ilości surowców.
Sądzę że powinno się wprowadzić na targowisku nieograniczoną ilość surowców za złoto, wtedy nie byłoby oszustów i niepotrzebnego spamu ;)
Stworzyłem ankietę, niech każdy zagłosuję jak uważa ;d
 

DeletedUser

Guest
Jestem na "nie", ponieważ zwiększenie max. ilości surowców za daną ilość złota zwiększy dysproporcje pomiędzy złotnikami, a normalnymi graczami we wstępnej fazie gry. I pomimo, że nie przeszkadza mi to, biorę pod uwagę nowicjuszów oraz graczy, którzy wydatki przeznaczają wyłącznie na doradców, stanowiących prawdopodobnie większość społeczności na serwerach :)
 

DeletedUser22065

Guest
Tydzień lub dwa po otwarciu świata przyczynisz się do załamania gospodarki xd. Powód :
Oferta dziś : 50 złota za 2000 surowca
Oferta po zmianie 50 złota za 15.000 surowca .
I dla kogo będzie to opłacalne ? dla graczy posiadających złoto . Obecnie za 50 złota kupią tylko/aż 2000 danego surowca . Gdyby wprowadzono Twoja opcje na rynku trwałaby by "wojna o klienta " . Handlarze złotem wystawiali by ofertę po 15.000 surowca za 50 złota tylko po to by sprzedać towar . Złotnik za tą samą cenę mógłby mieć blisko 7x razy więcej zysku z surowca ;p a teraz wyobraź sobie takiego biznesmena podczas Ery cudów . Za 50 złota będzie skupywał surowce w dziesiątakach tysięcy . Kilka takich transakcji zrobionych przez kilku graczy z jednego sojuszu mogłoby łatwo przechylić szale wygranej jeśli chodzi o szybkość budowy , zwłaszcza na wolnych (1x , 2x) światach
 
Do góry