Hattrick

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5408
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
Hattrick - symulator piłki nożnej, wcielamy się w menedżera i prowadzimy klub piłkarski. Ktoś gra? :)

Ja zacząłem jakiś rok temu i powolutku pnę się do góry (bardzo powolutku :rolleyes:), obecnie okupuję 8 ligę, gdzie drugi sezon z rzędu zająłem drugie miejsce, ale w przyszłym zamierzam awansować! :D
 
Odp: Hattrick

Ja gram od sierpnia 2012 - awans o jedną ligę tylko , ale za to 2 razy króla strzelców mam .
Gra wymaga wielkiej cierpliwości - mój znajomy gra 3 lata i awansował bodajże do V ligi ...
Żmudna praca ,ale zaglądać mozna raz na tydzień jeden plus jest hehe

Napisz na priva jak chcesz podam nick.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Hattrick

Obejdzie się bez nicka, interakcja między znajomymi jest tutaj na tyle mała, że można w zasadzie tylko sparingi grać i patrzeć, jak się znajomi rozwijają :)
Ale jak chcesz, to ja się tam kryję pod tajemniczym nickiem michal3333 :D (wersja z trzema trójkami była zajęta :()

A od której ligi zaczynałeś? Ja zaczynałem od 10, ale w następnym sezonie zlikwidowali całkiem 10 ligę, po czym znowu ją odtworzyli i tak w koło Macieju...

Tak naprawdę w tej grze trzeba planować długoterminowo, bo jak się co chwile zmienia zdanie, to się nic nie osiąga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Hattrick

Liga 9 bodajże miałem i tam drugie miejsce z królem strzelców ,a teraz chyba 8 i mam coś koło 3 miejsca ,ale ostatnio nie gram zbyt aktywnie tam .
Jak chcesz to zobacz
podgorze14
No jak mało grałem budżet mi podskoczył do 3 mln i wreszcie kogoś mozna kupić teraz co mecz pół miliona wpada :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hattrick

Ja również gram w HT,dość długo już a w 8 lidze ;) Niestety myślałem że będzie łatwo a tu duuużo czasu trzeba poświęcić na taktyke.. Jakby co to nick taki sam ;)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Hattrick

Ja prawdopodobnie awansuje w tym sezonie do 7 ligi :)
 
Odp: Hattrick

A ja mam dość tego ... 3 razy król strzelców ,a awansować od 3 sezonów nie moge i zapominam wchodzić :p
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Hattrick

Zdecydowanie najlepszy menager piłkarski online. Reszta się chowa. Trzeba mieć tylko anielską cierpliwość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry