[To nie błąd] Hełm Hadesa nie działa

DeletedUser29238

Guest
dotyczy wszystkich światów, zamiast się pytać to zaloguj się i posprawdzaj a nie odpisujesz bez pojęcia bo nawet nie grasz

Zbędne złośliwości, nic nie wnoszące do rozmowy. Po co ta wrogość?

No z tego co piszą koledzy to prawdopodobnie na wszystkich światach tak jest, więc przypuszczam, że to jakiś genialny pomysł innogames był.
Ale z drugiej strony nie ma o tym nigdzie wzmianki.

Dziękuję.
 
No, ale nawet jeśli "it's not a bug it's a feature" to z góry misiu możesz skopiować ten post do propozycji.
Tylko tytuł zmienić na "Oddajcie nam hełm".

Ps. Ma ktoś konto na jakiś betach, żeby sprawdzić czy tam też jest zepsute? Na 99% tak, ale można się upewnić ;p
 
Nawet jeśli nie kasować, to oczyszczenie jest do mocnego nerfa, powinno kosztować z 400-500 łask

Niszczenie zaskoczenie to jedno, ale oczyszczenie też dodaje ogromną przewagę obrońcy, przewagę która obecnie na nowym systemie jest po prostu zbyt duża, nie wiem jak na starym.
 
z bety się dowiedziałem że zmiana została wprowadzona z updejtem 2.214

bug fixed
"Helmet of invisibility was hiding the attack even after the initial 10% travel time in some cases "

prawdopodobnie nie potrafili tego wychwycić i zablokowali całkowicie, skoro zdarzało się że nawet po 10% przebytej drogi czar nadal ukrywał jednostki

https://beta.forum.grepolis.com/index.php?threads/helmet-of-invisibility-bug.4998/#post-24513
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29238

Guest
Zmiana została wprowadzona wraz z ostatnią aktualizacją. 2.215 z 10 czerwca. 2020.
 
no to jakaś niewidzialna ta zmiana jak hełm :p wzmianki w 2.215 nie ma na ten temat

niemniej jednak "bug fix" miał naprawić przypadki kiedy to po przebytej 10% drogi hełm nadal ukrywał jednostki jeżeli był w późniejszej fazie rzucony
a nie uniemożliwienie użycia czaru mimo że przebyta droga jest większa niż 10% jak jest to obecnie

takiej zmiany działania i rzucania czaru nie ma nigdzie opisanej ...
 
Podobnie było jak jakoś czas temu w Plemionach zmienili wygląd mapy i była propozycja aby to zmienić, ale nie wiem jak jest teraz. Dawaj zmiane z tym hełmem do propozycji
 
Do góry