HEGEMONIUM vs Angel

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
nienajcnotliwsze wojsko masz :p rozumiem że jak owce też schowa, to należy się zacząć martwić o deski z dziurami po sękach? Czy może zaczną harpie zaczepiać? :p
 

DeletedUser

Guest
Moje wojsko niczemu żywemu nie przepuści ... a z braku laku łapią co popadnie ... poza tym ja jestem pacyfistą ...

Lubię pacyfikować wioski :)


btw. na tą chwilę jest 9:0 dla Hegemonów :)
 

DeletedUser

Guest
no w końcu mówisz do rzeczy hehe to mnie interesowało najbardziej - jak wygląda sytuacja w wojnie. macie ustalone jakieś zasady ?? bo w tej grze to takowych chyba jeszcze nie wprowadzono. w ikariam walczy się o wsg - pkt walki, jest ustalony na to czas.
np. który sojusz w ciągu 2 tygodni zdobędzie 20000 wsg wygrywa wojnę. na potwierdzenie tego wkleja się raporty na forum a mody podliczają pkt i wydaja werdykt :p
 

DeletedUser1360

Guest
aleś dogioł przecież tam bitwy teraz mogą trwać miesiącami :p. nie mówiąc o wojnach
 

DeletedUser

Guest
aleś dogioł przecież tam bitwy teraz mogą trwać miesiącami :p. nie mówiąc o wojnach

co niby dogiołem ?? wiem doskonale ze tu wojny mogą trwać w nieskończoność bo ten system jest niedopracowany. może inaczej - takiego systemu walk tutaj jeszcze nie ma.

ps. tam to znaczy gdzie ?? bo piszesz zbyt wyczerpująco :p:p
gram już trochę w ikariam i wydaje mi się ze system wojny jest fajnie zrobiony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
no w końcu mówisz do rzeczy hehe to mnie interesowało najbardziej - jak wygląda sytuacja w wojnie. macie ustalone jakieś zasady ?? bo w tej grze to takowych chyba jeszcze nie wprowadzono. w ikariam walczy się o wsg - pkt walki, jest ustalony na to czas.
np. który sojusz w ciągu 2 tygodni zdobędzie 20000 wsg wygrywa wojnę. na potwierdzenie tego wkleja się raporty na forum a mody podliczają pkt i wydaja werdykt :p


Zaproponuj to jako propozycję w odpowiednim dziale, zaznacz, że jest to propozycja tylko do polskiego teamu
 

DeletedUser1360

Guest
co niby dogiołem ?? wiem doskonale ze tu wojny mogą trwać w nieskończoność bo ten system jest niedopracowany. może inaczej - takiego systemu walk tutaj jeszcze nie ma.

ps. tam to znaczy gdzie ?? bo piszesz zbyt wyczerpująco :p:p
gram już trochę w ikariam i wydaje mi się ze system wojny jest fajnie zrobiony


Tam to znaczy w ikariam. Gram na epsilonie od samego początku jego powstania, obecnie urlop bezpowrotny system walk jest dobry, jednak długość bitew żenująca.
Najlepszy system walk jaki widziałem, jest na Haremie. I to tyle w tej kwestii.
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o bitwy to masz racje bo można wojsko dosyłać w nieskończoność. Fablee co do tej propozycji to na pewno już ktoś mnie uprzedził heh
 

DeletedUser

Guest
typowe podejście malarta :D

Jak Angel jakimś cudem jakąś osade przejmie to sukces w końcu ich jest tylko 200 a przeciwników 50. Jak tych 50 przejmie kilka osad Angel to od razu teksty typu "i czym sie tak chwalicie" :D

Jeśli chodzi o warunki wojny to takowych nie ma i nie będzie. Ta wojna jest jak niekończąca sie opowieść. My z Angel nie walczymy dla pkt , wiosek itp. My po prostu gardzimy masówkami. Masówki działają na nas jak płachta na byka.
 

DeletedUser

Guest
dobrze powiedziane hehe.

świetna postawa graczy Angel. Po raz kolejny pokazali na co ich stać. Widać tylko błyski i trzęsienia a brak jakichkolwiek jednostek. TYLKO NA TYLE WAS STAĆ ?? Malart zbierz tych swoich 160 czy ilu tam masz i wstańcie w końcu do walki jak należy. pokazy pirotechniczne nooby sobie urządzili heh :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
10:1 na tą chwilę jest :) Malart przejął nieaktywnego gracza :)
 

DeletedUser

Guest
Jesteście smieszni.Walczymy sami przeciw duzym sojom i jeszcze sie dziwicie że tracimy osady?Czy ja pisałem ze jesteśmy potegą?Teraz WIELKIE HEGEMONIUM wezwało na pomoc Armie Hardkoru na pomoc bo jeszcze oni razem z Hege atakuja nasze osady.
Bravo twardziele.A kolezka jak juz owcom naszym nie przepusci to naprawde nie ładnie--zoofil:)))Afe brzydze sie Toba Vilgefortzkusie:)
Leonidas jak zwykle nie w temacie--pisze ze 200 jest nas a jest nas 160.
Ale leonidas jest z tego znany ze jak cos powie to jest bez sensu.
Co zrobic taki człek.
Teraz jest etap ataków HEGE ponowny bo odbudowali wojo.
A jesli chodzi o wojne z HEGEMONIUM--ZERO ZASAD---MY ALBO ONI.Tak jak było z Gravoria która pokonaliśmy juz prawie:)
 

DeletedUser

Guest
nie pokonaliście jej, czy ty tego nie rozumiesz? tak samo, jak kiedyś wy zmieniliście nazwę tak i oni, tylko wy zmieniliście ją dość dawno... poza tym nawet jeśli AH się dołączyło, i tak was jest więcej... poza tym, "jesteście sami"?

Nie wiem, z kim macie pakt, ale jeśli chodzi o waszą akademię z paktami stoicie mocno...
 

DeletedUser

Guest
Z RE nie mają paktu, bo oni (RE) się szykują, do wywalenia ich z morza na którym rządzą
 

DeletedUser

Guest
To ze zmienilismy nazwe to nie znaczy ze zmienilismy sojusz.Od poczatku gry jest ten sam zarzad.Nazwa jest obojetna.Nigdy myu nie szlismy do kogos tylko ktos do nas.Ponadto Ci co do nas przyszli ich wódz nie zostawał załozycielem tylko dowódca grupy.Na tym u nas polegaja dojscia do naszego sojuszu.
To gwoli wyjasnienia.
A jęsli chodzi o nasza ilośc.Co z tego ze jest nas wiecej jak nasi gracze sa słabsi jesli chodzi o potencjał --czyli liczbe osad.
W kazdym bądź razie tracic osady bedziemy tracic bo to jest gra.Najwazniejsze abysmy nie tracili ich codzień duzo to wtedy mozna dziure załatac innymi przejetymi osadami.

A w tym juz moja głowa.
 

DeletedUser

Guest
jedyna różnica między fuzjami waszymi i ich jest w tym, że oni zmienili nazwę, a wy nie... no i jeszcze zarząd...
ale skład jest ten sam, tylko powiększony...
 

DeletedUser

Guest
Jesli ilosc blyskawic rzucanych przez Angel jest adekwatna do ilosci przejetych od nich miast. To niedlugo bedziemy mieli przesrane i to ostro xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry