HEGEMONIUM vs Angel

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Giovani ty jestes w fulminacie, nie w hegemonach, to jak cie denerwuja jego "glupoty" to nie czytaj, fakt faktem ciagnie na swoim sojuszu strasznie dlugo i nie wyglada jakby sie to mialo skonczyc:cool:
 

DeletedUser

Guest
Witam .

A ty Hohlik jesteś z Ligi Herosów, więc czemu zabierasz tu zdanie ? - więc do Ciebie pytanie - Co ma piernik do wiatraka ? .

Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
człowieku ale ty jesteś infantylny. kiedy ty dojrzejesz ?? już mi się czytać nie chce tych głupich postów. to już nie robi się śmieszne tylko żałosne.
ogarnij się w końcu

To było nie na miejscu, nawet nie wiem po co żeś to napisał.:)
 

DeletedUser

Guest
dobra dobra poniosło mnie hehe :p:p mam powody hehe a o nich może później napisze. może malart już wie o co chodzi. bardzo szybko docierały do nich nasze sojuszowe informacje to myślę ze i teraz dojdą
 

DeletedUser2328

Guest
To było nie na miejscu, nawet nie wiem po co żeś to napisał.:)

oczywiście , że to było na miejscu ;) jak najbardziej trafne spostrzeżenie .. Ty , zaś piszesz 'to tego nie czytaj' , otóż FO jest do wglądu wszystkich użytkowników gry , aby orientowali się w sytuacji na naszym serwerze .. A jak wiadomo nie można wyrywać postow z kontekstu tylko trzeba czytać od gory do dołu .. Więc na Malarta jesteśmy skazani , ale czasami człowiek nie wytrzymuje jego gadki , emocje biorą gorę .. jeżeli chcesz komuś zwracać uwagę to przeczytaj uważnie co wypisuje Malart , przemyśl to i postaraj się ocenić obiektywnie . Zdaję sobie sprawę , że jesteś przeciw Hege , ale na forum powinieneś się kierować obiektywnym podejściem do wszystkich postów , wtedy też byś zdał sobie sprawę , że prowodyrem wszelakich kłótni jest Malart , który bez szacunku odnosi się do graczy .. oczywistę , że spotyka się z ripostami , bo nikt nie lubi jak mu się pluje do kaszy ;]
 

DeletedUser

Guest
Co dzieciaku juz przestales patrzec ludzia do portfela teraz bedziesz patrzec w kogo blyskawicami rzucaja. Odbijaj sobei pileczke razem ze swoim zalosnym sojuszem a ja i tak laski zeusa, ktore nei pojda na ataki ogniowymi beda wykorzystane na blyskawice w Ciebie.
 

DeletedUser

Guest
Żałosny sojusz - i co myślisz że jesteś lepszy przez napisanie tego niż ja?
Obrażasz ludzi może mądrzejszych od siebie i nie piszę tylko o sobie bo niektórych już znam 3 lata.
Kto wam nie pozwala rzucać czarów honor? nie zauważyłem tego bo również je rzucacie.
Na forum chcecie się pokazać i po co kto to doceni nawet jak nam dokopiecie.
Już nie raz prowadziłem sojusze na plemionach bo wolałem tamta grę (odmieniło mi się) ale nigdy nie poniżałem wroga chcecie się czymś pochwalić przedstawcie statystyki a nie pierdzielenie żałosnych gadek bo jak wrogowie w grze na ogólnym forum się nie potrafią wypowiedzieć to nie powinni w ogóle głosu zabierać i tyczy się to obu stron.
Nie mówię tego tylko do wrogów ale piszę nigdy nikogo nie obraziłem i nie obrażajcie mnie. Jak chcę to piję wódę jak chcę to się bawię a jak chcę to siedzę po nocy i myślę komu osadę podbić i nie znieważajcie mnie ani soju w którym gram - jak chcecie to nas podbijcie nikt wam nie broni, a ja sobie piorunochrona nie zakładam więc ładujcie z całą siłą po kolei jak chcecie!
 

DeletedUser

Guest
Kaszel moze sie nie wypowiadaj w temacie bo widac, ze od poczatku g onei czytasz. Skoro marlat graczy swojego sojuszu nazywa padlina to jak ludzie z zew maja miec o nim lepsze zdanie. Pozatym to lider jest glownie funkcja reprezentacyjna w sojuszu, innymi slowy nikt nie bedzie miec o was lepszego zdania przez niego.
 

DeletedUser

Guest
Sparkormersie co Ty pierdzielisz za głupoty.Ja Ciebie nazwe zaraz padlina jak sie ode mnie nie odpier.....
A Hardrokersus tez niech sie odwali i nie robi z siebie takiego łagodnego.
CO WY TU PISZECIE ZA DEBILIŻMY---CAŁY CZAS TO WY SIE DOCISKACIE DO MOICH WYPOWIEDZI I TO WY PROWOKUJECIE.
JESZCZE CHCWILA A WAS ZBLUŹNIE JAK PIES BURA SUKE...
JA PIERDZIELE CHCIAŁBYM WAS POZNAC W REALU I CIEKAWE CZY TEZ BYS TAK DO MNIE GADŁ JEDEN Z DRUGIM LAMUSEM.

Na odległośc sie nie pękacie cwaniaki co.

DO ADMINA.Przepraszam ADMINÓW ale juz mi nerwy pekaja jak cały czas po mnie jada "przedmówcy".
Jesli w dalszych wypowiedziach uzyje słów publiucznie uważanych za wulgarne to będzie to z nie mocy bo juz nie wiem jak rozmawiac z tymi ograniczonymi ludźmi i zadufanymi w siebie.

TAK WIEC PROSZE COS ZROBIC Z NIMI BO NIE RECZE ZA MOJE DALDSZE WYPOWIEDZI --A NIE CHCE DOSTAC BANA.
 

DeletedUser2328

Guest
Zapraszam do Olsztyna n00bku, adres podam ci na pw , chcesz sie spotkać bardzo proszę n00bku tylko ciekawe co wyniknie dla Cb z tego spotkania ;]
 

DeletedUser

Guest
Jest takie powiedzienie' kozak w necie, ...' zakladam, ze dalej wszyscy znaja a biorac pod uwage za jakie tu wyrazy dostaje sei warny podejrzewam, ze za pelny cytat dostalbym warna.

No i nie wiem czemu ale czytajac wszystkie wypowiedzi to powiedzenie pasuje mi najbardziej do marlata. Jak cos z Ciebie zostanie to zaprosze Cie do Siebie. Chociaz mamusai pewnie nie pozwala Ci odchodzic od domu na wiecej niz 500m.
 

DeletedUser

Guest
Weźcie sie dzieci do nauki bo widac że mama dawno Wam klapsa nie dawała.
 

DeletedUser

Guest
BEZ TWARZY???O co kaman?????????
Ty juz masz chłoppie jakies urojenia.Idź sie przebadaj do lekarza.....
DOBRA RADA:)))
 

DeletedUser2328

Guest
haha to była metafora taka :D po prawej masz pasek gdzie wpiszujesz literki z klawiatury wpisz sobie tam metafora :D n00bku :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry