HEGEMONIUM vs Angel

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2328

Guest
jak wpisałeś w googlach przed chwilą to się nie dziwię :) n00bku :D
 

DeletedUser

Guest
Kurde może do kabaretu pójdziecie bo to już o komizm uderza ;)
Zawsze jak mam zły humor to tu chodzę i mi się poprawia, bo jak mniemam dorośli już ludzie zachowują się jak dzieci (jak ktoś napisał temat potyczek słownych na tym forum czytam od samego początku więc wiem o co chodzi).
Malart wyluzuj daj im spokój jak chcesz to wklej jakieś wyniki naszej walki bo już jakieś są.
Cała reszta bez wymieniania po kolei dajcie już spokój bo jak ze śmiechu dostanę zawału to do sądu was podam :D
A co do naszego soju jedni go nie lubią bo to masówa i się zgadzam z tym stwierdzeniem jak chcecie ale mnie się podoba dlatego w nim jestem. Nie lubicie go przez Malarta i gitara nikt wam nie każe go lubić a mamy za to kilku fajnych wrogów na poziomie z którymi mozna powalczyć i pokminić jak tu coś ugryźć.
 

DeletedUser

Guest
A przede wszystkim wrogow, z ktorych mozna sie niezle posmiac... moze powinienem powiedziec "dzieki ktorym"

Mam genialny pomysl! Zalozcie kabaret (razem z Malartem) - mowie Wam to bedzie na skale swiatowa. ;p
 

DeletedUser

Guest
W końcu cos wkleiłes pożytecznego.Mozesz jeszcze dać HEGEMONIUM?
 

DeletedUser

Guest
a prosze
dla mnie to tylko gra - za to co dla niektórych ( czytajac to forum) mam wrażenie , że to całe zycie
dzis my górą jutro wy - i co w tym złego ???
przeciez po to zaczelismy w to grac , aby sie dobrze bawic , a nie kłócić.

Grałem swego czasu w plemiona , walczylismy tam z sojem przez dobry rok i powiem szczerze , że do tej pory utrzymuje kontakt nie z osobami z mojego sojuszu , ale własnie z osobami , które atakowałem i nawzajem.

szacunek do siebie to najwieksza przyjemnosc z gry - tym bardziej współna rozmowa o wpadkach , porazkach i sukcesach hehe.
 

DeletedUser

Guest
a czemu nie hehe

na tych osadach mara i my dalismy pleców hehe , za szybko chcielismy je zgarnąć hehe
straciliśmy dwa offy na swoich biremach hehe
 

DeletedUser

Guest
u...cicho tutaj... czyżby wasz zapał już zgasł? Jak tam stan wojny HEGE przeciwko ANGEL?
 

DeletedUser

Guest
nie wiem od kiedy trwa wojna wiec wyniku CI nie podam ale moge Ci powiedziec, ze do konca tego tyg sam przejme 2 kolejne wioski Angelsow, no chyab, ze sie wyrobie to 3 ale po drodze zapowiada sie jedno miasto HH ;d
 

DeletedUser

Guest
Nie chce wyjsc na pozer, ale stoi tylko moj def a Angels raczej nie zblizy sie nawet do jego zniszczenia wiec powodzenie raczej nie jest mi potrzebne ;p
 

DeletedUser

Guest
przechwałki - przechwałki
a ja widze że HEG straciło kolejnego gracza - czemu tak ich wywalacie ??
czyzby RP robiło u was za sito ??
kogo zaatakujemy wy go zaraz wywalacie
 

DeletedUser

Guest
No i rodzi sie nowa potega ;)
Ty tez przez ta wojne ostro w rankingu skaczesz :)
 

DeletedUser

Guest
oh walus zlapales nas, kazdy kto u nas straci wioske od razu zostaje wyrzucony, nie chcemy zeby nam zanizali statystyki...
 

DeletedUser

Guest
hehe - trzymam za słowo - no to nastepny jest inspi i liczę , że jego także wywalicie hehe
 

DeletedUser

Guest
dostałem upomnienie za " xxxx" nieważne
powiem tak to strategia hehe - i każda jest dobra - ich tez

losy tego swiata potoczyły sie jak widac ale >????


nikt z H mnie nie słuchał jak mówiłem darujcie Aniołkom ----

teraz dla nich moze byc źle (H)


Nigdy nie mów ze jesteś nieomylny - to o mnie - na M53 zostałem nagle przyblokowany przez A i tu znów rodzi sie problem


Powiem tak musze osobiście wszytko przekombinowac
 
Status
Zamknięty.
Do góry