Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Rozumiem że rekompensaty teraz będą wypłacane w złocie. Ile razy jeszcze serwer padnie jak na ludzi lecą ataki i nie mają jak uników robić? Za każdą jednostkę powinniście zapłacić bo ludzie tracą wojsko nie ze swojej winy tylko z waszej
 
Teraz będzie milczenie z ich strony żeby udawać że coś robią a tak naprawdę nic nie robią, mają gdzieś i liczą że ludzie znowu będą złocić wojo które stracili i jeszcze w event coś wsadzą bo przecież większość miast będzie pusta
 

DeletedUser13604

Guest
bez jaj teraz nagle zaden moderator sie nie odezwie ?server padł obrona wszystko jak krew w piach ! jak zamierzacie oddac poszkodowanym to co utracili ...
 

DeletedUser29866

Guest
Pysio wytłumacz mi jedno - jak to jest. Miałeś na Helike jakiś czas temu ze 20 miast i przy wsadzaniu kolona 8 wsparć Ci weszło w sekundę a kolejne 7- 1 sekundę po.
Naleśnik jest też mocny zawodnik ale na jego kolona nie da się rzucić czaru bo jest od razu przykrywany innym po oczyszczeniu.
A Wy piszecie że to skill i super sprzęt ?
Gracie konkretnie ale ze wspomaganiem. Tyle w temacie.
 

DeletedUser15394

Guest
Spokojnie Lannistera też tak wytresowałem już nie da się rzucić czaru bo jest przykrywany czarem jak leci kolonem na 290 ogniach, może zapytaj jego jak to robi :)
 
Pysio wytłumacz mi jedno - jak to jest. Miałeś na Helike jakiś czas temu ze 20 miast i przy wsadzaniu kolona 8 wsparć Ci weszło w sekundę a kolejne 7- 1 sekundę po.
Naleśnik jest też mocny zawodnik ale na jego kolona nie da się rzucić czaru bo jest od razu przykrywany innym po oczyszczeniu.
A Wy piszecie że to skill i super sprzęt ?
Gracie konkretnie ale ze wspomaganiem. Tyle w temacie.
cię nauczę
7jErhbj.png
 
Do góry