Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Od kiedy kosiarza znam to wiem że nie ma lepszej ekipy, korone da, poleje, powyzywa na czilku
 
cuda będą inkwizycja vs haters chyba że to za duże wyzwanie
no i truskawki coś postawią, zobaczymy....
Vaxilum trochę plany popsuł,. ale trudno, sporo chorągiewek ciągnie do mocniejszych sojuszy.
Tak jak kociołki fajny sojusz miały ale to czas przeszły tak i tu jeszcze się może sporo wydarzyć
A z tym szwedzkim stołem fakt, pozbierać się truskawki nie mogą.

Pozdrawiam wszystkich którzy na tym szybkim świecie siedzą dniami i nocami w wakacje i zdobywają pikselowe miasteczka.
Determinacja poziom HARD.
Jedyne co sezony postawią to nagrobek swój przyszły
 

DeletedUser29866

Guest
W Haters gra ze 12 osób , raszta poniżej Gabidanki to warzywi na tym serwerze. I tak trzeba będzie dojść do kogoś na finiszu. Inkwizycja patrząc po profilu ma spore ego więc jak znalazł . Powodzenia.

P.S podoba mi się tekst : taktycznie zwalnia slota - oddając miasto czerwonym ...
u Was się nie traci miast tylko taktycznie sloty zwalnia XD
 
W Haters gra ze 12 osób , raszta poniżej Gabidanki to warzywi na tym serwerze. I tak trzeba będzie dojść do kogoś na finiszu. Inkwizycja patrząc po profilu ma spore ego więc jak znalazł . Powodzenia.

P.S podoba mi się tekst : taktycznie zwalnia slota - oddając miasto czerwonym ...
u Was się nie traci miast tylko taktycznie sloty zwalnia XD
Chłop co napisał, sam jest w szoku
12 osób gra według Ciebie to gg
 
Ostatnia edycja:
W Haters gra ze 12 osób , raszta poniżej Gabidanki to warzywi na tym serwerze. I tak trzeba będzie dojść do kogoś na finiszu. Inkwizycja patrząc po profilu ma spore ego więc jak znalazł . Powodzenia.

P.S podoba mi się tekst : taktycznie zwalnia slota - oddając miasto czerwonym ...
u Was się nie traci miast tylko taktycznie sloty zwalnia XD
Wypraszam sobie 13 osób jak już, może jestem pod gabidanka po 40 dniowym urlopie ale to dopiero rozgrzewka, byłem na obozie treningowym na Dimale i mimo kontuzji parę tricków podejrzałem co pokazują moje ostatnie podboje na potusku ^_^
 

DeletedUser31183

Guest
Wypraszam sobie 13 osób jak już, może jestem pod gabidanka po 40 dniowym urlopie ale to dopiero rozgrzewka, byłem na obozie treningowym na Dimale i mimo kontuzji parę tricków podejrzałem co pokazują moje ostatnie podboje na potusku ^_^


No i zdenerwowałeś Olka
 
Muszę Cię jeszzce nauczyć ciskania błyskami w gospodę na ogniówce frontowej, żeby oponentowi psycha siadła xd
#FreenaLkerepcaK

dobrze, że to zaznaczyłeś właśnie dziś rano mnie obudził carlos to dostał gospodę na 44 i mogłem iść spać dalej, za to Kosie ostatnio w jego ogniówce gdzie ma wyzerowane budynki udało nam się z Pepe zbić mu akademię do 42 poziomu, ale burza była u niego o ja
 
Do góry