Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31211

Guest
Skoro na nowym systemie nie ma gdzie pograć to różni desperaci jak Alpha (i ja) zaglądają na stare systemy. Ale i tu jak widać już gaśnie światło.
Jak to nie ma :) Ja gran na nowym i jak się zdarzy to na starym ,tylko alfę to wszędzie widzę .Chyba mnie prześladuje ;)
 

DeletedUser32261

Guest
Pepe to synchro robi gorsze niż moja babcia. Jedyny skill, to kręcenie festynów.
Co zresztą po średniej na miasto ładnie widać.
Taki gameplay na naszych nowosystemowych nieudolnych przeciwników kiepie. |"synchro grosze niz moja babcia" XDDDDD przestań tak po mnie cisnąć :eek:
 

DeletedUser29757

Guest
Hehe. To jak ja :) postanowienie jest aby nie grać do przyszłej jesieni... jak to wyjdzie to się okaże, ale póki co mamy FO
 
No już nie przesadzajmy, przecież moja babcia to jest legendarny kox, z pierwszej grepo beta.
Jak jeszcze małym brzdącem byłem, to pamiętam jak mnie o synchro uczyła, zacytuje.
"Wnusiu, pamiętaj, słupy to się starają, kombinują, planery, spowalniacze, buty, złocenie badań, a prawdziwy kox, prawdziwy kox to raz wysyła atak i wchodzi w tej sekundzie, co sobie zaplanował"/
 

DeletedUser32261

Guest
No już nie przesadzajmy, przecież moja babcia to jest legendarny kox, z pierwszej grepo beta.
Jak jeszcze małym brzdącem byłem, to pamiętam jak mnie o synchro uczyła, zacytuje.
"Wnusiu, pamiętaj, słupy to się starają, kombinują, planery, spowalniacze, buty, złocenie badań, a prawdziwy kox, prawdziwy kox to raz wysyła atak i wchodzi w tej sekundzie, co sobie zaplanował"/
Ja znam tylko jednego koxa Kosiarz333.
 
Kolego jak to się skończył. Jesteś założycielem sojuszu TOP 3, nie poddawaj się tak szybko
w profilu sojuszu macie opis:
" Nawet największy optymista w szeregach wroga staje się pesymistą, gdy widzi skład naszego sojuszu, bo wie, że ten świat wygra Święta Inkwizycja. Prosimy nie składać broni tylko próbować nam przeszkodzić. Ostrzegamy jednak, że będzie to syzyfowa praca."

Teraz właśnie jest czas żeby pokazać jacy to jesteście wyskillowani i rozklepać The Haters. No chyba że idziecie na łatwiznę i nasypiecie im sury na cudach, zostaniecie farmami łask i poprosicie potem żeby Wam korony dali. Ale o się trochę gryzie z opisem profilu.
Ale bym cie złapał na takim froncie, ale nie widzi mi się na prędkości 1 katami lecieć 3h na miasto obok bo chyba tylko na takich tacy szefowie grają
 
Do góry