Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

A skoro mowa o twoim koledze, o kogo Ci chodziło? Bo wiem że masz nie za wielu kolegów więc no... XD
Wiesz muszę zaburzyć twój światopogląd i będziesz w ciężkim szoku mam wielu kolegów może na gp nie tak wielu ale na pewno jak idziemy razem na "soczek" całe grepolis na forum o tym nie wie.
I to chyba ta różnica :)
Ja wiem że mieliście jakiś tam zlot i byłeś pod wpływem emocji ze cie rodzice z klatki w końcu wypuścili ale można to dla siebie zachować :D
To temat Helike czy Pandosia? Bo już nudne są te historie z innych światów.
|
to jest temat Arka :p
tylko zeszło na poboczne światy sorki :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22129

Guest
Nie mój temat bo sam go narzuciles. :) a co do zlotu, pracuje i zarabiam na siebie więc słowa mamy się nie liczą w przeciwieństwie do twojego przypadku :)
 
A może powinny słowa mamy się liczyć dla ciebie, gdybyś jej słuchał wyrósł byś na normalnego człowieka :) A jak by poczytała jak jego syn wypisuje głupoty na temat innego gracza mamy prawdopodobnie zrobiło by się jej głupio i wstyd :)
Wszystko w temacie miłego dnia :p
 
Szoku, bo Arek nie wiedział gdzie trafił, najgorszy rejon pełen bandytów, pijaków, no i jeszcze power tam był
A na synopie, jak wszedł na wyspy do trelki to też nie wiedział gdzie idzie? Też miał być nie do zajechania, miało być synchro, 20 pak mitu. W praktyce okazało się, że najpierw lapka miał w naprawie więc nie mógł nas pokarać, potem stracił wioskę i napisał, że on i tak już tu nie gra na poważnie :v
 

DeletedUser15394

Guest
Jak chcesz już na siłę powód to dla prowokacji napisze że jesteście najniżej w bobie i wojownikach ^^
Paw
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22129

Guest
Łapka miałem w naprawie przez co kupiłem nowego XD a wioche straciłem już jak nie wchodziłem na grę i to były wasze jedyne zdobyte miasta XDDD beka z Ciebie
Nawet XII LEGION mi lapka wybrał i jestem mu wdzięczny bo gituwa jest
 

DeletedUser15394

Guest
Ale w czym nie mam podjazdu? Ja z siebie nigdy nie robiłem wielkiego wojownika :D gram w grepo żeby czasami z koksami się napić
 

DeletedUser15394

Guest
No takich wariatów mało jest a czasami muszę się rozerwać w moim nudnym życiu :D
 

DeletedUser29184

Guest
A na synopie, jak wszedł na wyspy do trelki to też nie wiedział gdzie idzie? Też miał być nie do zajechania, miało być synchro, 20 pak mitu. W praktyce okazało się, że najpierw lapka miał w naprawie więc nie mógł nas pokarać, potem stracił wioskę i napisał, że on i tak już tu nie gra na poważnie :v
To tak jak astra tutaj xD
 

DeletedUser30644

Guest
Ale mówiłem tak już jak mnie zapraszali. Zresztą zabranie wiochy komuś nieaktywnemu to wielki sukces nie jest. Całkowicie bez różnicy.

Nie umniejszam wam miasta, ale no jakaś wybitna akcja to nie była.
 
Wiesz muszę zaburzyć twój światopogląd i będziesz w ciężkim szoku mam wielu kolegów może na gp nie tak wielu ale na pewno jak idziemy razem na "soczek" całe grepolis na forum o tym nie wie.
I to chyba ta różnica :)
Ja wiem że mieliście jakiś tam zlot i byłeś pod wpływem emocji ze cie rodzice z klatki w końcu wypuścili ale można to dla siebie zachować :D
|
to jest temat Arka :p
tylko zeszło na poboczne światy sorki :)
Szoku masz mnie byku :D wbijaj lepiej i rozwijaj miasta to będziemy karać oponentów :p
 
Do góry