Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30644

Guest
Nie czytam tego jakoś uważnie co piszą, ale no z tego co przeczytałem to jest ich wytłumaczenie na podpisanie paktu z całym światem?
 
Sytuacja nie jest taka sama^^
Taka prawda walczymy w dwa sojusze z całym światem^^ Tak jak Wy weszliście w dwa soje po 40 osób tak my weszliśmy w dwa soje z The Haters tyle, że w pakcie. Nikt nie chciał tworzyć takiego ,,kołchozu'' tak jak to określił jeden z Waszych graczy tego co u Was panuje. The Haters w swoim gronie robiło swoje a My swoje. Zapowiadał się fajny świat, każdy bije się z każdym, ale Wy oczywiście musieliście spaczyć ten świat.
Zawiewa mi tu hipokryzja bo wy tez mieliscie swoj drugi czlon a ze sie rozpadl/rozebraliscie tamtych grajkow to juz nie nasza wina a to ze nasze maja sie dobrze to juz cos jest nie tak mowisz ze mamy koalicje ,,calego swiata'' ale wam nikt nie broni szukac kolejnego paktowicza bo jak narazie troche slabo wam idzie ta rozgrywka.A tym bardziej ze zaczynacie stawiac mur 25 w wioskach na froncie z nami a sami smialiscie sie z sezonow na poczatku serwera ze graja w taki sposob.
 

DeletedUser33842

Guest
Zawiewa mi tu hipokryzja bo wy tez mieliscie swoj drugi czlon a ze sie rozpadl/rozebraliscie tamtych grajkow to juz nie nasza wina a to ze nasze maja sie dobrze to juz cos jest nie tak mowisz ze mamy koalicje ,,calego swiata'' ale wam nikt nie broni szukac kolejnego paktowicza bo jak narazie troche slabo wam idzie ta rozgrywka.A tym bardziej ze zaczynacie stawiac mur 25 w wioskach na froncie z nami a sami smialiscie sie z sezonow na poczatku serwera ze graja w taki sposob.
Nie skończ jak na Dimale :D
 

DeletedUser31183

Guest
Zawiewa mi tu hipokryzja bo wy tez mieliscie swoj drugi czlon a ze sie rozpadl/rozebraliscie tamtych grajkow to juz nie nasza wina a to ze nasze maja sie dobrze to juz cos jest nie tak mowisz ze mamy koalicje ,,calego swiata'' ale wam nikt nie broni szukac kolejnego paktowicza bo jak narazie troche slabo wam idzie ta rozgrywka.A tym bardziej ze zaczynacie stawiac mur 25 w wioskach na froncie z nami a sami smialiscie sie z sezonow na poczatku serwera ze graja w taki sposob.


Ty to lepiej dawaj sobie zbijać paczki ogni o 7 rano dzień w dzień jak na dimale
 
Do góry