Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30472

Guest
Ta to nieźle dzisiaj mnie zgłaszali że "wykorzystuje błąd gry" jak puściłem kilka ataków, a teraz jak mi się kręci kółeczko to kolona wbijają xDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser30472

Guest
nie potrafią atakować w dzień to budzą co noc po x razy. odezwał się gracz roku :) sparow wrzucił Ci kolona na 10 minut przez wybiciem serwa, ale ofiara się nie przyzna że została wykiwana przez atalantę pod hełmem bo przecież wtyd
edit: atak wysłałam zanim wybiło serwer
Jakbym Cie budził, to bym problemu nie robił, ale nie dostałaś daaawno ataku ode mnie w nocy także pozdro zawodniczko roku! ;)
 

DeletedUser27580

Guest
nie potrafią atakować w dzień to budzą co noc po x razy. odezwał się gracz roku :) sparow wrzucił Ci kolona na 10 minut przez wybiciem serwa, ale ofiara się nie przyzna że została wykiwana przez atalantę pod hełmem bo przecież wtyd
edit: atak wysłałam zanim wybiło serwer
raczej logiczne, że wysłałaś atak przed wywrotką skoro potem się nie dało nic zrobić :D
 

DeletedUser30472

Guest
raczej logiczne, że wysłałaś atak przed wywrotką skoro potem się nie dało nic zrobić :D
Była luka w międzyczasie Pysio, a przypisanie sobie zasług za dobre granie Sparrowa to też trochę lipa ;) Tyle pw co tutaj zarobiłem to nawet lepiej jak mi się sloty zwolnią w sumie xD
 

DeletedUser8112

Guest
sam jesteś jak luka ;p wysłałam od razu po wsparciach, ale opłakać 1400 procków trzeba nawet na forum. Przykro mi, że przyniosłam Ci taki wstyd na cały serw, ojojojooooooj
 
Do góry