Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27536

Guest
Ehh ktoś tu znowu zapomina kto zorganizował pierwsze złomowanie na świecie. Tak to był właśnie Kacperek. Wy tą wojnę na złomy zaczęliście. Pysio wiesz co to jest statystyka? Co to jest częstotliwość? Czy dobierasz dane tak by pasowało Ci pod daną tezę?

Tak my na złomach robiliśmy średnio po 600k tylko, że u nas były co dwa dni a u was co tydzień.

Nie wiem gdzie ty miałeś u nas 4 sojusze jak my we 2 słownie dwa sojusze graliśmy. Wasze pomówienia sprostowałem w dość długim poście na forum o świecie synopa.

O czymś trzeba pisać skoro nawet nie daliście rady utrzymać pozycji top2 w dominacji, gdzie nasz główny sojusz zdobył 53%. Trzeba wynaleźć tematy zastępcze bo inaczej tak głupio. W każdym razie pozdrawiam cieplutko. Jeśli tym razem przegram to trudno, kiedyś musi nadejść taki moment. Wtedy też wam pogratuluje.

Przegrywać też trzeba potrafić, jak widać wy tego nie potraficie.
 
Ale po co mieliśmy utrzymywać top2?
Sam doskonale wiesz, że w dominacji liczy się tylko top1, reszta nie daje Ci niczego, poza jakimś tam odznaczeniem śmiesznym.
A co do pogodzenia się z przegraną, sam Wam pogratulowałem, szczerze :p
 
Ja serwerów po prostu nie łącze,nie jestem ograniczony jak 80/90% ludzi. To,że z kimś tam na innym serwerze się cisnąłem, czy mnie wystawił itd nic nie wnosi przy kolejnym. Dogadujemy się to i gramy wspólnie ;)
 
To świadczy o tobie jako o osobie,jeśli twoim hobby jest denerwowanie ludzi zamiast mieć jakąś normalna pasje to myślę,że wolę być wśród ludzi wg ciebie ograniczonych i się spełniać gdzieś indziej niż internet. I dlatego mi do bycia osoba poważna,po prostu tonuje wypowiedzi. Ale pewnie jak skończę ja xd albo :D to już będzie git, no nie? Xd wtedy będę takim fajniutkim trollem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30644

Guest
Powodzenia Łukasz! Może tym razem damy radę na siebie pograć, bo ostatnio to chyba tylko jedno miasto miałeś obok mnie ;(
 
Do góry