Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

kliknąłem rozbudowę gospodarstwa 3 minuty temu jeszcze nie dodało do kolejki ale pokazuje że surowców brak choć surowców nie pobrało z magazynu
 

DeletedUser8112

Guest
ja po 11 min dostałam rapka, że cofnęłam wojo z okupacji, także ten... :p druga messyna się robi...
 

DeletedUser33707

Guest
Jak nie lagi serwera to "Przetwarzanie otrzymanych poleceń" - możecie pomarzyć o synchro misiaczki
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Rozumiemy wasze rozgoryczenie na temat pracy serwera - zgłosiliśmy sprawę do informatyków i liczymy, że szybko uda nam się ustabilizować sytuacje na odpowiednim poziomie.
Dodatkowo informuje, że na forum panują odpowiednie zasady, które są akceptowane przy założeniu konta. Proszę o ich przestrzeganie.

Rozumiem, że wiele osób jest niezadowolonych z skasowania ich post. Wszelkie niejasności chętnie wyjaśnimy. Mają Państwo dwie możliwości: Napisać do moderatora z zapytaniem o skasowanego posta lub za pomocą wiadomości do support wybierając opcje forum. Odpowiadamy tylko na post autora, a nie kolegów.
 

DeletedUser33707

Guest
Przeciez na emporionie bylo to samo i zglosiliscie sprawe do informatykow i cielo dalej. Komu ty mydlisz oczy?
 

DeletedUser22531

Guest
musze zmartwić wielbicieli ze na tym swiecie nie bede grał :D
 

DeletedUser33065

Guest
Po co wy tak narzekacie jakby i nawet caly dzien sie krecilo te koleczko G to byscie i tak siedzieli przed kompem i czekali zamiast zaczac masowo szare strzelac nie kupywac golda czy cokolwiek xd
 
Do góry