Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Jak ktos chce pograć w FT gra piłkarska) to pisać priv napastnika szukamy bo Mati średni na szpicy
 

DeletedUser21237

Guest
Po prostu nie atakujmy się nawzajem i będzie ładnie chodził :rolleyes:
 

DeletedUser30159

Guest
Najlepiej to od razu wyłączyć możliwość atakowania, wspierania i handlowania to może zacznie chodzić normalnie
 

DeletedUser31220

Guest
Sparcik przyjacielu odpisałbym Ci na grze ale niestety znowu serwery wywaliło xD
wiedz że widziałem cały czas twój atak , ale przez 5 minut nie dało rady nawet wycofać wojska z miasta :p
 

DeletedUser29747

Guest
Kochani,
decyzja o tak szybkim świecie została podjęta ze względu na to, iż wielu z nas musi pozostać w domu dłużej niż zwykle.
Aby umilić Wam ten czas, zapraszamy do mocnej rozgrywki!
Zapraszam do podzielenia się z nami swoją opinią.
:rolleyes:

Edit: "Mocną rozgrywkę" też mogłem pogrubić
 

DeletedUser15394

Guest
Kacper ja na + zaraz wstawie na forum bo wstałem dopiero xd
edit: jak będzie się dało :D
 
wiecie co, nie ma co się denerwować z powodu jakiejś tam gry. Ale fajnie byłoby kiedyś zlać taki sojusz składających się z członków supportu nawet jakby był to świat 1/1/1 :cool: To by było ciekawe doświadczenie;)
 
wiecie co, nie ma co się denerwować z powodu jakiejś tam gry. Ale fajnie byłoby kiedyś zlać taki sojusz składających się z członków supportu nawet jakby był to świat 1/1/1 :cool: To by było ciekawe doświadczenie;)
Takie zainteresowanie byłoby ich miastami, że dzień po ochronce mieliby po miastach.
 

DeletedUser29184

Guest
Jaka kategorie przy zgłoszeniu nalezy wybrac jesli chce napisac ticket odnosnie rekompensaty za stracone wojsko?
 
Do góry