Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jaka kategorie przy zgłoszeniu nalezy wybrac jesli chce napisac ticket odnosnie rekompensaty za stracone wojsko?
Powiem Wam inaczej, w lutym miałem odpalone poczwórne zmysły. Były odpalone do godziny 19.00 w dniu akcji, główne ataki wchodziły na około 17.20. Zmuliło serwer, rapki spadły około 23ej, punkty dostałem normalne. Nie otrzymałem żadnej rekompensaty do dziś:p Dotyczy to innego świata:p Więc nie wiem na co liczycie:p
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,

właśnie trwają prace nad blokadą ataków DDos, którymi został zaatakowany ten serwer. Osobiście przepraszam wszystkich za niedogodności, których doświadczacie. Jest mi przykro, że gra będąca od wielu lat dobrą zabawą, jest zakłócana przez nieodpowiedzialną osobę. Pragnę oświadczyć, iż względem tej osoby zostaną wyciągnięte konsekwencje. W poniedziałek podamy oficjalną informację na temat rekompensaty przyznanej dla Was. Uprzejmie proszę o wyrozumiałość.
 

DeletedUser30713

Guest
Zbieram ekipę do gry w farmerów albo zielone imperium. Info na priv.
 

DeletedUser30713

Guest
Drodzy Gracze,

właśnie trwają prace nad blokadą ataków DDos, którymi został zaatakowany ten serwer. Osobiście przepraszam wszystkich za niedogodności, których doświadczacie. Jest mi przykro, że gra będąca od wielu lat dobrą zabawą, jest zakłócana przez nieodpowiedzialną osobę. Pragnę oświadczyć, iż względem tej osoby zostaną wyciągnięte konsekwencje. W poniedziałek podamy oficjalną informację na temat rekompensaty przyznanej dla Was. Uprzejmie proszę o wyrozumiałość.

pewnie ktoś dostał niesłusznego bana i się odwzajemnia XD
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Niestety czas pokoju ani zawieszenie serwera nie jest możliwe.
Otrzymałam informację, iż serwer powinien już działać prawidłowo.
Proszę o potwierdzenie.
 
Do góry