Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33813

Guest
Paw jak tam było u nas na wyspie?:)
Wspaniale Diabelusiu.
diabel.gif

Było na prawdę cudnie w dechę.
wmur.gif


... żal tylko że żadna łajza nic dobrowolnie nie pomogła.
czerwonakartka.gif
 

DeletedUser29290

Guest
Drodzy Gracze,

właśnie trwają prace nad blokadą ataków DDos, którymi został zaatakowany ten serwer. Osobiście przepraszam wszystkich za niedogodności, których doświadczacie. Jest mi przykro, że gra będąca od wielu lat dobrą zabawą, jest zakłócana przez nieodpowiedzialną osobę. Pragnę oświadczyć, iż względem tej osoby zostaną wyciągnięte konsekwencje. W poniedziałek podamy oficjalną informację na temat rekompensaty przyznanej dla Was. Uprzejmie proszę o wyrozumiałość.
Czy jest juz gdzies odpowiedź na temat rekompensaty?
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Kochani jak się domyślacie, najprawdopodobniej rekompensata będzie uruchomiona na weekend.
Bardzo Was przepraszam, lecz nie udało się jeszcze ustalić szczegółów. Zapewniam jednak, że dojdzie ona do skutku.
 

DeletedUser30512

Guest
rekompensata wszystkich graczy bedzie obejmowała z tego serwera ?
 

DeletedUser32013

Guest
To dziwna sytuacja bo od was do nas też piszą i nie tylko ale chyba więcej już nie przyjmiemy i tak zrobiliśmy wyjątki ale pamiętaj event się skończył jeszcze macie pewnie na 2-3 odbicia i się zacznie synopa :)
Po wczorajszym odbijaniu klocka jokera i porannym rhiamon stwierdzam iż już ich nie mają xD Dają jakieś paczki po 50 mant albo 60-70 gryfów xD
 

DeletedUser15394

Guest
Żebyś widział jakie paczki ogni mają a nawet widziałem z - % do ataku :D
 

DeletedUser8112

Guest
od wielu godzin wiesza mi grę, czy ktoś ma też problem? nie chce mi się nic załadować, a wczoraj znowu na któtki czas wyskoczyło 502 błąd sieci...
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
od dnia 30.04.2020, od godziny 10:00 do 03.05.2020 do godziny 23:59 na świecie Helike obowiązywać będą następujące bonusy:

Wzrost przyrostu łask o 25%
Wzrost produkcji surowców o 25%
20% szybszy czas rekrutacji wszystkich jednostek

Mam nadzieję, że wprowadzone bonusy zrekompensują niedogodności, jakich doświadczaliście kilka dni temu.
 

DeletedUser15394

Guest
A miały być rekordy postów bite bo na synopie się chyba nie udało a bite to chyba sezony są jedynie ;/
 
Do góry