Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Najbardziej śmieszą mnie ludzię którzy gadają na jakiś sojusz, że kozaczy na forum; Gdzie z tego sojuszu praktycznie żadna osoba na forum nic się nie wypowiedziała tylko osoba z innego sojuszu; no ale jak macie takie shizy już na naszym punkcie to ok;

"Nawet największy optymista w szeregach wroga staje się pesymistą, gdy widzi skład naszego sojuszu, bo wie, że ten świat wygra Święta Inkwyzycja. Prosimy nie składać broni tylko próbować nam przeszkodzić. Ostrzegamy jednak, że będzie to syzyfowa praca. " XD musiałem

Do tego przypatrz się się na ruchomy; gdzie ty widzisz więcej niż dwa sojusze? Do nikogo wysyłane nie było tylko wrzucone na forum nawet massów i fejkować ludzi nie było trzeba; Weź ty już tomuś na tym forum nic nie pisz, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.

EDIT: Skończył się event, ale i tak typy napiszą że lecą na PW na okupke z wieżą; XDXDXDDXDX przecież wy na serio traktowaliście te okupke, że można ją odbić w 5 sojuszy, no ale nie wyszło to wymyślmy jak się wybronić przed takim faktem;
 

DeletedUser33842

Guest
Najbardziej śmieszą mnie ludzię którzy gadają na jakiś sojusz, że kozaczy na forum; Gdzie z tego sojuszu praktycznie żadna osoba na forum nic się nie wypowiedziała tylko osoba z innego sojuszu; no ale jak macie takie shizy już na naszym punkcie to ok;

"Nawet największy optymista w szeregach wroga staje się pesymistą, gdy widzi skład naszego sojuszu, bo wie, że ten świat wygra Święta Inkwyzycja. Prosimy nie składać broni tylko próbować nam przeszkodzić. Ostrzegamy jednak, że będzie to syzyfowa praca. " XD musiałem

Do tego przypatrz się się na ruchomy; gdzie ty widzisz więcej niż dwa sojusze? Do nikogo wysyłane nie było tylko wrzucone na forum nawet massów i fejkować ludzi nie było trzeba; Weź ty już tomuś na tym forum nic nie pisz, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.

EDIT: Skończył się event, ale i tak typy napiszą że lecą na PW na okupke z wieżą; XDXDXDDXDX przecież wy na serio traktowaliście te okupke, że można ją odbić w 5 sojuszy, no ale nie wyszło to wymyślmy jak się wybronić przed takim faktem;
Polać temu panu za edit'a
 

DeletedUser23763

Guest
Najbardziej śmieszą mnie ludzię którzy gadają na jakiś sojusz, że kozaczy na forum; Gdzie z tego sojuszu praktycznie żadna osoba na forum nic się nie wypowiedziała tylko osoba z innego sojuszu; no ale jak macie takie shizy już na naszym punkcie to ok;

"Nawet największy optymista w szeregach wroga staje się pesymistą, gdy widzi skład naszego sojuszu, bo wie, że ten świat wygra Święta Inkwyzycja. Prosimy nie składać broni tylko próbować nam przeszkodzić. Ostrzegamy jednak, że będzie to syzyfowa praca. " XD musiałem

Do tego przypatrz się się na ruchomy; gdzie ty widzisz więcej niż dwa sojusze? Do nikogo wysyłane nie było tylko wrzucone na forum nawet massów i fejkować ludzi nie było trzeba; Weź ty już tomuś na tym forum nic nie pisz, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.

EDIT: Skończył się event, ale i tak typy napiszą że lecą na PW na okupke z wieżą; XDXDXDDXDX przecież wy na serio traktowaliście te okupke, że można ją odbić w 5 sojuszy, no ale nie wyszło to wymyślmy jak się wybronić przed takim faktem;
Najbardziej to mnie ciekawi skąd wiesz, co planowaliśmy? Możesz zdradzić, czy to tajemnica?
 
Kapitan Sparrow mi powiedział; Kret działa w dwie strony;

E; A tak serio to normalni ludzie by nie polecieli po PW na okupke z wieżą, do tego i mitem i ogniami; ktoś się chyba za bardzo podpalił że to odbijecie;
 

DeletedUser29747

Guest
Okupacja była wstawiona jako dla chętnych.
Mogłem mówić 5 razy, że nie ma sensu się uganiać za PW, bo jak nam wstawią okupację to może braknąć tych "chętnych", ale oni swoje.
Zwłaszcza, że miasto w nieinteresującym nas położeniu i nic przez odbicie byśmy nie osiągnęli. Dzisiaj inni też dochodzą do tego wniosku, a o mnie już chyba zapomnieli. :D
 
Tłumaczcie się dalej że dla chętnych albo że wiatr mieliście zły.
A co do ubijania woja i rapkow pokazywania to lepiej przemilczcie bo wystarczy spojrzeć w ranking gdzie jesteśmy i rapkami nie musimy się chwalić. Ale jak widać drgnął jak ubił mity i trzeba było się wykazać na tle
Spokojnie już masz awans na stanowisku możesz usiąść na kolanach u sparrowa i jego "kreta"
 

DeletedUser23763

Guest
Cwieku szanuj wujka i ludzi wujka pamietasz co ostatnio musialem zrobic jak nie okazales nalezytego szacunku Don Jokerone?
A gdzie ja wujaszku napisałem, że Ciebie nie szanuje? No co zrobiłeś, zbiłeś mi okupacje, którą na następny dzień przejąłem.
 

DeletedUser33842

Guest
wystarczy po handlować parę światów i masz od ciula golda
 
Do góry