Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

To dobrze, mniej tłumaczenia.
A o tym, że chciałbym nazwać ten Pakt/Sojusz "Kasujemy Oponentów" również?
To na Waszą cześć, serio...

Początkowo Hatersi oferowali pakt w 3 sojusze Wy, my + Oni ale jakoś to "Mephitis mephitis" zajeżdżało więc się rozmyśliłem.
Nasi również jakoś nie pałali miłością do takiego pomysłu. Mogło by być za nudno, co nie?
Liczę, że nasi gracze zaopatrzą Was w pokaźną ilość doznań oraz "vice versa".
Jak na razie na M44 było tylko kilka osób chętnych na jakies zajmowanie ale teraz skoro na M54 nie ma już co szukać to wszyscy nasi skierują się do Was.

Myślę, że Haters'i również będą się wspólnie z nami świetnie bawić, szczególnie odkąd będą świadomi, że Inkwizycje mogą liczyć na nasze wojo.
 

DeletedUser15394

Guest
Dlatego pisałem że zapomniałeś napisać o złomowaniu bo masz graczy którzy lubią to robić i teraz na spokojnie mogą na m54 :) A wariat ma uczulenie na złomowanie to lepiej uważajcie - jeszcze sezony są wolne to możecie brać do koalicji
 

DeletedUser15394

Guest
Chodzi mi o to że byli podobni ludzie co tutaj, tylko teraz trochę po innych stronach
 
Nie no sezon raczej dostały od nas już dość. Nic więcej z nimi na ten moment nie planuję oraz mamy tam obok nich, ładny czerwony kolorek do odwiedzania.
Jeden pakt wystarczy + nalegam byś naprostował swoją krzywdzącą nas wypowiedź, ponieważ nie pamiętam bym jakoś spraszał sojusze do koalicji, która i tak nie istnieje.
Zachowujesz się bardzo niegrzecznie, kłamczuszku.

A co do złomowania chyba chodzi Ci o to, że nasi co chwilę wychodzą i wchodzą do soja?
Tak? -> Jeśli o to chodzi to oczywistym oraz logicznym jest, że lepiej lekko podkarmić PW u siebie niż oddawać je graczom o czerwonym kolorze?
Jednakże nie myślę, abyśmy jakoś organizowali wspólne złomowanie. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
Czy jesteś lepiej niż ja poinformowany o sytuacji w moim sojuszu? Gratuluję w takim razie dobrego wywiadu.
Jeśli jednak jest inaczej to śmiało mogę się wypowiedzieć, że wyolbrzymiasz oraz poszukujesz atencji.
Podpierając się postami, odpowiedziami oraz opcją "like" myślę że to właśnie o tą 2gą się rozchodzi.
 

DeletedUser15394

Guest
Nie wiem co tam na 54 robicie ale wiem z czego są znani :) i raczej na tym świecie się to nie zmieniło - a co do sezonów to trochę przesadzasz 6 miast im zabraliście chyba aż sprawdziłem na grepolife - rozpisałeś się że reszty nie czytałem ale powodzenia
 
Poczytałbyś, chociaż tak z ciekawości.
Na M54 z tego co wiem to tylko miasta czerwonych padały.
Następny raz prosiłbym wysuwać chociaż jakieś dowody, jeśli chcesz nam umniejszyć. :l
To tak jakby przynieść komuś w darze pustą tacę a buzię mieć wypchaną jej zawartością.
Przynajmniej ja tak to odbieram, jeśli domyślasz się o co mi chodzi.
 

DeletedUser29290

Guest
To dobrze, mniej tłumaczenia.
A o tym, że chciałbym nazwać ten Pakt/Sojusz "Kasujemy Oponentów" również?
To na Waszą cześć, serio...

Początkowo Hatersi oferowali pakt w 3 sojusze Wy, my + Oni ale jakoś to "Mephitis mephitis" zajeżdżało więc się rozmyśliłem.
Nasi również jakoś nie pałali miłością do takiego pomysłu. Mogło by być za nudno, co nie?
Liczę, że nasi gracze zaopatrzą Was w pokaźną ilość doznań oraz "vice versa".
Jak na razie na M44 było tylko kilka osób chętnych na jakies zajmowanie ale teraz skoro na M54 nie ma już co szukać to wszyscy nasi skierują się do Was.

Myślę, że Haters'i również będą się wspólnie z nami świetnie bawić, szczególnie odkąd będą świadomi, że Inkwizycje mogą liczyć na nasze wojo.
Wypiłeś za dużo?Prosisz innych o nie walenie ściemy a to ty z Teo po pona przyszliście xd
 
Do góry