Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Do niczego nie przyznaje te paliki powstały po waszym dogadaniu się z inkwizycją czekam na te przed podpisaniem
 

DeletedUser22129

Guest
Drake, jak skończę czyścić tyły z ziemniaków i truskawek to wpadnę na front do szczekaczy :v
Czekam na cytat: "tylko nie zapomnij skończyć gry, gdy już będziemy blisko Ciebie H3H3H3" XD
 
Oj widzę, że Ravidis mówić dużo potrafisz jak i fejkować ;) Ciekawe jak przyjdziesz bliżej gdzie mamy więcej miast ;)
Dzięki, chyba...
Poza tym już jesteśmy tam gdzie macie dużo miast, więc nie rozumiem. (również ja przy waszych wyspach mam swoje miasteczka)
Polecam oblukać mapę jak i odbijać obecne okupki.

Mr Diablo, niestety ale muszę wyprzeć się tym, że nie mam ochoty.
Jak zadam Ci pytanie "wyznacza pliki, które zbudowaliśmy w ciągu 2 tygodni" to będzie Ci się chciało? Spójrz na to realnie.
Cofnij sobie mapkę w czasie i zobaczysz. Ale na północy idzie znaleźć kilka świeżych waszych. Powodzenia.

Dodatkowo, moja kadencja na FO już się kończy. Nie jest to zabawa dla mnie.
Obawiam się, że nie mogę się mierzyć 1 człowiek vs cała ekipa myśląca "jaką by tu mu dać odpowiedź" więc po prostu sobie odpuszczę.
Wbiłem tu z zaproszenia ale uważam, że jego termin dzisiaj się kończy.

Jeśli ktoś będzie czegoś ode mnie potrzebował zapraszam do chatu w grze.
(Gdy mnie ktoś zdenerwuje lub zirytuje, blok)

Tak więc papatki ;P
 

DeletedUser30696

Guest
Gt ze takie słabe klocki weszły xddddd Ale ten do danielo na synchro już nie wiec lepszy by był sukces jakby ten na synchro wszedł szczerze mówiąc ;)

no tam zagapiliśmy się to fakt, co nie zmienia faktu, że do uszatka za friko na murku miasta weszły :D
 

DeletedUser33842

Guest
no tam zagapiliśmy się to fakt, co nie zmienia faktu, że do uszatka za friko na murku miasta weszły :D
Ano bywa,że się łapie najsłabszych i ma sie free wiochy :D ale jak to mówią skończą się u nas u was czy u innych te najsłabsze ogniwa( bez obrazy ale każdy sojusz ma takich graczy) i nie będzie tak łatwo już, będzie nie zły fun i dalsze łapanie umiejętności :D
 
Do góry