Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser8112

Guest
Dzisiaj więcej straciła niż ja przez miesiąc także chyba worth nie Kosa ? ;)
wiesz co? w sumie zabawny jesteś. Jeśli w miesiąc straciłeś mniej niż paczka ogni (odkurzałam) i 1000 hopków to gdzie to twoje top1 mistrzu? ja płaczę Ci na priv? zwróciłam ci uwagę że wysyłanie 20 fejków pod rząd to wykorzystywanie powolnych serwerów, a to jest konstruktywna uwaga a nie płacz :) wysłać 10 ataków na Ciebie nie można bo dostajesz gorączki aż Cię w soju mają widzę dosyć. W gorącej wodzie kąpany, aż musiałam bloka dać na privie za ten spam. Oddawaj miasteczka sojusznikom, oddawaj, będziesz miał spokój od wrednej rudej. Czymże była messyna i 200 ataków dziennie od ziółka... tu płacz od 10 ataków :( Złosiłeś mnie za groźby już do sup (wysłania 300 ataków za jedną pobudkę w nocy) czy jeszcze troszeczkę czekasz? :D
 

DeletedUser30472

Guest
wiesz co? w sumie zabawny jesteś. Jeśli w miesiąc straciłeś mniej niż paczka ogni (odkurzałam) i 1000 hopków to gdzie to twoje top1 mistrzu? ja płaczę Ci na priv? zwróciłam ci uwagę że wysyłanie 20 fejków pod rząd to wykorzystywanie powolnych serwerów, a to jest konstruktywna uwaga a nie płacz :) wysłać 10 ataków na Ciebie nie można bo dostajesz gorączki aż Cię w soju mają widzę dosyć. W gorącej wodzie kąpany, aż musiałam bloka dać na privie za ten spam. Oddawaj miasteczka sojusznikom, oddawaj, będziesz miał spokój od wrednej rudej. Czymże była messyna i 200 ataków dziennie od ziółka... tu płacz od 10 ataków :( Złosiłeś mnie za groźby już do sup (wysłania 300 ataków za jedną pobudkę w nocy) czy jeszcze troszeczkę czekasz? :D
Ale jak to pięknie kiedyś określiłaś, że Ty latasz pełnymi paczkami (patrz 3 gryfy) i określiłaś to "sprawdzanie", ja też sprawdzałem przecież ? Mnie nie boli że Ty mnie atakujesz. Atakuj sobie ile chcesz, bo dużo czasu masz to śmiało.
 

DeletedUser8112

Guest
latam po 10 i tłumaczyłam ci już czemu dziele paczki, jedyne co umiecie robić to gniewy rzucać :) nie rozumiem cię kompletnie czemu koniecznie publike chcesz przekonać jaki jesteś fajny skoro wszyscy wiemy, że tak nie jest :D
 

DeletedUser30472

Guest
latam po 10 i tłumaczyłam ci już czemu dziele paczki, jedyne co umiecie robić to gniewy rzucać :) nie rozumiem cię kompletnie czemu koniecznie publike chcesz przekonać jaki jesteś fajny skoro wszyscy wiemy, że tak nie jest :D
Hahaha nikomu nie muszę kobieto niczego udowadniać chyba masz jakiś problem serio. Bo jeśli ja dziele paczki to Ty to nazywasz fejkami. A ofiary z siebie nie robię. "Wszyscy wiemy, że tak nie jest" hahaha kto tu kogo próbuje przekonać do swoich "teorii". Tak jestem królem fejków i i tylko to potrafię :( <3 , nie pozdrawiam i życzę dobranoc ! :) Ps. jakby co już nie będę kontynuował tej głupiej dyskusji, bo widzę, że to na niektórych "szkoda sensu" ;) Jestem ofiarą :(
 

DeletedUser27580

Guest
ciekawe jak moj kolon:) nadal nie moge wejsc a zdazylem go tylko wyslac:)
tak, dlatego do kolona mieliście dograne 5 wsparć jak serwery ruszył. Mam nadzieję, że nocka się wam podobała bo będziemy sobie robić takie częściej słupy.

Aha, i jakbyś miał premkę to ten kolon u mnie by ustał, daj znać to ci podrzucę drobniaki na dowódcę. Do budy i nie warczeć więcej na pańcia jak nie potraficie zabrać nieobstawionej wioski na środku waszego terenu od typa,który gra tu sam 10 dzień.
LdXnZEE.png
 
tak, dlatego do kolona mieliście dograne 5 wsparć jak serwery ruszył. Mam nadzieję, że nocka się wam podobała bo będziemy sobie robić takie częściej słupy.

Aha, i jakbyś miał premkę to ten kolon u mnie by ustał, daj znać to ci podrzucę drobniaki na dowódcę. Do budy i nie warczeć więcej na pańcia jak nie potraficie zabrać nieobstawionej wioski na środku waszego terenu od typa,który gra tu sam 10 dzień.
LdXnZEE.png
>gram sam
>gandalf rozbija kolona

¿¿¿¿¿
 

DeletedUser30642

Guest
tak, dlatego do kolona mieliście dograne 5 wsparć jak serwery ruszył. Mam nadzieję, że nocka się wam podobała bo będziemy sobie robić takie częściej słupy.

Aha, i jakbyś miał premkę to ten kolon u mnie by ustał, daj znać to ci podrzucę drobniaki na dowódcę. Do budy i nie warczeć więcej na pańcia jak nie potraficie zabrać nieobstawionej wioski na środku waszego terenu od typa,który gra tu sam 10 dzień.
LdXnZEE.png
Niezłe granie samemu i wstawianie niżej jak inkwizycji Ci kolony rozbija mordeczko :D nie ma to jak w jeden wiadomości dać dowód na to ,że się głupoty gada :D
 

DeletedUser15394

Guest
Szukamy środkowego pomocnika, bramkarza i środkowego obrońcy zgłoszenia priv dreyden/drake do wymiany
 
Szukamy środkowego pomocnika, bramkarza i środkowego obrońcy zgłoszenia priv dreyden/drake do wymiany
Na bramkę weźcie sobie kule z oponentów,wiadomo że gruby na bramkę
A nie,czekaj oponentów już nie ma :( w każdym razie gdzieś jest nasza maskotka roku,oprócz zasłonięcia 80% bramki dorzuca żarty typu że wejdzie i sam rozwali każdego,można się pośmiać i o bramkę być spokojny. Królik chyba już go zna nawet to etap poręczenia macie za sobą
Na środek pomocy niewątpliwie joker,tylko trzeba go chyba wykupić też. Nie można mu odmówić kreatywności,to jak on wiadomości podrabia-bajka!
 
Do góry