Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29069

Guest
portfele puste a do wypłaty daleko żeby się bawić w takie rzeczy
 
Na bramkę weźcie sobie kule z oponentów,wiadomo że gruby na bramkę
A nie,czekaj oponentów już nie ma :( w każdym razie gdzieś jest nasza maskotka roku,oprócz zasłonięcia 80% bramki dorzuca żarty typu że wejdzie i sam rozwali każdego,można się pośmiać i o bramkę być spokojny. Królik chyba już go zna nawet to etap poręczenia macie za sobą
Na środek pomocy niewątpliwie joker,tylko trzeba go chyba wykupić też. Nie można mu odmówić kreatywności,to jak on wiadomości podrabia-bajka!
Ja bym chciał tylko powiedzieć, że moja drużyna jest u mnie w soju bądź wymieniona w moim profilu, reszta zawodników albo nie spełnia naszych wymagań w stosunku ceny do jakości bądź ich charakter nie wkomponowuje się w drużynę budowaną wokół takich sław jak @Gandalf nadzieja polskiego grepo, naleśniczek czy kacperek lan .

A poza tym to czekałem 3 dni żeby to napisać, beczka z wojownika(tak, zescreenowałem bo się bałem że skasuje)
9cyAqK5.png

HJiVNXk.png
 
Poprzednim wpisem zamknąłem temat z mojej strony, chciałem wprowadzić swoje słowa w czyn, obiecałem że narobię slotów i podniosę bohaterów to przyjdę i nie zdążyłem. Muszę sobie znaleźć nowy cel albo wlecą szare :<
 

DeletedUser32016

Guest
Witam serdeczni. Czy sojusz miśka reprezentuje jakiś poziom? Bo nie wiem czy wbijać już czy dać jeszcze fory :)
 
Do góry