Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

a najłatwiej na synchro tak jak całe dimale grał sojusz do 3 razy sztuka. Po co kogokolwiek zgłaszać jak na żywca wchodziliśmy do każdej wioski... bezpodstawne zarzuty.
Nie są bezpodstawne. Nie ujmuję wam dobrej gry, ale mogliście grać w całości fair niż banować ludzi
Tomus właź pod biurko i nie wychodź trzeba było na początku nie pluć na pakt bo było u was dużo znajomych co chcieli razem grać z nami ale nie chcieliście no i wyszło jak wyszło. Ktoś podjął błędną decyzje a teraz płaczesz i wracasz do tego co chwile :)
W tedy gdyby ktoś podjął normalną racjonalną decyzję i nie słuchał ludzi co w ciągu 2 3 tygodni zakończyli karierę na dimale pewnie ludzie od was by dalej grali i się wspólnie z nami nudzili. Pociągnąłeś sojusz na dno Gratki byku :)
Ale nie płacz już.
No cóż 3/4 od nas nie chciało grać, więc nie wiem dlaczego mi zarzucasz pociągnięcie sojuszu na dno. A to, że przeszli to już jakieś smieszne nieporozumienie było
 
noo ja wiem więcej ile chciało grać i bardziej skłaniał bym się do 1/2 w dodatku 1/2 która chciała z nami grać to dobrzy gracze i stabilni a nie teki skoczki jak ty :)
wbijają trochę złota wydadzą chwile błyszczą w rankingu i zaraz kiedy robi się ciężej i złoto nie ma już takiego znaczenia uciekają :)
Przypominam że grepolis to nie sprint tylko maraton.
Ochłoń nie wracaj do tego :) złą decyzję podjąłeś i tyle :)
 
Na dimale jedyne złoto jakie wydałem było na premkę. Od początku gdy robiliśmy fuzję z naleśnikiem była decyzja, że bijemy do 3 razy i się dobrze bawimy. W ankiecie również większość głosów była za nie przechodzeniem. Dla mnie hipokryzja. Nie wiem dlaczego próbujesz mi wmawiać, że jestem skoczkiem gdzie od jakiegoś czasu tylko z jedną ekipą wbijam i się z nią trzymam. I nie do mnie należała decyzja, nawet radnym nie byłem :)
 
Nie miałem na myśli zmian sojuszu źle to zinterpretowałeś :)
Może głosować powinni/wypełniać ludzie bardziej kompetentni xD No a co się stało po głosowaniu? ci co chcieli przyszli do nas? Czapka z głów dla nich bo w końcu mogliśmy razem pograć :)
 
Głosować mógł każdy, a dlaczego tego nie zrobili to tego nie wiem. Jakby faktycznie napisali co chcą to by się wszystko inaczej potoczyło. Wąty do mnie są nieuzasadnione z twojej strony
 
Do góry