Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
To nie mój kolega powtarzam nikogo tu nie znam, już zapomniałeś co na początku świata było u was :D
 

DeletedUser30647

Guest
Mistrzuniu zauważ że 3/4 naszych graczy gra z nami od poczatku , to nie moja wina że tak dobieracie sobie graczy że kończą z dnia na dzień lub idą w szare :) problem jest u was nie u nas :)

A jeżeli chodzi o mase to jest po równo patrząc na Pakty i ilość graczy w nich :)
 

DeletedUser15394

Guest
Z Tobą to nie ma co dyskutować bo i tak zawsze napiszesz że walczycie z całym światem, pewnie jesteś z tych co chcieli przeprosin ode mnie za to że na forum pisałem że jesteście jacyś tam :D
 

DeletedUser30647

Guest
Przeprosiny od ciebie ? Przestań nie liczą się wogóle :) poczytaj sobie pierwsze strony tutaj jaki byłeś kozak :) kiedy mielismy paść ? Zaraz po ochronce :) tak na samym początku walczyliśmy z każdym kto był w zasięgu : Oponenci i Hatersi . Kociołki i Inkwizycja była neutralna bo nie graniczylismy z nimi . Weszliśmy tutaj w dwa sojusze i tyle w temacie . Teraz siły się wyrownały i widać waszą słabość . Ale cóż lepiej tutaj pisać ( jak zawsze głupoty ) niż grać . Z tego jesteś znamy :)

Ale tomus czyja to wina ze wam gracze się wykruszają ? :)

Dzisiaj 2 szare poszły u Manierki czekamy na kolejne :)

Przez 2/3 serwera do tej pory to Kociołki , Święta i Hiszpańska Inkwizycja okupowały TOP 3 w bobach :)
 

DeletedUser15394

Guest
Ciężko grać na wasze 2 soje i kociołkach 2 z góry (które fejkowały non stop) i miały wsparcia od Inkwizycji jeszcze jakby tu były morale to da się coś ruszyć ale tak to nie było szans. Głęboko wierzę że zagracie na cały świat jak to często w twoim zwyczaju bywa
Ps pisz w jednym poscie a nie kilka pod sobą bo będzie problem
 

DeletedUser29184

Guest
Wiesz, teraz jestescie Wy w 2 sojusze, hejtersi ale oni akurat grać potrafią, piraci, nsp, guardian. Wyliczać dalej?
 

DeletedUser30647

Guest
NSP ciągle są u nas na czerwono więc nie wiem jakie macie info :) Piraci ? Ani sojusznik ani wróg .
Jesteśmy tylko my i Haters .
 

DeletedUser15394

Guest
Wariat to samo było na synopie nie daj się wkręcić jak on w moje prowokacje :p
 

DeletedUser29184

Guest
Owszem mamy, nie ukrywam tego :) wyszli z propozycją po tym jak zostali potraktowani ale to akurat nie moja sprawa więc się nie mieszam.
 

DeletedUser30647

Guest
Wiesz dobrze co mówią Ruchome ? Leci się tam gdzie są PW i żeby utrudnić przeciwnikowi przejmowanie czy obronę miasta . Ale nie zawsze ma to coś wspólnego z Paktem.
 

DeletedUser15394

Guest
Czyli macie się na czerwono ale sobie pomagacie czyli wszystko jasne
 

DeletedUser29184

Guest
Ruchome mówią tyle, że mamy gdzie punkty robić bez konieczności złomowania się.
 

DeletedUser30647

Guest
Przypomnij sobie jak było na początku , jak mielismy my i wy Hatersow i Oponentow na czerwono . Nieraz był jakiś mass czy pw od was o pomoc ale czy to miało coś wspólnego z Paktem i wspólną grą ?
 

DeletedUser30647

Guest
O to chyba dużo rzeczy musiało Cię ominąć :) albo nie kontrolowałeś swoich graczy :)
 
Do góry